Gizemli Telefon Şevket Beyin sonu.

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Gizemli Telefon Şevket Beyin sonu.

Mesaj gönderen HorrorStory »

Merhaba,

Arkadaşlar hikayemizi okumaya başlamadan önce sizden ricam hikayenin tamamını anlamak için tüm serileri en baştan okumalısınız. Hikaye serileri baştan sona doğru gitmektedir.
Hikaye Serileri;
1-Gizemli Telefon.
2-Gizemli Telefon (1)
3-Gizemli Telefon (2) Şevket Bey.
4-Gizemli Telefon(2) Şevket Beyin Acısı .
5-Gizemli Telefon. (3)
6-Gizemli Telefon.(3) Kara Defter.
7-Gizemli Telefon Teşkilat Yolu.
8-Gizemli Telefon Teşkilat Toplantısı.
9-Gizemli Telefon Şevket Beyin sonu.

Ben emek vererek hepsini yazdım sizlerdende isteğim emek vererek bu hikayelerimi okumanızdır. Lütfen eleştirilerinizi ve güzel dileklerinizi Hikayelerin bulunduğu sayfalara yapınız.

Arkadaşlar hikayemizi okumaya başlamadan önce sizden ricam paylaştığım video klibi açarak hikayeyi okumanızdır.
Okurken daha çok keyif alacağınızı umuyorum.

Not: Uzun zamandır hikayeleri takip eden forum içerisinde desteğini eksik etmeyen Barbarosxhizir adlı forum kullanıcısı TANRININKIRBACI olarak hikayemizde yer edinmiştir. Kendilerine ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.

Saygılarımla.
En son Naveran tarafından 29 Mar 2016 02:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine video linki düzeltildi.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Gizemli Telefon Şevket Beyin sonu.

Günlerden Pazar saat 03.00

Horrorstory Şevket Beyin elindedir, ona sessizce yaklaşarak;

Resim

Şevket Bey: Teşkilat’ı mahvetmene asla izin vermeyeceğim!

HorrorStory: Benim amacım Teşkilatı mahvetmeye yıkmaya çalışanı bulmaktır, bundan başka gayem yoktur.

Şevket Bey: Onun kim olduğunu ben buldum, aklı sıra kör rolü oynayıp tüm teşkilat üyelerini ortadan kaldırmayı planlıyor… Sen hiç merak etme HorrorStory veya diğer adınla

“Yavuz”Bu ismi sana ailen vermişti hatırlıyorsundur umarım…

Yavuz: Ailem hakkında ne biliyorsun açıkla hemen!

Şevket Bey: Sabırsızlanma Yavuz… Aileni küçük yaşta kaybettiğini biliyorum ve bunun kimin yaptığını da biliyorum, seni kullanıyorlar hala anlamıyor musun Yavuz! Bana yaptıklarını sana da yapacaklar.
Bu yüzden seni bugün burada öldürmek zorundayım Teşkilatın bekası için.

Şevket Bey yavaşça uzaklaşmaya başlamıştı, Yavuz arkasından bağırarak beni öldür ama ailemi kim katletti onu söyle be adam! Diyerek haykırmaya başlıyordu, Şevket Bey arkasını dönerek…

Şevket Bey: Kör adam! … Her şey onun başının altından çıktı her şey onun hırsları yüzünden oldu. Şimdide teşkilat üyelerini ortadan kaldırmayı planlıyor. Gözün arkada kalmasın Yavuz. Onu kendi ellerim ile öldüreceğim. Lakin sen bunu göremeyeceksin…

Yavuz artık sessizce ölümü bekliyordu… Şevket Bey muhafızlarına emri verdi. Sabah Ezanı asın!
Yavuz kendini harap ediyordu, İntikam duygusuyla yanıp tutuşuyordu. Elinden bir şey gelmemesi onu kahrediyordu neredeyse kahrından ölecekti, haykırış sesleri muhafızları bile tedirgin ediyordu.

