Gizemli Telefon.(3) Kara Defter.

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Gizemli Telefon.(3) Kara Defter.

Mesaj gönderen HorrorStory »

Merhaba,

Arkadaşlar hikayemizi okumaya başlamadan önce sizden ricam paylaştığım video klibi açarak hikayeyi okumanızdır.

Okurken daha çok keyif alacağınızı umuyorum.

Teşekkürler.
En son Naveran tarafından 29 Mar 2016 02:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine video linki düzeltildi.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Gizemli Telefon.(3) Kara Defter.

Saat: 22:00

Güç bela gelebildim sonunda evdeyim, içerisi çok karanlık yaktığım kibritle etrafı zarzor görüyorum, şükürler olsun ki bir Gaz Lambası ilişti gözüme hemen onu yaktım, içerisi çok soğuk titriyorum...

Resim

Çantayı açtım ve içinden siyah bir defter çıktı, defterin üstünde 7. sayfayı oku! yazıyor. Hızlı bir şekilde 7. sayfayı açtım.

Resim

7. Sayfa

Merhaba HorrorStory,

Artık doğru yol için çalışmanın zamanı geldi. Bizleri merak ettiğini biliyorum. Kim olduğumuzu ne yapmaya çalıştığımızı hangi emellere hizmet ettiğimizi zamanı geldiğinde hepsini öğreneceksin. Artık bizimlesin HorrorStory! Bizimle olmaya mecbursun... Sana yapacaklarını maddeler olarak sıraladım bunları yerine getirmen için kısa bir süre veriyorum elini çabuk tutsan iyi edersin...

Maddeler.
1. Teşkilat kuruluşunun arasına katılacaksın.
2. Agah efendinin gözü kulağı olacak ona nefesi kadar yakın olacaksın.
3.Teşkilat kuruluşunun içerisinde geçirdiğin zamanları not alıcaksın.
4. Kuruluş toplantıları nerelerde yapılıyor neler konuşuluyor hepsini not alacaksın.
5.Kuruluşa katıldıktan bir süre sonra Şevket Beyi öldüreceksin. Bizler sana bu zamanı belirteceğiz.

İlk amacın ilk madde olsun HorrorStory, biliyorsun ki hataya yer yok.. Bizler zamanı geldiğinde tekrar sana ulaşacağız, zaman senin için değerli artık HorrorStory...

Resim

Sinirden defteri bir köşeye fırlattım. Neden ben ? kendime hep bu soruyu sordum gece boyu, bir yandan Şevket Bey geliyordu aklıma onun yaşadıkları... Ona bu acıyı yaşatan bunlardı. Kim bunlar kim!Ne istiyorlar bizden.

Gaz Lambası yavaşça sönmeye başlamıştı, ortam iyice karanlık oldu ürkütücü sesler geliyordu, bir süre sonra kendi sesimin yankılandığını ve durmadan kulaklarımda çınladığını duydum. Neden bennnnnnnn!

Saat: 8:30

Agah efendi ile görüşmek için yola çıktım umarım beni yanına kabul eder, elimde değil bunu yapmak zorundayım. Taki bir süreliğine...

Resim

HorrorStory'ı bu işi yapmaya zorlayan neden sizce ne olabilir? Şevket Beyin intikamı mı? Yada başka birşey mi ?
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
oLmazSaoLmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen oLmazSaoLmaz »

Cok güzel devamını beklıyorum sorular sorular o.O
• xSinyoR #

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

oLmazSaoLmaz yazdı:Cok güzel devamını beklıyorum sorular sorular o.O

Merhaba,

Şuanda Vatani görevimi yerine getiriyorum. Bitmesine çok az bir süre kaldı 29 gün ;) Bu süre zarfı içerisinde hikayelerime devam edemediğim için üzgünüm. Tekrardan sizlerle olmak ve hikayeme kaldığım yerden devam etmek için sabırsızlanıyorum. İlginiz için teşekkürler.

Hikaye Serileri;

Gizemli Telefon.
Gizemli Telefon (2) Şevket Bey.
Gizemli Telefon(2) Şevket Beyin Acısı .
Gizemli Telefon. (3)
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
EYUNAL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen EYUNAL »

Devamını bekliyor ve daha uzun olmasını ümit ediyorum :) Fon olarak kullandığın müzikler hikayeyi daha etkileyici kılıyor
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

EYUNAL yazdı:Devamını bekliyor ve daha uzun olmasını ümit ediyorum :) Fon olarak kullandığın müzikler hikayeyi daha etkileyici kılıyor
Merhaba;
Vatani görevimi bitirdim, ufak bir tatilden sonra tekrar hikayelerime kaldığım yerden devam etmeyi düşünüyorum. ;) Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Meran
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Hikayede kahramanımıza doğru yol için çalışmanın vakti geldi diyor acaba bu doğru olan yol neydi ve kime göre doğru?
Kahramanımız başta verilen görevleri kabul etmese de daha sonra kabulleniyor sanırım korku ve daha çok merak içerisinde
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HorrorStory
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Barbarosxhizir yazdı:Hikayede kahramanımıza doğru yol için çalışmanın vakti geldi diyor acaba bu doğru olan yol neydi ve kime göre doğru?
Kahramanımız başta verilen görevleri kabul etmese de daha sonra kabulleniyor sanırım korku ve daha çok merak içerisinde
Merak içerisinde olduğu doğrudur lakin HorrorStory çok çetin bir savaşçı olduğundan dolayı korku nedir bilmiyor. HorrorStory'i kaygılandıran başka şeyler olmalı. İlerde göreceğiz.
Hamza Furkan ALTUNBAŞ
Kullanıcı avatarı
batuhan67645
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
İletişim:

Mesaj gönderen batuhan67645 »

Bu Konu cok basit tehtid yok adam direk bı zorunluluk gibi kabul etmış Hory :) amacın ne oldugunu bılmeden agah'a gıdıyorsun :)
Kimileri toprak kadar kıymetli, kimileri bir ot kadar değersiz. Herkes bir şekilde yaşıyor işte. Kimileri şerefli, kimileri Serefsiz. . !
Resim
  • Resim
Resim
  • Resim