STRONGXŞİFA şiir paylaşımı

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
Strongxsifa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Kayı Alpleri

STRONGXŞİFA şiir paylaşımı

Mesaj gönderen Strongxsifa »

önceki şiirimi beğenmiştiniz kendim yazmıştım bu sefer güzel bir şiiri paylaşacağım ama bunu ben yazmadım kısa bir süre sonra yazdığım diğerlerini paylaşırım :D

Bir gün gelecek bütün arınmışlığın silinecek. Sen fark etmeden yaşayacaksın bunu. Biliyorum her zaman mutlu olmak istedin. Bunun için örttün üstünü bütün kütülüklerin. Bütün yüksek sesleri unuttun. Ama insanlar anlamayacak senin iyi niyetini. Sen de onlar anlamadı diye biraz değişip daha ciddi olacaksın. Biraz daha kararlı görüneceksin. Biraz daha fazla planlar yapacaksın hayatı daha mutlu yaşamak için. Ama biraz daha mutlu olmak için düşündüğün ve uygulamak istediğin herşey seni doğallığından biraz daha uzaklaştıracak ve biraz daha değişecek bakışların. Mutlu olmak için oynamak zorunda olduğun bu oyun seni yormaya başlayacak ve her geçen gün biraz daha uzaklaşacaksın ve sıkılacaksın kendinden. Geriye baktığın günler olacak. Kaybolduğun günler… Bu değildi diyeceksin istediğim. Bu oyunun bir kuralı vardı diyeceksin... Değişeceksin…!!! Böylece hayat seni hayal kırıklığına uğratır çünkü istediğin mutlu olmaktır. Ben ise üzgünüm. En çok bundan korkuyorum. Yavaş yavaş erimenden. Çünkü kaybettiğin bakışların olacak. Sonra bir gün yağmur yağacak. Akan zaman birden duracak. O anda yaptığın yada yapmadığın ne varsa hepsini bi yana atacaksın. Yağmurun sesi sana eski zamanların anısı ve o anın acısı olacak. Ne gülümseyebilecek ne de ağlayabileceksin. Sadece dinleyecek ve gerçek bakışlarına biraz daha yakınlaşacaksın. Birden anlatmak istediğin, içinde biriktirdiğin sonsuz şey olduğunu hissedeceksin ama susacaksın. Çünkü onlar çok derin olacak ve kimsenin anlamayacağını düşünüp yutacaksın bütün kelimelerini. Hatırlattığı için her damlanın oluşturduğu sese teşekkür edermişcesine bakıp umursamayacaksın. Sonunda sen de biraz daha ben olacaksın...
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Sunucu: Meran

Re: STRONGXŞİFA şiir paylaşımı

Mesaj gönderen MORDuMan »

vay anasını sayın seyirciler yeni bir şiir türüne daha imza atmış bulunmakdayız bütün ikv camiası olarak başarılarımızın devamını dilerim xD
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Strongxsifa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

MORDuMan yazdı:vay anasını sayın seyirciler yeni bir şiir türüne daha imza atmış bulunmakdayız bütün ikv camiası olarak başarılarımızın devamını dilerim xD

paragraf şiir oolm :D
Kullanıcı avatarı
Reader
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Reader »

:D harbidennnn len ne bu ahhahahahaha paragraf mı ne dion olmmmmm sen :D Ne dion sen beaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mmalllossss .
Reader
Kullanıcı avatarı
Strongxsifa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Reader yazdı::D harbidennnn len ne bu ahhahahahaha paragraf mı ne dion olmmmmm sen :D Ne dion sen beaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mmalllossss .

küfretme lan :D
Kullanıcı avatarı
xIxFeNoMeNxIx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen xIxFeNoMeNxIx »

Şiirin baya uzun olmuş :D
Aslında Söylediklerimden Çok Sakladıklarımda Gizliyim..En iyisi Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarıma Kulak Ver..!

FENOMEN
xFENOMENx
XxFENOMENxX

Resim
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

Mesaj gönderen MORDuMan »

xIxFeNoMeNxIx yazdı:Şiirin baya uzun olmuş :D