Gizemli Telefon Teşkilat Toplantısı.

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Gizemli Telefon Teşkilat Toplantısı.

Mesaj gönderen HorrorStory »

Merhaba,

Arkadaşlar hikayemizi okumaya başlamadan önce sizden ricam paylaştığım video klibi açarak hikayeyi okumanızdır.

Okurken daha çok keyif alacağınızı umuyorum.

Hikaye Serileri;
1-Gizemli Telefon.
2-Gizemli Telefon (1)
3-Gizemli Telefon (2) Şevket Bey.
4-Gizemli Telefon(2) Şevket Beyin Acısı .
5-Gizemli Telefon. (3)
6-Gizemli Telefon.(3) Kara Defter.
7-Gizemli Telefon Teşkilat Yolu.
8-Gizemli Telefon Teşkilat Toplantısı.
En son Naveran tarafından 29 Mar 2016 02:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine video linki düzeltildi.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Gizemli Telefon Teşkilat Toplantısı.

Günlerden Pazar Saat 01:30

Resim

Agah Efendi: Gıyaseddin, tüm Teşkilata haber ver bu gece toplanıyoruz, mazeret kabul etmeksizin herkes burada olacak, İtirazı olanın al kellesini!

Gıyaseddin Keyhüsrev:Anlaşıldı Efendim.

Gıyaseddin, Tüm teşkilat neferlerine haber gönderir bu gece toplantı olduğunu herkesin mazeretsiz bir şekilde katılacağını katılmayan olursa bedelini canıyla ödeyeceğini iletir tüm teşkilat neferlerine.

Teşkilat üst yöneticileri ve neferleri şaşkındır ilk defa böyle bir üslup ile toplantıya çağrılıyorlardı.

Teşkilat Üst yöneticilerinden Arzuhalci , Gıyaseddin Keyhüsrev'e şöyle hitap eder.

Resim

Arzuhalci: Canı verende ALLAH, Canı alanda ALLAH, bu yüzden kimse bana bedel ödetemez! Şimdi yıkıl karşımdan.

Gıyaseddin Keyhüsrev: Efendim emri veren Agah Efendi katılmak veya katılmamak sizin elinizde.

Diyerek Arzuhalcinin yanından ayrılır.

Saat 03:00

Resim

Tüm Teşkilat adına çalışan kişiler toplantıda, lakin biri hariç..

Agah Efendi: Gıyaseddin!

Gıyaseddin Keyhüsrev: Buyrun Efendim

Agah Efendi: Arzuhalci ye mesajımı söylemedin mi sen !

Gıyaseddin: Efendim mesajınızı ilettim lakin bana cevabı şöyle oldu: Canı verende ALLAH, Canı alanda ALLAH, bu yüzden kimse bana bedel ödetemez! Şimdi yıkıl karşımdan.

Bende tekrardan kendisine sizin mesajınızı hatırlatarak odasından ayrıldım.

Ortalıkta sessizlik hakkimdi;

Demirci Rüstem: Agah Efendi, bu acele nedir biraz sabırlı olun. Arzuhalci teşkilata kendini adamış biri, sizin hükmünüze korkusundan değilde bu sevdasından dolayı bu toplantıya katılacaktır. Zaten bir çoğumuzda buraya Teşkilatın bekası için geldik.

Agah Efendi: Teşkilat tehlikede, bu yüzden böyle bir hüküm vermek zorunda kaldım....

Kapı çalar....

Gıyaseddin hemen kapıyı açar. karşısında Arzuhalciyi görünce başı önünde yerine geçer.

Arzuhalci: Merhaba Teşkilat Neferleri. Toplantıya böyle bir üslup ile çağrılınca açıkçası katılmayı istememiştim. Lakin Teşkilatın bekası her şeyden önde gelir. Şunu unutmayın ki ALLAH'tan başka korkum yoktur.

Sözlerini tamamlayan Arzuhalci yerine geçer.

Agah Efendi: Hepiniz tekrardan Hoş geldiniz. Teşkilat içerisinde bazı yenilenmelere gitmek zorundayız, gün geçtikçe güçsüzleşiyor, neferlerimizin sayısında azalmalar mevcut. Kıyamet tüm acımasızlığıyla devam ediyor.

Bir turnuva düzenlenecek daha önceden isimlerini belirlediğimiz adayları Teşkilata almamız için bir düello tertip edeceğiz. İçlerinden en iyilerini aramıza dahil edeceğiz.

Sanırım HorrorStory daha önce belirlediğimiz adaylar içerisinde yok. Ben bu neferi de bu adaylar içerisine dahil etmek istiyorum. İtirazı olan?

Tüm teşkilat neferleri sessizlikle birbirine fısıldamaya başlar, Gıyaseddin öfkelidir...

Demirci Rüstem: Daha önce Teşkilat üst yöneticilerimizden Şevket Beyin tanıdıklarından bir havadis duydum. Şevket Bey ile HorrorStory'in aralarında husumet olduğu söyleniyor. Şevket Beyin adamları HorrorStory takip ediyorlar.

Arzuhalci:Bu konu hakkında bende bazı şeyler duydum. Lakin Şevket Bey bize ihanet etmiştir. En büyük düşmanlarımıza karşı bizi deşifre edip onlarla bilgilerimizi paylaşmıştır. Bu yüzden HorrorStory 'in adaylar arasına katılmasında bir sakınca görmüyorum.

Agop: Arzuhalci, unutma ki Şevket Bey bunları bize isteyerek yapmadı. olayları sende biliyorsun! HorrorStory hakkında ise kararsızım dış güçlerle bağlantısı olduğu söyleniyor.

Komutan: Horrorstory küçüklüğünden beri tanırım iyi bir kılıç ustası, kendisi ailesi hakkında fazla birşey bilmiyor. Bu yüzden aramıza katılmasında fayda var olarak görüyorum, elbetteki düellodan sağ çıkabilirse...

Agah Efendi: Söylentiler benimde kulağıma geliyor lakin HorrorStory eskiden beri Teşkilat hayranı ve Teşkilat adına bir çok yararlı işleri mevcut, üstelik aramıza katılmak içinde hiç başvuruda bulunmadı. Eğer kendisini bizim en büyük düşmanımız olanlar ele geçirseydi teşkilata girmek için her yolu denerdi...

Düşmanlarımız çok acımasızlar, Şevket Beye yaptıkları gibi HororStory'e de komplo hazırlayabilirler. Lakin HorrorStory'in ailesi yıllar önce katledildi. Kendisini Halime teyze büyüttü.

Onun için düşmanlarımızın Şevket Beye yaptıklarını HorrorStory'e yapamazlar.

HorrorStory aramıza katılmalı o güçlü bir savaşçı ve ona ihtiyacımız var.

Gıyaseddin Keyhüsrev: Eğer güçlü bir savaşçıysa Benimle düello atmasını istiyorum Efendim.

Agah Efendi: Bu imkansız Gıyaseddin, Düellolar ölümüne olacak! Teşkilat için canını hiçe sayacak adamlar lazım, böylelikle düşmanlarımızın da aramıza sokmak istediği ajanları bir nevi önlemiş oluruz.

Gıyaseddin, sen tüm adaylara ulaş ve düellonun yeri ve zamanını bildir.

Herkes Şaşırır Teşkilat tarihinde ilk defa böyle bir düello gerçekleşecektir.

Toplantı bir kaç karar alındıktan sonra sona erer.

Gıyaseddin Keyhüsrev rahat durmayacak gibiydi....

Saat 05:30

Resim

Şevket Beye telefon gelir. Şevket Bey HorrorStory için karar verildi. Maalesef ki karar olumlu. Bilginize.

Şevket Bey çok sinirlenir ve her yeri darmadağın eder.

Savaşşşşş buraya gel!

Savaş: Buyrun Şevket Bey.

Şevket Bey: Yanına Muhafızları al ve HorrorStory bana getirin...

Savaş: Anlaşıldı Efendim.

Savaş yanına birkaç muhafız aldıktan sonra HorrorStory in gizlendiği mekana gelir. Eski terk edilmiş bir ev, etraf çok sesiz.
Resim

Savaş: Muhafızlar! Sessiz bir şekilde HorrorStory bayıltacağız, uykudayken bunu yapmamız önemli lakin uyanırsa işimiz hiçte kolay olmayacak!

Muhafızlar sessizce HorrorStory in yanına yaklaşırlar. Ufak bir ses duyduğunda hemen HorrorStory birden irkilir ve karşısında adamları görür, onlarla mücade etmeye başlar. Muhafızlar kalabalıktır.

Resim

Bir süre mücadele ettikten sonra muhafızların kalabalık olması sonucu ve hazırlıksız yakalanması sebebi ile Horrorstory'e Şevket Beyin hazırladığı iksiri içirirler. HororStory bir anda yere düşer..

Savaş: Muhafızlar hemen taşıyın bu adamı gidiyoruz.

Savaş kimsenin bilmediği terk edilmiş bir Antrepo alanına getirir HorrorStory. Kaçmaması için zincirlerle bir çarmığa gerilmiştir.

Savaş: Alo Şevket Bey, HorrorStory elimizde sizi Antrepo da bekliyoruz.

Şevket Bey: Geliyorum.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Sizce HorrorStory Şevket Beyin elinden nasıl kurtulacak veya kim kurtarabilecek ?
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Horory Story değişmedi ama :(
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Barbarosxhizir yazdı:Horory Story değişmedi ama :(

Sanırım Agah Efendi yeni bir ad verecek. Tabi HorrorStory Şevket Beyin elinden kurtulup düellolara katılabilirse ;)
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

HorrorStory yazdı:
Barbarosxhizir yazdı:Horory Story değişmedi ama :(

Sanırım Agah Efendi yeni bir ad verecek. Tabi HorrorStory Şevket Beyin elinden kurtulup düellolara katılabilirse ;)
Merakla bekliyorum acaba kod adı ne olucak :)
Resim
Resim
Resim
Resim
KabaSakaL
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen KabaSakaL »

HorrorStory yazdı:Sizce HorrorStory Şevket Beyin elinden nasıl kurtulacak veya kim kurtarabilecek ?

Agah Efendi kurtarabilir bence , çok meraktayım kim olabilir acaba :)
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Hikaye serilerinin arasına baya zaman girdi daha çok beklememiz gerekiyor mu acaba devamını :geek:
Resim
Resim
Resim
Resim