Gizemli Telefon Teşkilat Yolu.

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Gizemli Telefon Teşkilat Yolu.

Mesaj gönderen HorrorStory »

Merhaba,

Arkadaşlar hikayemizi okumaya başlamadan önce sizden ricam hikayenin tamamını anlamak için tüm serileri en baştan okumalısınız. Hikaye serileri baştan sona doğru gitmektedir.

Hikaye Serileri;
1-Gizemli Telefon.
2-Gizemli Telefon (1)
3-Gizemli Telefon (2) Şevket Bey.
4-Gizemli Telefon(2) Şevket Beyin Acısı .
5-Gizemli Telefon. (3)
6-Gizemli Telefon.(3) Kara Defter.
7-Gizemli Telefon Teşkilat Yolu

Arkadaşlar hikayemizi okumaya başlamadan önce sizden ricam paylaştığım video klibi açarak hikayeyi okumanızdır.
Okurken daha çok keyif alacağınızı umuyorum.

En son Naveran tarafından 29 Mar 2016 02:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine video linki düzeltildi.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Gizemli Telefon Teşkilat Yolu.

Günlerden Cuma

Cuma namazını kıldıktan sonra Agah Efendinin yanına doğru yola koyuldum. Agah Efendinin yanında Teşkilat mensupları vardı Teşkilat için çalışan genç savaşçılar... Başım öne eğik bir şekilde onlara doğru yürüdüm, yanlarına geldiğimde hoş bir sohbet ortamı vardı.

Agah Efendi: Hoş geldin Evlat! Bizde senden söz ediyorduk...

Çok şaşırmıştım neden benden söz ediyorlardı yoksa Şevket Bey Agah Efendi ile mi görüştü... Ona anlattığım konudan mı bahsetti... Tedirgin olmaya başlamıştım, sesim titreyerek sordum.

HorrorStory: Neden benden bahsediyorsunuz ki ?

Agah Efendi: Senin ününü duymayan yok evlat, Teşkilattan çocuklar senden bahsediyor. Seninle bir düello atmak isterler, ne dersin ?

HorrorStory: Ama Efendim şimdi burada nasıl olur?

Teşkilatın en güçlü genç neferlerinden olan Gıyaseddin Keyhüsrev bana seslendi HorrorStory bu kadar korkmana gerek yok.

Agah Efendinin gözüne girmem için iyi bir fırsattı aslında, Gıyaseddin Keyhüsrev Agah Efendinin en güvendiği ve en çok sevdiği bir askerdi.

Resim

HorrorStory: Efendim sizin için bu düelloyu kabul ediyorum.

Gıyaseddin çok güçlü bir savaşçıydı umarım onu alt edebilirim...

Agah Efendi: Düello Başlasın!

İlk başta birbirimizi gözden geçirdikten sonra savaşa tutulduk. Ben çift kılıç ustasıydım zırhım yoktu, Gıyaseddin ise neredeyse tamamı zırhla kuşanmıştı, bu düello benim için çetin geçecekti.

Resim

Düello hızla devam ediyordu Agah efendi ise bizi hayranlıkla izliyordu...

Gıyaseddin ağır kılıç darbeleri ile saldırmaya devam ediyordu, hamlesini boşa çıkartarak ayağından yaraladım.
Gıyaseddin sendelemeye başlamıştı, Agah efendi bir an tedirgin oldu.

Bir süre daha savaş devam etti ve Gıyaseddin'in kılıç darbelerini kılıcımla savuruyordum yorulmasını bekliyordum üstündeki zırh ağırdı.Ayağı iyice kötü olmaya başlamıştı oda farkındaydı. Ters bir kılıç hamlesiyle onu yere yatırmayı başarmıştım. Agah Efendi ayağa kalktı.

Agah Efendi: Bu kadar yeterli.

