DEV İKV MADEN HARİTASI (TÜM BÖLGELER TEK DOSYA)

İKV ile ilgili ekran görüntüleri, çizim, duvar kağıdı gibi çalışmalarınız
Kullanıcı avatarı
TRelaxeefendyy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Meran Arz Efsaneler
Konum: ARAF(ne güzel şakaydı) AMA harbiden DÜNYA tarafında insanlık bitmiş !

Re: DEV İKV MADEN HARİTASI (TÜM BÖLGELER TEK DOSYA)

Mesaj gönderen TRelaxeefendyy »

Murat arıkan'ın yetkili olmadan önceki bu yardımlarını özledik.Tekrar teşekkürler maden haritan için Murat Abi . . :idea: :arrow:
<Meran Arz Efsaneler > 28 ekim 2012 HAYIRLISI OLSUN !

Kurucu : RELAXEEFENDYY

Lonca sayfamız >> viewtopic.php?f=127&t=102985&p=887701#p887701
Kullanıcı avatarı
carnec23
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen carnec23 »

Muhteşem Bir Çalışma...
...
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Bourne »

TRelaxeefendyy yazdı:Murat arıkan'ın yetkili olmadan önceki bu yardımlarını özledik.Tekrar teşekkürler maden haritan için Murat Abi . . :idea: :arrow:
Şu forumda düzgün çalışan bir forum yetkilisi yok arkadaş.Neye hizmet ettikleri kendileride bilmiyor.Birgün tetikçi,birgün eyyamcı,birgün kralcı baktılarki işin içinden çıkamıyorlar hop eller havaya ne güzel eğleniyoruz.Bunları yazarken okadar içim rahatki kimseye haksızlık yaptığımı bile düşünmüyorum.Ben iyiyim diyen buna seyirci kaldıkça zaten bu laflarıda hakediyordur.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
Kullanıcı avatarı
TRelaxeefendyy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Konum: ARAF(ne güzel şakaydı) AMA harbiden DÜNYA tarafında insanlık bitmiş !

Mesaj gönderen TRelaxeefendyy »

Şu forumda düzgün çalışan bir forum yetkilisi yok arkadaş.Neye hizmet ettikleri kendileride bilmiyor.Birgün tetikçi,birgün eyyamcı,birgün kralcı baktılarki işin içinden çıkamıyorlar hop eller havaya ne güzel eğleniyoruz.Bunları yazarken okadar içim rahatki kimseye haksızlık yaptığımı bile düşünmüyorum.Ben iyiyim diyen buna seyirci kaldıkça zaten bu laflarıda hakediyordur.Demişsinde !
ben çoktan K R A L Ç I P L A K dedim özellerine de attım DEV'ine kadar ..Destek iletişimle de başvurdum

K R A L Ç I P L A K bu saatten sonra FERHAT şöyle böyle diyen arkamdan yetkililer ..buyrun DÜET yapacağız ! bu hesabıda kapatın da anlayalım derdinizi !

Ben hep DOĞRULARI söyledim.Bazen sadece KÜFÜR yada ZORUNA gittikleri için ceza aldım

K R A L Ç I P L A K diyeli çok oldu . Neden bazı yetkililer burada onları hala anlayamadım .Zaman gösterecek .Gm'lerin kuklası değiliz veyahut başka yetkililerin.Onlar bizim istediğimizi yapmalı , şu şöyle bir adam dediğimizde İSTİFA ettirmeli..Hala devam ediyorsa , tek başıma da kalsam..Korkudan söylemeyenler varsa bile ben yine buralardayım..

K R A L Ç I P L A K ARTIK !

:arrow:

İSTİFALARINI ETMELERİ İÇİN BAZI ŞEYLERİ İFŞA ETTİM DESTEK İLETİŞİM FORMUYLADA DURAN VARSA HALA

BEN ARAFTAYIM DALGA GEÇİN SİZ AMA SİZE BU ŞARKI HEDİYE OLSUN .. BELKİ ANLAMINI ANLARSINIZ.Türkçe bilen varsa dinlesin... :idea: :arrow:

K R A L Ç I P L A K HALA İSTİFA YOKSA KANITLARI ATALIM ÖYLE İSTİFA ETSİNLER BENCE UTANIP ETSELER DAHA YÜREKLİCE OLACAK ! herşey belgelii bekliyoruz .. 2 3 GÜN DAHA BEKLİYECEĞİM..HALA BURADA YETKİLİ İSE O İSİMLER ATARIZ SIKINTI YOK AMA ŞARKIYI İYİ ANLAYIN >>> BELKİ edersiniz istifa ESKİ DOST GM VEYA FDE LER ;)
[youtube]http://youtu.be/j-oi0axJ0eo[/youtube]

özet : YÖNETİM KRAL ÇIPLAK ARTIK İSTİFA EDİN KENDİ HÜR İRADENİZLE .. YOKSA BİZ GEREKLİ YAPTIĞINIZ YARDIMLARI DOSTLARINIZA BURALARDAN İFŞA EDELİM İSTERSENİZ..

2 3 GÜN MÜDDET TANIYORUM .. HEKIR OKAN DEĞİLİM AMA YAPACAKLARIM ORTADA ;)
<Meran Arz Efsaneler > 28 ekim 2012 HAYIRLISI OLSUN !

Kurucu : RELAXEEFENDYY

Lonca sayfamız >> viewtopic.php?f=127&t=102985&p=887701#p887701
Kullanıcı avatarı
BLOKlununYOLU
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Konum: ARAF deyip dalga geç DÜNYA'ya Seslenir . . KRAL ÇIPLAK deriz. hayırlısı be gülüm ;)

Mesaj gönderen BLOKlununYOLU »

Bourne yazdı:
TRelaxeefendyy yazdı:Murat arıkan'ın yetkili olmadan önceki bu yardımlarını özledik.Tekrar teşekkürler maden haritan için Murat Abi . . :idea: :arrow:
Şu forumda düzgün çalışan bir forum yetkilisi yok arkadaş.Neye hizmet ettikleri kendileride bilmiyor.Birgün tetikçi,birgün eyyamcı,birgün kralcı baktılarki işin içinden çıkamıyorlar hop eller havaya ne güzel eğleniyoruz.Bunları yazarken okadar içim rahatki kimseye haksızlık yaptığımı bile düşünmüyorum.Ben iyiyim diyen buna seyirci kaldıkça zaten bu laflarıda hakediyordur.

yazına yazdığım cevabı silen UTANSIN boşver anlamadılar hala bazı yalaka ve gmler

K R A L Ç I P L A K ;)
Bunuda BLOKLA . Çekinme SINIRSIZ blokla . . ;)

>>
http://youtu.be/j-oi0axJ0eo

Muhalefet olmadan İKTİDAR olunmaz ! ;)

RELAXEEFENDYY < Meran Arz Efsaneler > hayırlısı olsun..
Kullanıcı avatarı
Bourne
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Bourne »

BLOKlununYOLU yazdı:
Bourne yazdı:

yazına yazdığım cevabı silen UTANSIN boşver anlamadılar hala bazı yalaka ve gmler

K R A L Ç I P L A K ;)
Arkadaşım bu forumun hali içler acısı tutup bende senin gibi forumun altını üstünemi getireyim.Tabiki hayır.Şu foruma girince yazıların kalitesizliği gereksizliği paçalardan akıyor.İnsan böyle olmasın diye bir çaba göstermezmi bune aymazlık bune vurdumduymazlıktır ya.Forumun görüntüsünden rahatsız değillerse demekki bu forum yetkililerinin seviyeside bu.Kime nasıl davranacağından bile bihaberler.Forumu devamlı takipteyiz.Yav arkadaş siliyorsunuz kilitliyorsunuz okeyde bunu hangi zihniyetin doğrultusunda yaptığınız belli değilki.Silmelerin kilitlemelerin bir etkinliği yok.Şu forumu öyle bir hale getirdinizki A ile B yi anca yanyana getirebilen yazmaktan çekinmiyor.Ve bu forum sayfasını tutup bu yazı yazmanın heyecanını abartıya kadar götüren genç arkadaşlarımızın cennet köşesi yaptınız.Bu forum sayfası İstanbul Kıyamet Vakti oyunun resmi forum sayfasındır sayın yöneticiler uyanın şu fiestanızdan.
Eleştirmek elmas işçiliğine benzer.Yanlış bir dokunuşun bedeli paha biçilemez.

Bourne Üçlemesi: İdentity,Supremacy,Ultimatum.
İyi Seyirler !
Mrdz
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Mrdz »

Güncel
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Ömer DÜZ
Kullanıcı avatarı
ADANABiZiK
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Ankalı Sapıklar

Mesaj gönderen ADANABiZiK »

DeDe klan seçimin hariç PÖRFECT :roll:
İçimdeki SAGOPA , KOLERA 'sını KAYBETMİŞ . .

AĞIR ROMAN YENİ DÜNYA <_OO

Resim
Kullanıcı avatarı
ADldegmez
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ADldegmez »

Bu forumun böyle insanlara ihtiyacı var. Ellerine sağlık.
ÜÇ KİBRİT ÇÖPÜNDEN BİRİSİ...
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

YILLARDIR BAKTIĞIM BİR ÇALIŞMA :)
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: