Amacımız Özgürlük!

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
gaox
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Amacımız Özgürlük!

Mesaj gönderen gaox »

Mesleğim gereği gitmiştim istanbula.Birde ne göreyim kötülüklerin dört bir yanı sardığı bir yere gelmişim.

İşte maceram o andan itibaren başlamıştı.Sokaklar ıssızdı.Konuşacak bir insan ararken cami avlusuna geldim.

Yaşlı bir adam dertleniyor.Sordum bu ıssız bucaksız sokaklarda yanlız mısın ? Hayır! dedi.

Yanlız değilim ama yanlız kalmaktan korkuyorum dedi.Bende üzülmüştüm duygularımı uyandırıp yardım etmek istedim.

Sağolsun iyi bir insanmış.Orada tanıştık adı agah hep cami avlusunda durur.Bana bir görev verdi.

Jandarma Ali 'yi bulmamı istedi.Bende buldum.Jandarma Ali'den sonra teşkilata alışmıştım.

Artık oranın bir vatandaşı gibi görevler alıyordum.Mesleğim olmuştu bile.Jandarma Ali

bana teşkilat elbiseleri verdi.Görevlere hazırdım.Tekrar agaha gittim zehirli fare görevi beni bekliyordu.

Fare görevini bitirip agaha koştum.Birde baktımki bu işte artık uzman olmuşum.

Teşkilatın yapılacak tüm görevine hazırdım.Yaptım yaptım.En sonunda bölge değişmişti antrepo ya gitmiştim.Değişik türler vardı.

Büyük öncülerini yok edip oradan uzaklaşmıştım.Oldukça tehlikeliydi benim için.

Çalıştım çabaladım ve en sonunda yeni bir bölge daha buranın görevlerini Işık Hanım Arzuhalci ve Aktar Şevkt bey veriyorlardı.

Labirentte philotheosla tanıştım ve onu yenmeyi başardım.Orayı atlattım ya gerisi? Komutanla tanıştıktan sonra beni meteor bölgesine

göndermişti subayla tanıştım.Beni yönlendirdi tanıttı oraları bana.Tabi bunun yanı sıra benim gibi teşkilat için uğraşan birçok dostum vardı.

Babı aliyide tanıdıktan sonra iki büyük yaratıkla karşılaştım.

Karakürk ve cevriye.Oldukça zorlardı başaramayacağımı düşünürken son bir kez denemeyi ihmal etmedim.

Sağlam gruplarla gittik ve buda olmuştu zor bir zamanda.Artık hakimiyeti teşkilat değil domuz almıştı.

Ona çalışmak istemezdim ama burayı kurtarabilmek için son çaremdi.Solucanı ezmek zordu ama başardım.Derinlerde ve şifrelerin gizlendiği

odalarda ifliss in olduğunu duyunca tüm grubumla koştum.İflis artık yok olmuştu.Sonra tam rahat etmişken bir duyum aldım akreplerin olduğu derinliklerde

yaşayan hidra adlı yaratık bulunmuş.Oldukça büyüktü.Onu kesmek 1 haftamızı aldı ama başardık dahada büyük olan başka bir çeşidinin örneği bulunmuştu yine.

Tüm grupla ona gittik ama hayal kırıklığına uğramıştık.Bizi yeniyordu.Bekledik bekledik uzun süre başka kişileri bekledik sonunda geldiler

ve çeşidinin son örneğide ortadan kalkmıştı.
Gaoxinqi Lonesorcerer
Resim
Crvenazvezda Rhxstrong