Resim

Saat 04.10 Sabah Namazına yarım saat kala…

Yavuz sessizce ölümü bekliyordu artık. Birden büyük bir patlama gerçekleşti, İçerisi duman altı hiç bir şey görünmüyor. İki savaşçı Şevket Beyin muhafızlarını kılıçtan geçiriyor. Yavuz yavaşça kafasını kaldırıp onların yüzünü seçmeye çalışıyor, Birinin yüzünde maske vardı diğeri ise Vuslatt Loncasının kudretli başkanı TANRININKIRBACI. Yavuz hafif bir tebessüm ederek;

Resim

Yavuz: Sizde mi ölmeye geldiniz dostlarım?

TANRININKIRBACI: Evet, HorrorStory sen ölürsen bizde ölürüz.

Yavuz: Benim adım Yavuz ismim Yavuz.. Bana bu ismi ailem vermişti. Artık Horrorstory diye biri yok!
Maskeli kim?

Resim

TANRININKIRBACI: O yarın meydanlardaki en büyük rakibin.

Şevket Beyin muhafızları tamamen öldürüldü lakin biri kaldı.

Savaş: Eğer canımı bağışlarsan sana Şevket Beyin nerede olduğunu söylerim.

Resim

Yavuz: Bizi sen götüreceksin Savaş!

Saat 4.40 Sabah ezanı okunuyor.

Savaş: İşte şurada kalıyor kendisi içeridedir.

Yavuz kılıcını aldığı gibi içeri koşar, kapıyı kırar ve gördüğü manzara karşısında donup kalır..

Resim

Şevket Bey Asılmıştır.

TANRININKIRBACI: Yavuz! Hadi gidelim bu lanet yerden.

Yavuz resmen donmuştu, dostları onu sırtlayarak dinleneceği bir yere götürdüler.

Saat 10.00

Yavuz etrafını süzer donuk gözlerle, yaşadıkları aklından çıkmamaktadır, artık Yavuzun gözünde tek bir şey var oda intikam!

TANRININKIRBACI: Günaydın Yavuz.

Yavuz: Maskeli nerde!

TANRININKIRBACI: Düello için hazırlanmaya gitti.

Yavuz: Kim bu adam dostum nasıl güveniyorsun ona?

TANRININKIRBACI: Bugün düello alanında ya öldüreceksin onu ya da o seni öldürecek. Seçim senin Yavuz! Seni bulmama o yardımcı oldu yoksa çoktan…

Yavuz: Yardımların için teşekkür ederim dostum. İyi ki varsın bundan sonrasını tek başıma halletmem gerek.

TANRININKIRBACI: Her zaman yanındayım unutma bunu, bol şans kardeşim.

Ulu dostu TANRININKIRBACI ile vedalaştıktan sonra Yavuz Düello alanına doğru yürümeye başladı.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Merhaba HorrorStory, TANRİNİNKİRBACİ yani Barbarosxhizir Hikayen Eklemen Guzel Olmus Hikaye Yazmanda Basarilar Diliyorum .

İKVAŞK
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Hikayende daha önceki bölümler gibi sürükleyici ve sade bir dil kullanmışsın tebrik ederim hayal gücünde hiç bir körelme yok..
Kahramanın isminin değişeceğini daha önceki bölümlerlerden biliyorduk ama ben agahın yeni isim vereceğini düşünmüştüm yanıldım :)
Maskeli adam kim diye düşünüyorum şu an ki bölümlere kadar büyük ihtimalle keyhusrev diye tahmin ediyorum bakalım kim çıkacak :geek:
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Hikayende daha önceki bölümler gibi sürükleyici ve sade bir dil kullanmışsın tebrik ederim hayal gücünde hiç bir körelme yok..
Kahramanın isminin değişeceğini daha önceki bölümlerlerden biliyorduk ama ben agahın yeni isim vereceğini düşünmüştüm yanıldım :)
Maskeli adam kim diye düşünüyorum şu an ki bölümlere kadar büyük ihtimalle keyhusrev diye tahmin ediyorum bakalım kim çıkacak :geek:
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Bakalım o maskeli kim çıkacak ;)
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Ara ara kontrol ettiğim konular içerisindeki bu konuda sanırım Yavuz unutuldu veya unutulmaya zorlandı :(
Resim
Resim
Resim
Resim