Gıyaseddin'in daha kötü olmasından korkuyordu sanırım çünkü Gıyaseddin Keyhüsrev onun için bir askerden daha öteydi.

Gıyaseddin'i yerden kaldırdım.

HorrorStory: Gıyaseddin eline sağlık güzel düello idi.

Gıyaseddin Keyhüsrev: Bunu saymam dostum, tekrar karşılaşacağız ilerde!

Gıyaseddin aldığı mağlubiyetten dolayı kızgındı.

Agah Efendi: Evlat beni gerçekten büyüledin Çift kılıç kullanan neredeyse yok ve savaş sanatına hayran kaldım söyledikleri kadar varmışsın.

HorrorStory: Teşekkür ederim Efendim, Gıyaseddin ile düello yapmak benim için bir onurdu. Sizin bu aile bağınıza imreniyorum açıkçası, keşke bende aranızda olabilseydim.

Agah Efendi: Gerçekten istiyorsan neden olmasın. Kim bilir belki yarın bizimle beraber düşmanlarımıza karşı omuz omuza savaşırız, yakında bir toplantı var Teşkilat için neferler seçiyoruz sende bizimle olabilirsin belkide. Şimdi bana müsaade.

HorrorStory: Selametle Efendim.

Agah Efendinin aklına yer edinmiştim Teşkilata girmem an meselesi belkide. Toplantıda kimler olacaktı acaba. Şevket Bey toplantıya katılırsa Teşkilata girmem zor olabilir...

Tekrardan yola koyuldum Şevket Bey in beni neden takip ettirdiğini az çok tahmin edebiliyordum onlarla işbirliği yapıp yapmadığımı merak ediyordu sanırım.

Resim

Param kalmamıştı yanımda, yeni kaldığım yerde de erzak yoktu, yanıma biraz para almak için bankaya geldim.

Bankacı: Hoş geldiniz Efendim nasıl yardımcı olabilirim?

Horrorstory: Merhaba, son kalan paramı çekmeye geldim,yanılmıyorsam 500 bin olması lazım.

Bankacı: Hemen kontrol ediyorum efendim.

Efendim yanılıyorsunuz hesabınızda tamı tamına 500 milyon bulunmaktadır.

HorrorStory: Neeee ! dalgamı geçiyorsun adam!

Bankacı: Hayır efendim. Para hesabınıza 2 gün önce yatmış ve karşıdaki hesap numarası gizli kimin yatırdığını bilemiyoruz Efendim.

Yanıma bir miktar para alıp çıktım. Bu para nereden geldi diye kendime soruyordum...

Hayatım adeta bir karmaşaya dönmeye başlamıştı.

Günün kararmasını bekledim bir süre, daha sonra dinlenmek için kimsenin bilmediği yeni evine doğru yola koyuldum..

Eve geldiğimde kapının önünde bir mektup vardı. Lanet olsun!

Resim

Evde kimsenin olmadığına emin olduktan sonra Gaz Lambasını yakarak mektubu okumaya başladım.

HorrorStory!

Bizimle çalışan herkes kazanır, Bankadaki hesabını kontrol etmişsindir umarım.Buradaki paranın bir kısmını Teşkilat kuruluşlarına yardım yapman için gönderdik, böylelikle teşkilata katılman bir adım daha yakın olacak. Ayrıca bugün ki düello harikaydı. Gıyaseddin Keyhüsrev'i yenebileceğini tahmin etmemiştim. Seni boşuna seçmediğimizi bir kez daha bize kanıtlamış oldun. Ne yap ne et o teşkilata biran önce katıl HorrorStory. Yoksa olacakları tahmin bile edemezsin.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen vahdet »

İnsanların vaktini böyle boş hikayelerle harcama.
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

vahdet yazdı:İnsanların vaktini böyle boş hikayelerle harcama.

Merhaba Vahdet,

Güzel eleştirilerin için teşekkür ederim, lakin burada bir emek söz konusu lütfen bunu göz ardı etmeyelim.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen Symbian »

Eline emeğine sağlık hikayeyi hatırlamak için önceki serileri tekrar okumam gerekicek. :)
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Okumak güzeldir 8-)

Symbian okuduktan sonra yorumlarını bekliyorum.

Teşekkürler
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
Symbian
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Kurtuluş

Mesaj gönderen Symbian »

HorrorStory yazdı:Okumak güzeldir 8-)

Teşekkürler
Çok güzel olmuş, devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Symbian yazdı:
HorrorStory yazdı:Okumak güzeldir 8-)

Teşekkürler
Çok güzel olmuş, devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

Teşekkürler güzel yorumların için Symbian.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
ARON
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen ARON »

Gizlenmiş İçerikGöster
HorrorStory yazdı:
Günlerden Cuma

Cuma namazını kıldıktan sonra Agah Efendinin yanına doğru yola koyuldum. Agah Efendinin yanında Teşkilat mensupları vardı Teşkilat için çalışan genç savaşçılar... Başım öne eğik bir şekilde onlara doğru yürüdüm, yanlarına geldiğimde hoş bir sohbet ortamı vardı.

Agah Efendi: Hoş geldin Evlat! Bizde senden söz ediyorduk...

Çok şaşırmıştım neden benden söz ediyorlardı yoksa Şevket Bey Agah Efendi ile mi görüştü... Ona anlattığım konudan mı bahsetti... Tedirgin olmaya başlamıştım, sesim titreyerek sordum.

HorrorStory: Neden benden bahsediyorsunuz ki ?

Agah Efendi: Senin ününü duymayan yok evlat, Teşkilattan çocuklar senden bahsediyor. Seninle bir düello atmak isterler, ne dersin ?

HorrorStory: Ama Efendim şimdi burada nasıl olur?

Teşkilatın en güçlü genç neferlerinden olan Gıyaseddin Keyhüsrev bana seslendi HorrorStory bu kadar korkmana gerek yok.

Agah Efendinin gözüne girmem için iyi bir fırsattı aslında, Gıyaseddin Keyhüsrev Agah Efendinin en güvendiği ve en çok sevdiği bir askerdi.

Resim

HorrorStory: Efendim sizin için bu düelloyu kabul ediyorum.

Gıyaseddin çok güçlü bir savaşçıydı umarım onu alt edebilirim...

Agah Efendi: Düello Başlasın!

İlk başta birbirimizi gözden geçirdikten sonra savaşa tutulduk. Ben çift kılıç ustasıydım zırhım yoktu, Gıyaseddin ise neredeyse tamamı zırhla kuşanmıştı, bu düello benim için çetin geçecekti.

Resim

Düello hızla devam ediyordu Agah efendi ise bizi hayranlıkla izliyordu...

Gıyaseddin ağır kılıç darbeleri ile saldırmaya devam ediyordu, hamlesini boşa çıkartarak ayağından yaraladım.
Gıyaseddin sendelemeye başlamıştı, Agah efendi bir an tedirgin oldu.

Bir süre daha savaş devam etti ve Gıyaseddin'in kılıç darbelerini kılıcımla savuruyordum yorulmasını bekliyordum üstündeki zırh ağırdı.Ayağı iyice kötü olmaya başlamıştı oda farkındaydı. Ters bir kılıç hamlesiyle onu yere yatırmayı başarmıştım. Agah Efendi ayağa kalktı.

Agah Efendi: Bu kadar yeterli.

Gıyaseddin'in daha kötü olmasından korkuyordu sanırım çünkü Gıyaseddin Keyhüsrev onun için bir askerden daha öteydi.

Gıyaseddin'i yerden kaldırdım.

HorrorStory: Gıyaseddin eline sağlık güzel düello idi.

Gıyaseddin Keyhüsrev: Bunu saymam dostum, tekrar karşılaşacağız ilerde!

Gıyaseddin aldığı mağlubiyetten dolayı kızgındı.

Agah Efendi: Evlat beni gerçekten büyüledin Çift kılıç kullanan neredeyse yok ve savaş sanatına hayran kaldım söyledikleri kadar varmışsın.

HorrorStory: Teşekkür ederim Efendim, Gıyaseddin ile düello yapmak benim için bir onurdu. Sizin bu aile bağınıza imreniyorum açıkçası, keşke bende aranızda olabilseydim.

Agah Efendi: Gerçekten istiyorsan neden olmasın. Kim bilir belki yarın bizimle beraber düşmanlarımıza karşı omuz omuza savaşırız, yakında bir toplantı var Teşkilat için neferler seçiyoruz sende bizimle olabilirsin belkide. Şimdi bana müsaade.

HorrorStory: Selametle Efendim.

Agah Efendinin aklına yer edinmiştim Teşkilata girmem an meselesi belkide. Toplantıda kimler olacaktı acaba. Şevket Bey toplantıya katılırsa Teşkilata girmem zor olabilir...

Tekrardan yola koyuldum Şevket Bey in beni neden takip ettirdiğini az çok tahmin edebiliyordum onlarla işbirliği yapıp yapmadığımı merak ediyordu sanırım.

Resim

Param kalmamıştı yanımda, yeni kaldığım yerde de erzak yoktu, yanıma biraz para almak için bankaya geldim.

Bankacı: Hoş geldiniz Efendim nasıl yardımcı olabilirim?

Horrorstory: Merhaba, son kalan paramı çekmeye geldim,yanılmıyorsam 500 bin olması lazım.

Bankacı: Hemen kontrol ediyorum efendim.

Efendim yanılıyorsunuz hesabınızda tamı tamına 500 milyon bulunmaktadır.

HorrorStory: Neeee ! dalgamı geçiyorsun adam!

Bankacı: Hayır efendim. Para hesabınıza 2 gün önce yatmış ve karşıdaki hesap numarası gizli kimin yatırdığını bilemiyoruz Efendim.

Yanıma bir miktar para alıp çıktım. Bu para nereden geldi diye kendime soruyordum...

Hayatım adeta bir karmaşaya dönmeye başlamıştı.

Günün kararmasını bekledim bir süre, daha sonra dinlenmek için kimsenin bilmediği yeni evine doğru yola koyuldum..

Eve geldiğimde kapının önünde bir mektup vardı. Lanet olsun!

Resim

Evde kimsenin olmadığına emin olduktan sonra Gaz Lambasını yakarak mektubu okumaya başladım.

HorrorStory!

Bizimle çalışan herkes kazanır, Bankadaki hesabını kontrol etmişsindir umarım.Buradaki paranın bir kısmını Teşkilat kuruluşlarına yardım yapman için gönderdik, böylelikle teşkilata katılman bir adım daha yakın olacak. Ayrıca bugün ki düello harikaydı. Gıyaseddin Keyhüsrev'i yenebileceğini tahmin etmemiştim. Seni boşuna seçmediğimizi bir kez daha bize kanıtlamış oldun. Ne yap ne et o teşkilata biran önce katıl HorrorStory. Yoksa olacakları tahmin bile edemezsin.
Enfes bir yazı daha,ellerine sağlık.
Takipteyiz. :)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda;Esvedibihak(49) isimli Savaşçı ve Şifacı karakterlerim bulunmaktadır.Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Zaman insanları değil, daldaki armutları olgunlaştırır.
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

vahdet yazdı:İnsanların vaktini böyle boş hikayelerle harcama.
Seni olgun biri olarak biliyordum ve tanışmak istediğim insanlar arasindaydin ne oldu sana boş gelebilir fakat eleştirdiğin insanlardan forumda daha aktifsin herkes seninle aynı düşüncede olmak zorunda değil
Resim
Resim
Resim
Resim