Çaresizliğim (3) Suikastçılar

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
Herakles
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kervanı
İletişim:

Mesaj gönderen Herakles »

Ali'nin böyle düşünmesiyle birlikte arkasından gelen ayak sesini duyunca arkasını döndü. Karşısında biri vardı ve hızla ona doğru geliyordu. Ali o kadar korkmuştu ki ne yapacağını bilemez hale gelmişti. Son çare olarak kaçmayı düşündü ve saklandığı yerden tam kalkacağı sırada ona gelen kişi onu omzundan tuttu ve ona fısıldayarak "Sakin ol Ali" dedi. Ali bu sesin Leyla'ya ait olduğunu anlayınca Leyla'ya;

- "Senin burada ne işin var? Ben sana ne dedim?" deyince Leyla;

-"Benim sorunum yüzünden seni burada yalnız bırakamam. Vicdanım seni burada yalnız bırakmaya el vermedi" dedi.

Ali ile Leyla konuşurken karşıdaki suikastçıların konuşmaya başladıklarını ve o ortadan kaybolan suikastçı elinde birkaç silahla geri döndüğünü fark ettiler. Ali'yle Leyla onları pür dikkat izliyorlar ve dinliyorlardı.

Resim

Suikastçılar ana sokağa çıkmak için hazırlanıyorlardı. Ellerindeki silahları kontrol edip harekete geçtiler. Fakat Ali ile Leyla onların yolunun üzerinde karanlık bir yerde saklanıyorlardı ve bu suikastçılar onların yanından geçecekti. Ali ve Leyla ola bildiklerince soğuk kanlı ve sessiz olmaya çalışıyordu. Suikastçılar tam onların yanından geçmelerine biraz kala Leyla korktuğu için titremeye başladı. Ali orada onu ne kadar sakinleştirmeye çalışsa da suikastçıların yaklaştığını görünce susmak mecburiyetinde kaldı. Suikastçılar tam oradan geçerken Leyla korkusundan azıcık hareket edince bir hışırtı çıkardı. Bunu duyan suikastçılar arkalarını döndüler ve Ali ile Leyla'nın saklandıkları yere doğru silahlarını doğrulttular ...[/center]
Insomnia'nın Günlüğü - SANCAK
SANCAK;
Frantico
Insomnia
Powerloflhealthl
Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları