İmza isteyen arkadaşlar

İKV ile ilgili ekran görüntüleri, çizim, duvar kağıdı gibi çalışmalarınız
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: İmza isteyen arkadaşlar

Mesaj gönderen BayTerapi »

SPIEGLEIN yazdı: 10 Mar 2018 19:14 Biraz geç oldu kusura bakma O:-)
Eklemek istediğin,değiştirmek istediğin veya farklı bir şey varsa aklında y apabilirim

Kod: Tümünü seç

[center][img]https://i.hizliresim.com/2JqXWd.gif[/img][/center]
Resim
Ya çok şey istemiş gibi olucam ama bir isteğim var Metin, o savaşçıyı silip JEREMAİN yazısını biraz daha tutabilir misin, erken kayboluyor :D
kedi
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Böyle bir şey denedim :D beğenmezsen söyle :') :')

[center][img]https://i.hizliresim.com/BLgE2V.gif[/img][/center]
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

SPIEGLEIN yazdı: 11 Mar 2018 08:42 Böyle bir şey denedim :D beğenmezsen söyle :') :')

[center][img]https://i.hizliresim.com/BLgE2V.gif[/img][/center]
Resim
Obaa, çok güzel olmuş eline sağlık beğendim. 😂
kedi
Kullanıcı avatarı
DavidBeckham
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen DavidBeckham »

Metin Usta.Bana şöyle hareketli filan güzelin,şaşalı Drocken yazan büyücüye özel bir imza yapar mısın ? Çok teşekkür ederim müdür şimdiden.
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Fast Lane

Mesaj gönderen Sakirpasali »

Hocam zahmet olmazsa IErtuğrulGaziI büyücü ErtuğrulGaziII şifacı için yapabilirmisin şöyle güzel bir imza :)
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
easlangoren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen easlangoren »

Metin kardeşim büyücü karakterime zahmet olmazsa bir imzada ben alabilir miyim? Şimdiden sağolasın. Hanedanxbyking
FOR THE CHILDREN OF ARZ
2009-2017
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Akşam eve gelince tüm imza isteklerini halledeceğim 😂😂😇😇
Resim
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Sakirpasali yazdı: 15 Mar 2018 16:09 Hocam zahmet olmazsa IErtuğrulGaziI büyücü ErtuğrulGaziII şifacı için yapabilirmisin şöyle güzel bir imza :)
DavidBeckham yazdı: 14 Mar 2018 10:59 Metin Usta.Bana şöyle hareketli filan güzelin,şaşalı Drocken yazan büyücüye özel bir imza yapar mısın ? Çok teşekkür ederim müdür şimdiden.
easlangoren yazdı: 16 Mar 2018 00:14 Metin kardeşim büyücü karakterime zahmet olmazsa bir imzada ben alabilir miyim? Şimdiden sağolasın. Hanedanxbyking
Arkadaşlar hepinizin imzalarını yaptım şuan hızlıresimde sanırım bir problem var siteye giriş yapmıyor,başka siteyede yüklemek istemiyorum sonrasında hep problem oluyor. Önerebileceğiniz bir site varsa oraya yükleyim yada yarın düzelirse yarın resimlerinizi hızlıresime yükleyip sizlere ulaştırayım :')
Resim
Kullanıcı avatarı
DavidBeckham
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen DavidBeckham »

SPIEGLEIN yazdı: 16 Mar 2018 21:03
Sakirpasali yazdı: 15 Mar 2018 16:09 Hocam zahmet olmazsa IErtuğrulGaziI büyücü ErtuğrulGaziII şifacı için yapabilirmisin şöyle güzel bir imza :)
DavidBeckham yazdı: 14 Mar 2018 10:59 Metin Usta.Bana şöyle hareketli filan güzelin,şaşalı Drocken yazan büyücüye özel bir imza yapar mısın ? Çok teşekkür ederim müdür şimdiden.
easlangoren yazdı: 16 Mar 2018 00:14 Metin kardeşim büyücü karakterime zahmet olmazsa bir imzada ben alabilir miyim? Şimdiden sağolasın. Hanedanxbyking
Arkadaşlar hepinizin imzalarını yaptım şuan hızlıresimde sanırım bir problem var siteye giriş yapmıyor,başka siteyede yüklemek istemiyorum sonrasında hep problem oluyor. Önerebileceğiniz bir site varsa oraya yükleyim yada yarın düzelirse yarın resimlerinizi hızlıresime yükleyip sizlere ulaştırayım :')
Teşekkür ederim müdür.
Kullanıcı avatarı
easlangoren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen easlangoren »

SPIEGLEIN yazdı: 16 Mar 2018 21:03
Ne zaman olursa kardeşim çok sağol.
FOR THE CHILDREN OF ARZ
2009-2017