İKV 1 - 49 Açıklamalı Görev Listesi (Çemberlitaş Eklentili)

Burada görevler hakkında paylaşımda bulunabilir, diğer oyuncularla yardımlaşabilirsiniz
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Freeman
İskele Babası
İskele Babası
Mesajlar: 32
Kayıt: 04 Mar 2011 20:28
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Konum: Muğla/Bodrum
İletişim:

İKV 1 - 49 Açıklamalı Görev Listesi (Çemberlitaş Eklentili)

Mesaj gönderen Freeman » 02 Haz 2011 10:28

İKV 1 - 49 Açıklamalı Görev Listesi (Çemberlitaş Eklentili)

1 Teşkilata Katılış Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Jandarma Ali ile konuşmalısınız. Jandarma Ali'yi Mısır Çarşısı önünde bulunan Türk Bayrak'ının altında bulabilirsiniz.
1 Bankacıya Ulak Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.
1 Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görev tamamlamak için 10 adet Fare öldürmelisiniz.

2 Balıkçıyla Tanışma Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı idris ile konuşmalısınız.
2 Şevket Bey'in Ricası Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 adet Ceviz Yaprağı çantanızdayken Şevket Bey'le konuşmalısınız.
2 Sahil Temizliği Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Küçük Kertenkele öldürmelisiniz.

3 Anacağımın İlaçları Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için 2 dakika içerisinde Halime Teyze ile konuşmalısınız.
3 Savaş'ın Niyeti Görevi Halime Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için Savaş ile konuşmalısınız.
3 Lodos Muhafızı'na Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Muhafızı ve tekrardan Savaş ile konuşmalısınız.
3 Halime Teyze'ye Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Halime Teyze ile konuşmalısınız.
3 Sahil Temizliği II Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Keme öldürmelisiniz.
3 İlk Maaşın Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.

4 Pis Haşereler Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeşil Örümcek öldürmelisiniz.
4 Soğuklar Görevi Şarapcı vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 adet Keten çantanızdayken Şarapçı ile konuşmalısınız.
4 Lüfer Izgara Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Demirci Rüstem daha sonra Balıkçı İdris ile konuşmalısınız.

5 Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İri Fare öldürmelisiniz.
5 Halime Teyze'den Çiçek Siparişi Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünde bulunan Halime Teyze ile konuşmalısınız.
5 Işık Hanıma Teslimat Otomatik gelen görevdir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
5 Fahri Bey'den Takım Görevi Fahri Bey vermektedir.Fahri Bey Mısır Çarşısı esnaflarındandır. Görevi tamamlamak için 10 adet Keten çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.( Keten bulmak için 3 adet Cin öldürmelisiniz.)

6 Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Komutan ile konuşmalısınız.
6 Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 dakika içerisinde Agah Efendi ile konuşmalısınız.
6 Karışıklık Çıkarma Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 5 adet Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz. Tüftüfçü Cinleri Antrepo etrafında bulabilirsiniz.
6 Kayıp Cilt Sorgulama Görevi Mısır çarşısında ki Necmi Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde Recep Dayı ile konuşmalısınız.
6 Acil Müdahale Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Recep Dayı'nın yanındaki Garr isimli cini öldürmelisiniz.
6 Sahaf Necmi'ye Dönüş Garr isimli cini öldürdükten sonra Recep Dayı'dan alınan görevdir. Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.

7 Şarap Üzerine Sohbet Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için tekrar Şarapçı ile konuşmalısınız.
7 Kalecik Karası Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde 3 adet Cin Avcı öldürmelisiniz.
7 Evin Orada Akrepler Var Görevi Agah Efendi'nin yanında ki Umut çocuk vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kızıl Akrep öldürmelisiniz.

8 Birazda Kazanç Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi Tamamlamak için 10 Adet Fare Adam öldürmelisiniz. ( Fare adamları Uçak enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)

9 Ölüm Yolu Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Mezarlık yanında bulunan Kızgın Kum isimli fare adamı öldürmelisiniz.
9 Kahvemi Köpüklü Severim Görevi Sahaf Necmi vermektedir. Görevi tamamlamak için Çınar Altında bulunan Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
9 Kahve Teslimatı Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
9 Fare Adam Yiyecek Yolları Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 15 Adet İri Kertenkele öldürmelisiniz.

10 Cinlerin Büyülü Toprağı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepoda 10 adet Bekçi Cin öldürmelisiniz.
10 Avlanan Avcılar Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Antrepoda 10 adet Avcı Cin öldürmelisiniz.

12 Kırmızı Tehlike Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet Kırmızı Örümcek öldürmelisiniz.

14 Folklor Görev Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde Folklör Cin'i ile konuşmalısınız.
14 Büyük Öncü Azul'u Öldürmek Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antreponun arka taraflarında bulunan Büyük Öncü Azul'u öldürmelisiniz.

15 Kaçak Elektrik Görevi Mısır Çarşısı esnaflarından Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
15 Soruşturma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Şarapçı ile konuşmalısınız.
15 Orada Ne Var? Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Necmi Bey ile konuşmalısınız.

16 Engerek Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Engerek öldürmelisiniz. Engerekleri Mısır Çarşısı'nın arka sokaklarında bulabilirsiniz.
16 Arzuhalci ile Tanışma Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile tekrar konuşmalısınız.(Arzuhalci'yi Çınar Altında bulabilirsiniz.)
16 Eski Bir Kitap Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
16 İsimsiz ve Yazarsız Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
16 Akrepler ve Örümcekler Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı'nda bulunan Kuyumcu Agop ile konuşmalısınız.
16 Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Şarapçı'nın yakınlarında ki sahilde bulunan Yasemin ile konuşmalısınız.
16 Mezarlık Parşömenleri Görevi Yasemin vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
16 Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.

17 Kobra Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı çevresinde 10 adet Kobra öldürmelisiniz.

18 Mezarlıkta Çete Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
18 İşlenmiş Gümüş Görevi Çeteci vermektedir.Zincir görevlere devam edebilmeniz için sizden 3 adet İşlenmiş Gümüş istemektedir. Çeteciye 3 adet İşlenmiş Gümüş getirerek görevi tamamlayabilirsiniz.
18 Ölünün Madalyonu Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.
18 Arzuhalciye Acil Haber Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Arzuhalci ile konuşmalısınız.
18 Arzuhalci'den Jest Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.

19 Madalyon ve Kalkan Işık Hanım ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir.Görevi tamamlamak için mezarlıkta ki Ölü ile konuşmalısınız.
19 Kalkan Teslimatı Mezarlıktaki Ölü ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
19 Kalkanın Gizemi Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.

20 Teşkilat FA Darbesi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin'in yakınlarında bulunan gemi enkazının etrafında 20 adet Koruyucu Fare Adam öldürmelisiniz.
20 Çetecilere Merhaba Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Kalesi civarında 20 adet Zincir Büyücüsü öldürmelisiniz.
20 Gizemli Kişilik 20 adet Zincir Büyücüsü öldürdükten sonra Elebaşı ile konuşarak alınan görevdir.Görevi tamamlamanız için Arzuhalci ile konuşmalısınız.

21 Ruh Taşları Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
21 Fotoğrafçı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirentin içinde girişe yakın ruh taşını bulmalısınız. (Labirente girmek için Mezarlıkta ki ruh taşını kullanmalısınız.)
21 Kitabe Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde bulunan Kitabe'nin kopyasını çıkarmalısınız.

22 Philotheos'un Salonu Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisindeki Philotheos'un Salonunu bulmalısınız.
22 Tılsım Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Philotheos'u öldürmelisiniz.
22 Akıl Oyunları Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.

23 Suikast Planları Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 15 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.(Tetikçi Fare Adamları gemi enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)
23 Kadim İşçilik Görevi Demirci Rüstem vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Antik Mızrak çantanızdayken Demirci Rüstem ile konuşmalısınız. (Antik Mızrakları Labirent içerisinde Mızrak odalarından temin edebilirsiniz.

25 Kuklacının Seçilmişi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Kuklacı'nın Seçilmişi'ni öldürmelisiniz.
25 Giyim İhtiyaçları Görevi Mıısır Çarşısı esnaflarından Fahri Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Semender Derisi çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.

27 Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Kan Örümceği öldürmelisiniz.
27 Daha Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Gölge Akrep öldürmelisiniz.

29 Meteor Yolu Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Komutan ile konuşmalısınız.
29 Teşkilat İstihbarat’a Katılış Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.(İstihbarat Subayı Meteor Bölgesinde girişe yakın yerde karargahında bulabilirsiniz.
29 Keşif Görevi I Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Krateri keşfetmelisiniz.(Meteor Bölgesinde ki Lodos Sancağının bulunduğu bölge.)
29 Keşif Görevi II Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Çeteci Mağaraları girişini keşfetmelisiniz.
29 Keşif Görevi III Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünelleri keşfetmelisiniz.
29 Keşif Görevi IV Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Arz'ın Çocukları klan merkezini keşfetmelisiniz.
29 Keşif Görevi V Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeni Bab-ı Ali'yi keşfetmelisiniz.

30 Yeni Bab-ı Ali'ye Mektup Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.(Mebrure Hanım'ı Yeni Bab-ı Ali'de bulabilirsiniz.)
30 Mebrure İle Tanışma Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
30 Yeni Bab-ı Ali Güvenliği Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Yağmacı Cin öldürmelisiniz.
30 Yeni Bab-ı Ali Güvenliği II Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz.
30 Başı Boş Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir. Görevi tamamlamak için Boş'u öldürmelisiniz.
30 Vahşi'nin Dileği Görevi Bab-ı Ali'de Vahşi Sakin vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde bulunan Mor Fare'yi öldürmelisiniz.
30 Rüstem'in Mesajı Görevi Demirci Rüstem vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali'de Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
30 Dilek'in Ustalığı Görevi Demirci Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Tungsten çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
30 Silah Takası Görevi Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için Eski ve Arkadaşları Herman-Serman Modeli Tungstenli Kütük Yaran çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.(Bu görev sadece Savaşçı karakterlerine verilmektedir.Geçmiş sürümlerden kalan bir oyun hatasının çözümlenmesi için.)
30 Garip Keşif Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Kayıp Ajanı bulmalısınız.(Kayıp Ajanı Sivri Adada bulabilirsiniz.)
30 Subaya Rapor Görevi Kayıp Ajan vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
30 Ada Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
30 Agah'ın Arzusu Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Agah Efendi ile daha sonra İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.

31 Kara Zehir Görevi Elif vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Çamur çantanızdayken Elif ile konuşmalısınız.(Çamur'u Meteor Bölgesinde, yılanlı yolda bulabilirsiniz.
31 Stoklar I Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Cinlerde ki Stokları yakmalısınız.
31 Stoklar II Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Yılan Vadisindeki Stokları yakmalısınız.
31 Stoklar III Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kurt Mağarasında ki Stokları yakmalısınız.
31 Stoklar IV Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tüneller yakınında ki Stokları yakmalısınız.
31 Mebrure'nin Memnuniyeti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
31 Selami Kelaynak İstanbul'un Neresinde? Görevi Bab-ı Ali Muhafızı vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
31 Selami ve Hamit'in Kahvesi Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Şevket Bey ile konuşmalısınız.
31 Selami'nin Alışverişi Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde Fıçı'yı araştırmalısınız.

32 Hız Testi Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde Gizemli Ajan ile konuşmalısınız. (Gizemli ajan: Elif)
32 Hız Testi Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
32 Kaucuk Kanvas İhtiyacı Görevi Bab-ı Ali'de Ayşe Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için 17 adet Kaucuk Kanvas çantanızdayken Ayşe Teyze ile konuşmalısınız.
32 Haber Yayılıyor Görevi Bankacı vermektedir. Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
32 Mavi Engerek Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Mavi Engerek öldürmelisiniz.
32 Kumsala Dönüş Görevi İstihbarat subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet tazı öldürmelisiniz.
32 Yoksa Burası Bir...? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyünü keşfetmelisiniz.
32 Ada Mı ? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi Tamamlamak için 'Komutan ile konuşmalısınız

33 Dehşet Dehlizleri Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Meteor Bölgesi'nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Muhafızı'nı öldürmelisiniz.
33 Çeteci Mağarası Operasyonları I Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesi'nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Delisi'nı öldürmelisiniz.
33 Çeteci Mağarası Operasyonları II Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Sultan öldürmelisiniz.

34 Gizemli Numara Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Sivri Adada ki taşın altına bakmak gerekmektedir.(Lodos Sancağının arkasındaki büyük kayaların altındadır.)
34 Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı Görevi Garip vermektedir.Görevi tamamlamak için Ufkabakan'a gitmelisiniz.
34 Agah Bey'in Kayıp Yüzüğü Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölge'sinde bulunan Çeteci Mağarasında kaybolon yüzüğü bulmalısınız.(Yüzük Dev Ana'nın mağarasının ilerisindeki masanın altında ki kesededir.)
34 Patron'un Gözdesini Öldür Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında Dev Ana'nın Gözdesi'ni öldürmelisiniz.
34 Cevriye Sultan Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı'nda ki Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
34 Necmi'nin Anlattıkları Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında ki Cevriye Sultan'ı öldürmelisiniz.
34 Komutan'ın Kıyağı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı ile konuşmalısınız.
34 Dev Ana Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Ana'yı öldürmelisiniz.

35 Kurtlar Bab-ı Ali'ye Meydan Okuyor Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için Elif ile konuşmalısınız.
35 Kurtlara Karşı Saldırılar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Kurt Adam öldürmelisiniz.
35 Hızlı Koşanlar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Hızlı Koşan öldürmelisiniz.
35 Şaman Avı Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Kurt Şaman öldürmelisiniz.
35 Kurt Alfalar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 10 adet Kurt Alfa öldürmelisiniz.
35 Kurtlara Son Darbe Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Kara Kürk'ü öldürmelisiniz.
35 Mükafat Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.

36 Uzun Zaman Sonra Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
36 Totem Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
36 İstihbarata Yükseliş Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
36 İstihbarata Yükseliş Görevi Telefon vermektedir.Görevi amamlamak için Sivri Adada ki Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
36 Robinson Görevi Yanlız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
36 Adanın Tepeleri Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Taşkanat öldürmelisiniz.
36 Tepeler Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için X işaretli bölgeye gitmelisiniz.(X işareti Sivri Adada Taşkant Tepesinin sonundadır.)
36 Arzuhalci'ye Sualler Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
36 Arzuhalci'nin Okudukları Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Büyük Bronz'u öldürmelisiniz.
36 Bir Kapı Kapanır, Bir Diğeri Açılır Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.

39 Mebrure'nin Daveti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kan Pençe ile konuşmalısınız.
39 Domuz'la Tanışma Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
39 Topal'ın Hazırlıkları Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeraltı Mantarı çantanızdayken Topal ile konuşmalısınız.
39 Kurtarıcımız Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Biçare Folklor Cin'i kurtarmalısınız.
39 Cinnet Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için Cinnet ile konuşmalısınız.
39 Folklor'ün Büyülü Yüzüğü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek mağarasına girmelisiniz.
39 Dişi Örümcek Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümceği öldürmelisiniz.
39 Kralın Dönüşü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Cincır ile konuşmalısınız.
39 Topal ilk Darbeyi Vuruyor Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 25 adet Kara Cin öldürmelisiniz.
39 Kan Pençe'nin Tavsiyesi Görevi Kan Pençe vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Bombacı öldürmelisiniz.
39 Amplifikatör Elması Görevi Dilek Vermektedir. Dilek'in Amplifikatör elması ihtiyacı için yardımınıza ihtiyacı var.

41 Engerek Tehdidi 2 - Bekçiler İntikam Peşinde [41]: Kan Pençe'nin başına bela olan Bekçi Engerekleri defetmesine yardım edin.(Görevin alınabilmesi için Engerek Tehdidi [16] görevi yapılmış olmalıdır.)
41 Kobra Tehdidi 2 - Dejavu [41]: Kızıl Kobra sayısının tehlikeli boyutlara ulaşması Domuz Kent'li Kan Pençe'yi düşündürüyor.(Görevin alınabilmesi için Kobra Tehdidi [16] ve Engerek Tehdidi 2 görevleri yapılmış olmalıdır.)

42 Solucan'ı Ezmek Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan'ı öldürmelisiniz.

43 Yasemin'in İsteği Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
43 Herşeyi Bilen Adam Görevi Yalnız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İpek çantanızdayken Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
43 Son 10 dk. Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde 30 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.
43 Yasemin'e Dönüş Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
43 Işık'la Konuşma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
43 İşte Sağlam Bir Eleman Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
43 Agop’un Değerlendirmesi Görevi Agop vermektedir.Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
43 Şalterleri indir Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Sığınakların sonundaki odada bulunan Şalteri indirmelisiniz.
43 Onları Yükseğe As Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Teşkilat'a ihanet eden Zahir'i öldürmelisiniz.
43 Zarfı İncelemek Görevi tamamlamak için Sığınakların sonunda ki odada bulunan Zarf'ı okumalısınız.
43 Burada Kala Kaldım Görevi Bergin vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 adet Fareadam Deli öldürmelisiniz.(Bergin'i Sığınaklarda bulabilirsiniz.)
43 Onun Adı Kenan Görevi Lamia vermektedir.Görevi tamamlamak için Kenan'ı öldürmelisiniz.
43 Cehennemin Dönen Şeysi Görevi Neşe vermektedir. Görevi tamamlamak için Gramofon'u çalmalısınız.

44 Arzuhalci Yeraltını Araştırıyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan'ın orada ki eski medeniyet kalıntısının içine girmeniz gerekmektedir.
44 Taştaki Metin Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
44 Arzuhalci'nin Çevirisi Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek'in mağarasına girmelisiniz.
44 Anahtar ve Kapı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Mühürlü Kapıdan giriş yapmalısınız.
44 Domuz'un Adamı Görevi Mühürlü Kapı arkasındaki Domuz'un Adamı vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
44 Asrın Keşfi Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehri girişine gitmelisiniz.
44 Yabancı Uygarlık Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
44 Bir Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Meran Muhafızı öldürmelisiniz.
44 İki Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Lanetli Meran öldürmelisiniz.

45 Arzuhalci'ye Rapor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinin meydanından geçmelisiniz.
45 GBM 68 B Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için sırayla Gong'ların yanına gitmeniz gerekmektedir.(Meran Şehrinin yüksek tepelerinde bulunan 4 adet gong!)
45 Elektromanyetik Spektrum Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinde Anıtların yanına gitmelisiniz.
45 Arzuhalci Metni Tercüme Ediyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
45 Tercümenin Devamı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Suzan ile konuşmalısınız.
45 Suzan'ın Ricası Görevi Suzan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Latex çantanızdayken Suzan ile konuşmalısınız.
45 Yazıyooor... Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünden geçmelisiniz.
45 Yol Ayrımı Görevi Agah vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.

46 Çilingir Sofrası : Cezmi seni sofrasına davet ederken, senden istekleri olacak. (Görevin alınabilmesi için Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı görevi yapılmış olmalıdır.)
46 Midedeki Pusula Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Komodo'yu öldürmelisiniz.
46 İskelenin Sırları Yasemin ile buluşmak: (Görevin alınabilmesi için Yasemin'in isteği [43] görevi yapılmış olmalıdır.)

47 Domuz'un Akrep Sıkıntısı Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 20 adet Gümüş Akrep öldürmelisiniz.
47 Gecenin Takipçileri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Gecenin Takipçisi öldürmelisiniz.
47 Dehlizlerdeki Yaralı Görevi Aydınoğlu vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
47 Sahafın Acısı Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Aydınoğlu'nun Babasının mezarına gitmelisiniz.(Mezarlık,bankanın yukarısındaki Demir madeninin yanında ki sokaktadır.)
47 Yusuf Ağabey'in Merakı Görevi Yusuf Ağabey vermektedir.Görevi tamamlamak için Umut ile konuşmalısınız.(Yusuf Ağabey'i Çınar Altında bulabilirsiniz.)
47 Umut'un Sırrı Görevi Umut vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
47 Kara Kemik Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kara Kemik çantanızdayken Çeteci ile konuşmalısınız.(Kara Kemikleri Kemik Kafa öldürerek elde edebilirsiniz.)
47 Çeteci'nin Bildiği Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat girişine gitmelisiniz.
47 Dipsiz Kuyu Görev Çeteci'nin Bildiği görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat bölgesindeki kitabı araştırmalısınız.
47 Tanıdık Kitap Görev Dipsiz Kuyu görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Centurion'un arka tarafında ki Gezgin Şehir girişine gitmelisiniz.
47 Hidranın Sırrı Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için örs tarafında ki Yeşil Hidra yuvasına gitmelisiniz.
47 Yeşil Tehlike Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeşil Hidra'yı öldürmelisiniz.
47 Kadim Tehlike Yeşil Tehlike görevinin devamı olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Kadim Hidra'yı öldürmelisiniz.
47 Esir Görevi Beyaz Şapkalı Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Junon'u öldürmelisiniz.(Beyaz Şapkalı Adam, Migrat bölgesinde Junon'un hapishanesindedir.)

48 Buz Büyücüleri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Buz Büyücüsü öldürmelisiniz.
48 İfliss'e Suikast Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İfliss'i öldürmelisiniz.
48 Acele Telefon Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.

49 Tepegözler [49]: Bab-ı Ali Komutanı Tepegözlerin başına ödül koydu!
49 Arzuhalcinin Buldukları [49] Arzuhalci enerji üzerine bilgilerini paylaşıyor. (Görevin alınabilmesi için Arzuhalci ve her zamanki sohbetler [49] görevi yapılmış olmalıdır.)
Resim

qweewq52
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Mesajlar: 1
Kayıt: 14 Kas 2011 11:31
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: İKV 1 - 49 Açıklamalı Görev Listesi (Çemberlitaş Eklentili)

Mesaj gönderen qweewq52 » 14 Kas 2011 11:41

İKV 1 - 49 Açıklamalı Görev Listesi (Çemberlitaş Eklentili)

1 Teşkilata Katılış Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Jandarma Ali ile konuşmalısınız. Jandarma Ali'yi Mısır Çarşısı önünde bulunan Türk Bayrak'ının altında bulabilirsiniz.
1 Bankacıya Ulak Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.
1 Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görev tamamlamak için 10 adet Fare öldürmelisiniz.

2 Balıkçıyla Tanışma Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı idris ile konuşmalısınız.
2 Şevket Bey'in Ricası Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 adet Ceviz Yaprağı çantanızdayken Şevket Bey'le konuşmalısınız.
2 Sahil Temizliği Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Küçük Kertenkele öldürmelisiniz.

3 Anacağımın İlaçları Görevi Jandarma Ali vermektedir.Görevi tamamlamak için 2 dakika içerisinde Halime Teyze ile konuşmalısınız.
3 Savaş'ın Niyeti Görevi Halime Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için Savaş ile konuşmalısınız.
3 Lodos Muhafızı'na Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Muhafızı ve tekrardan Savaş ile konuşmalısınız.
3 Halime Teyze'ye Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için Halime Teyze ile konuşmalısınız.
3 Sahil Temizliği II Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Keme öldürmelisiniz.
3 İlk Maaşın Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.

4 Pis Haşereler Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeşil Örümcek öldürmelisiniz.
4 Soğuklar Görevi Şarapcı vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 adet Keten çantanızdayken Şarapçı ile konuşmalısınız.
4 Lüfer Izgara Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Demirci Rüstem daha sonra Balıkçı İdris ile konuşmalısınız.

5 Salgın Hastalık Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İri Fare öldürmelisiniz.
5 Halime Teyze'den Çiçek Siparişi Görevi Bankacı vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünde bulunan Halime Teyze ile konuşmalısınız.
5 Işık Hanıma Teslimat Otomatik gelen görevdir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
5 Fahri Bey'den Takım Görevi Fahri Bey vermektedir.Fahri Bey Mısır Çarşısı esnaflarındandır. Görevi tamamlamak için 10 adet Keten çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.( Keten bulmak için 3 adet Cin öldürmelisiniz.)

6 Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Komutan ile konuşmalısınız.
6 Teşkilat Cinlere Karşı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 dakika içerisinde Agah Efendi ile konuşmalısınız.
6 Karışıklık Çıkarma Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 5 adet Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz. Tüftüfçü Cinleri Antrepo etrafında bulabilirsiniz.
6 Kayıp Cilt Sorgulama Görevi Mısır çarşısında ki Necmi Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde Recep Dayı ile konuşmalısınız.
6 Acil Müdahale Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Recep Dayı'nın yanındaki Garr isimli cini öldürmelisiniz.
6 Sahaf Necmi'ye Dönüş Garr isimli cini öldürdükten sonra Recep Dayı'dan alınan görevdir. Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.

7 Şarap Üzerine Sohbet Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için tekrar Şarapçı ile konuşmalısınız.
7 Kalecik Karası Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde 3 adet Cin Avcı öldürmelisiniz.
7 Evin Orada Akrepler Var Görevi Agah Efendi'nin yanında ki Umut çocuk vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kızıl Akrep öldürmelisiniz.

8 Birazda Kazanç Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi Tamamlamak için 10 Adet Fare Adam öldürmelisiniz. ( Fare adamları Uçak enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)

9 Ölüm Yolu Görevi Işık Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Mezarlık yanında bulunan Kızgın Kum isimli fare adamı öldürmelisiniz.
9 Kahvemi Köpüklü Severim Görevi Sahaf Necmi vermektedir. Görevi tamamlamak için Çınar Altında bulunan Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
9 Kahve Teslimatı Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
9 Fare Adam Yiyecek Yolları Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 15 Adet İri Kertenkele öldürmelisiniz.

10 Cinlerin Büyülü Toprağı Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antrepoda 10 adet Bekçi Cin öldürmelisiniz.
10 Avlanan Avcılar Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Antrepoda 10 adet Avcı Cin öldürmelisiniz.

12 Kırmızı Tehlike Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet Kırmızı Örümcek öldürmelisiniz.

14 Folklor Görev Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Antrepo içerisinde Folklör Cin'i ile konuşmalısınız.
14 Büyük Öncü Azul'u Öldürmek Görevi Agah Efendi vermektedir. Görevi tamamlamak için Antreponun arka taraflarında bulunan Büyük Öncü Azul'u öldürmelisiniz.

15 Kaçak Elektrik Görevi Mısır Çarşısı esnaflarından Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
15 Soruşturma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Şarapçı ile konuşmalısınız.
15 Orada Ne Var? Görevi Şarapçı vermektedir. Görevi tamamlamak için Necmi Bey ile konuşmalısınız.

16 Engerek Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Engerek öldürmelisiniz. Engerekleri Mısır Çarşısı'nın arka sokaklarında bulabilirsiniz.
16 Arzuhalci ile Tanışma Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile tekrar konuşmalısınız.(Arzuhalci'yi Çınar Altında bulabilirsiniz.)
16 Eski Bir Kitap Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
16 İsimsiz ve Yazarsız Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
16 Akrepler ve Örümcekler Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı'nda bulunan Kuyumcu Agop ile konuşmalısınız.
16 Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Şarapçı'nın yakınlarında ki sahilde bulunan Yasemin ile konuşmalısınız.
16 Mezarlık Parşömenleri Görevi Yasemin vermektedir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
16 Mezarlık Parşömenleri Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.

17 Kobra Tehdidi Görevi Jandarma Ali vermektedir. Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı çevresinde 10 adet Kobra öldürmelisiniz.

18 Mezarlıkta Çete Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
18 İşlenmiş Gümüş Görevi Çeteci vermektedir.Zincir görevlere devam edebilmeniz için sizden 3 adet İşlenmiş Gümüş istemektedir. Çeteciye 3 adet İşlenmiş Gümüş getirerek görevi tamamlayabilirsiniz.
18 Ölünün Madalyonu Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.
18 Arzuhalciye Acil Haber Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için 5 dakika içerisinde Arzuhalci ile konuşmalısınız.
18 Arzuhalci'den Jest Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.

19 Madalyon ve Kalkan Işık Hanım ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir.Görevi tamamlamak için mezarlıkta ki Ölü ile konuşmalısınız.
19 Kalkan Teslimatı Mezarlıktaki Ölü ile konuştuktan sonra otomatik verilen bir görevdir. Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
19 Kalkanın Gizemi Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Yasemin ile konuşmalısınız.

20 Teşkilat FA Darbesi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yasemin'in yakınlarında bulunan gemi enkazının etrafında 20 adet Koruyucu Fare Adam öldürmelisiniz.
20 Çetecilere Merhaba Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Lodos Kalesi civarında 20 adet Zincir Büyücüsü öldürmelisiniz.
20 Gizemli Kişilik 20 adet Zincir Büyücüsü öldürdükten sonra Elebaşı ile konuşarak alınan görevdir.Görevi tamamlamanız için Arzuhalci ile konuşmalısınız.

21 Ruh Taşları Hakkında Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
21 Fotoğrafçı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirentin içinde girişe yakın ruh taşını bulmalısınız. (Labirente girmek için Mezarlıkta ki ruh taşını kullanmalısınız.)
21 Kitabe Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde bulunan Kitabe'nin kopyasını çıkarmalısınız.

22 Philotheos'un Salonu Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Labirent içerisindeki Philotheos'un Salonunu bulmalısınız.
22 Tılsım Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Philotheos'u öldürmelisiniz.
22 Akıl Oyunları Görevi Arzuhalci vermektedir. Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.

23 Suikast Planları Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için 15 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.(Tetikçi Fare Adamları gemi enkazının çevresinde bulabilirsiniz.)
23 Kadim İşçilik Görevi Demirci Rüstem vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Antik Mızrak çantanızdayken Demirci Rüstem ile konuşmalısınız. (Antik Mızrakları Labirent içerisinde Mızrak odalarından temin edebilirsiniz.

25 Kuklacının Seçilmişi Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Kuklacı'nın Seçilmişi'ni öldürmelisiniz.
25 Giyim İhtiyaçları Görevi Mıısır Çarşısı esnaflarından Fahri Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Semender Derisi çantanızdayken Fahri Bey ile konuşmalısınız.

27 Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Kan Örümceği öldürmelisiniz.
27 Daha Güçlü Zehir Görevi Aktar Şevket vermektedir.Görevi tamamlamak için Labirent içerisinde 20 adet Gölge Akrep öldürmelisiniz.

29 Meteor Yolu Görevi Agah Efendi vermektedir.Görevi tamamlamak için Komutan ile konuşmalısınız.
29 Teşkilat İstihbarat’a Katılış Görevi Komutan vermektedir. Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.(İstihbarat Subayı Meteor Bölgesinde girişe yakın yerde karargahında bulabilirsiniz.
29 Keşif Görevi I Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Krateri keşfetmelisiniz.(Meteor Bölgesinde ki Lodos Sancağının bulunduğu bölge.)
29 Keşif Görevi II Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Çeteci Mağaraları girişini keşfetmelisiniz.
29 Keşif Görevi III Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünelleri keşfetmelisiniz.
29 Keşif Görevi IV Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Arz'ın Çocukları klan merkezini keşfetmelisiniz.
29 Keşif Görevi V Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeni Bab-ı Ali'yi keşfetmelisiniz.

30 Yeni Bab-ı Ali'ye Mektup Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.(Mebrure Hanım'ı Yeni Bab-ı Ali'de bulabilirsiniz.)
30 Mebrure İle Tanışma Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
30 Yeni Bab-ı Ali Güvenliği Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Yağmacı Cin öldürmelisiniz.
30 Yeni Bab-ı Ali Güvenliği II Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Başı Boş Tüftüfçü Cin öldürmelisiniz.
30 Başı Boş Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir. Görevi tamamlamak için Boş'u öldürmelisiniz.
30 Vahşi'nin Dileği Görevi Bab-ı Ali'de Vahşi Sakin vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde bulunan Mor Fare'yi öldürmelisiniz.
30 Rüstem'in Mesajı Görevi Demirci Rüstem vermektedir. Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali'de Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
30 Dilek'in Ustalığı Görevi Demirci Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için 60 adet Tungsten çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.
30 Silah Takası Görevi Dilek vermektedir.Görevi tamamlamak için Eski ve Arkadaşları Herman-Serman Modeli Tungstenli Kütük Yaran çantanızdayken Demirci Dilek ile konuşmalısınız.(Bu görev sadece Savaşçı karakterlerine verilmektedir.Geçmiş sürümlerden kalan bir oyun hatasının çözümlenmesi için.)
30 Garip Keşif Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Kayıp Ajanı bulmalısınız.(Kayıp Ajanı Sivri Adada bulabilirsiniz.)
30 Subaya Rapor Görevi Kayıp Ajan vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
30 Ada Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
30 Agah'ın Arzusu Görevi Agah Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için önce Agah Efendi ile daha sonra İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.

31 Kara Zehir Görevi Elif vermektedir. Görevi tamamlamak için 10 adet Çamur çantanızdayken Elif ile konuşmalısınız.(Çamur'u Meteor Bölgesinde, yılanlı yolda bulabilirsiniz.
31 Stoklar I Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Cinlerde ki Stokları yakmalısınız.
31 Stoklar II Görevi Mebrure Hanım vermektedir. Görevi tamamlamak için Yılan Vadisindeki Stokları yakmalısınız.
31 Stoklar III Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kurt Mağarasında ki Stokları yakmalısınız.
31 Stoklar IV Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tüneller yakınında ki Stokları yakmalısınız.
31 Mebrure'nin Memnuniyeti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Bab-ı Ali Komutanı ile konuşmalısınız.
31 Selami Kelaynak İstanbul'un Neresinde? Görevi Bab-ı Ali Muhafızı vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
31 Selami ve Hamit'in Kahvesi Görevi Hamit Pehlivan vermektedir.Görevi tamamlamak için Şevket Bey ile konuşmalısınız.
31 Selami'nin Alışverişi Görevi Şevket Bey vermektedir.Görevi tamamlamak için Küçük Tünellerde Fıçı'yı araştırmalısınız.

32 Hız Testi Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde Gizemli Ajan ile konuşmalısınız. (Gizemli ajan: Elif)
32 Hız Testi Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 3 dakika içerisinde İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
32 Kaucuk Kanvas İhtiyacı Görevi Bab-ı Ali'de Ayşe Teyze vermektedir.Görevi tamamlamak için 17 adet Kaucuk Kanvas çantanızdayken Ayşe Teyze ile konuşmalısınız.
32 Haber Yayılıyor Görevi Bankacı vermektedir. Görevi tamamlamak için Agah Bey ile konuşmalısınız.
32 Mavi Engerek Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Mavi Engerek öldürmelisiniz.
32 Kumsala Dönüş Görevi İstihbarat subayı vermektedir. Görevi tamamlamak için 20 adet tazı öldürmelisiniz.
32 Yoksa Burası Bir...? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyünü keşfetmelisiniz.
32 Ada Mı ? Görevi İstihbarat Subayı vermektedir. Görevi Tamamlamak için 'Komutan ile konuşmalısınız

33 Dehşet Dehlizleri Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde Meteor Bölgesi'nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Muhafızı'nı öldürmelisiniz.
33 Çeteci Mağarası Operasyonları I Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesi'nde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Zincir Delisi'nı öldürmelisiniz.
33 Çeteci Mağarası Operasyonları II Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağaralarında 20 adet Sultan öldürmelisiniz.

34 Gizemli Numara Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Sivri Adada ki taşın altına bakmak gerekmektedir.(Lodos Sancağının arkasındaki büyük kayaların altındadır.)
34 Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı Görevi Garip vermektedir.Görevi tamamlamak için Ufkabakan'a gitmelisiniz.
34 Agah Bey'in Kayıp Yüzüğü Görevi Recep Dayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölge'sinde bulunan Çeteci Mağarasında kaybolon yüzüğü bulmalısınız.(Yüzük Dev Ana'nın mağarasının ilerisindeki masanın altında ki kesededir.)
34 Patron'un Gözdesini Öldür Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında Dev Ana'nın Gözdesi'ni öldürmelisiniz.
34 Cevriye Sultan Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Mısır Çarşısı'nda ki Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
34 Necmi'nin Anlattıkları Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Meteor Bölgesinde bulunan Çeteci Mağarasında ki Cevriye Sultan'ı öldürmelisiniz.
34 Komutan'ın Kıyağı Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Balıkçı ile konuşmalısınız.
34 Dev Ana Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Ana'yı öldürmelisiniz.

35 Kurtlar Bab-ı Ali'ye Meydan Okuyor Görevi Bab-ı Ali Komutanı vermektedir.Görevi tamamlamak için Elif ile konuşmalısınız.
35 Kurtlara Karşı Saldırılar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Kurt Adam öldürmelisiniz.
35 Hızlı Koşanlar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 25 adet Hızlı Koşan öldürmelisiniz.
35 Şaman Avı Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Kurt Şaman öldürmelisiniz.
35 Kurt Alfalar Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 10 adet Kurt Alfa öldürmelisiniz.
35 Kurtlara Son Darbe Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Kara Kürk'ü öldürmelisiniz.
35 Mükafat Görevi Elif vermektedir.Görevi tamamlamak için Mebrure Hanım ile konuşmalısınız.

36 Uzun Zaman Sonra Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
36 Totem Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.
36 İstihbarata Yükseliş Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
36 İstihbarata Yükseliş Görevi Telefon vermektedir.Görevi amamlamak için Sivri Adada ki Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
36 Robinson Görevi Yanlız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Fare Adam Köyüne gitmelisiniz.
36 Adanın Tepeleri Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Taşkanat öldürmelisiniz.
36 Tepeler Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için X işaretli bölgeye gitmelisiniz.(X işareti Sivri Adada Taşkant Tepesinin sonundadır.)
36 Arzuhalci'ye Sualler Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için tekrar Arzuhalci ile konuşmalısınız.
36 Arzuhalci'nin Okudukları Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Büyük Bronz'u öldürmelisiniz.
36 Bir Kapı Kapanır, Bir Diğeri Açılır Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İstihbarat Subayı ile konuşmalısınız.

39 Mebrure'nin Daveti Görevi Mebrure Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Kan Pençe ile konuşmalısınız.
39 Domuz'la Tanışma Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
39 Topal'ın Hazırlıkları Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet Yeraltı Mantarı çantanızdayken Topal ile konuşmalısınız.
39 Kurtarıcımız Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Biçare Folklor Cin'i kurtarmalısınız.
39 Cinnet Görevi Cincır vermektedir.Görevi tamamlamak için Cinnet ile konuşmalısınız.
39 Folklor'ün Büyülü Yüzüğü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek mağarasına girmelisiniz.
39 Dişi Örümcek Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümceği öldürmelisiniz.
39 Kralın Dönüşü Görevi Cinnet vermektedir.Görevi tamamlamak için Cincır ile konuşmalısınız.
39 Topal ilk Darbeyi Vuruyor Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 25 adet Kara Cin öldürmelisiniz.
39 Kan Pençe'nin Tavsiyesi Görevi Kan Pençe vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Bombacı öldürmelisiniz.
39 Amplifikatör Elması Görevi Dilek Vermektedir. Dilek'in Amplifikatör elması ihtiyacı için yardımınıza ihtiyacı var.

41 Engerek Tehdidi 2 - Bekçiler İntikam Peşinde [41]: Kan Pençe'nin başına bela olan Bekçi Engerekleri defetmesine yardım edin.(Görevin alınabilmesi için Engerek Tehdidi [16] görevi yapılmış olmalıdır.)
41 Kobra Tehdidi 2 - Dejavu [41]: Kızıl Kobra sayısının tehlikeli boyutlara ulaşması Domuz Kent'li Kan Pençe'yi düşündürüyor.(Görevin alınabilmesi için Kobra Tehdidi [16] ve Engerek Tehdidi 2 görevleri yapılmış olmalıdır.)

42 Solucan'ı Ezmek Görevi Topal vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan'ı öldürmelisiniz.

43 Yasemin'in İsteği Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
43 Herşeyi Bilen Adam Görevi Yalnız Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 adet İpek çantanızdayken Yalnız Adam ile konuşmalısınız.
43 Son 10 dk. Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için 10 dakika içerisinde 30 adet Tetikçi Fare Adam öldürmelisiniz.
43 Yasemin'e Dönüş Görevi Yasemin vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
43 Işık'la Konuşma Görevi Işık Hanım vermektedir.Görevi tamamlamak için Hamit Pehlivan ile konuşmalısınız.
43 İşte Sağlam Bir Eleman Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
43 Agop’un Değerlendirmesi Görevi Agop vermektedir.Görevi tamamlamak için Agop ile konuşmalısınız.
43 Şalterleri indir Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Sığınakların sonundaki odada bulunan Şalteri indirmelisiniz.
43 Onları Yükseğe As Görevi Agop vermektedir. Görevi tamamlamak için Teşkilat'a ihanet eden Zahir'i öldürmelisiniz.
43 Zarfı İncelemek Görevi tamamlamak için Sığınakların sonunda ki odada bulunan Zarf'ı okumalısınız.
43 Burada Kala Kaldım Görevi Bergin vermektedir.Görevi tamamlamak için 4 adet Fareadam Deli öldürmelisiniz.(Bergin'i Sığınaklarda bulabilirsiniz.)
43 Onun Adı Kenan Görevi Lamia vermektedir.Görevi tamamlamak için Kenan'ı öldürmelisiniz.
43 Cehennemin Dönen Şeysi Görevi Neşe vermektedir. Görevi tamamlamak için Gramofon'u çalmalısınız.

44 Arzuhalci Yeraltını Araştırıyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Solucan'ın orada ki eski medeniyet kalıntısının içine girmeniz gerekmektedir.
44 Taştaki Metin Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Işık Hanım ile konuşmalısınız.
44 Arzuhalci'nin Çevirisi Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Dişi Örümcek'in mağarasına girmelisiniz.
44 Anahtar ve Kapı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Mühürlü Kapıdan giriş yapmalısınız.
44 Domuz'un Adamı Görevi Mühürlü Kapı arkasındaki Domuz'un Adamı vermektedir.Görevi tamamlamak için Domuz ile konuşmalısınız.
44 Asrın Keşfi Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehri girişine gitmelisiniz.
44 Yabancı Uygarlık Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için Telefon ile konuşmalısınız.
44 Bir Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Meran Muhafızı öldürmelisiniz.
44 İki Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Lanetli Meran öldürmelisiniz.

45 Arzuhalci'ye Rapor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinin meydanından geçmelisiniz.
45 GBM 68 B Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için sırayla Gong'ların yanına gitmeniz gerekmektedir.(Meran Şehrinin yüksek tepelerinde bulunan 4 adet gong!)
45 Elektromanyetik Spektrum Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Meran Şehrinde Anıtların yanına gitmelisiniz.
45 Arzuhalci Metni Tercüme Ediyor Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Arzuhalci ile konuşmalısınız.
45 Tercümenin Devamı Görevi Arzuhalci vermektedir.Görevi tamamlamak için Suzan ile konuşmalısınız.
45 Suzan'ın Ricası Görevi Suzan vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Latex çantanızdayken Suzan ile konuşmalısınız.
45 Yazıyooor... Görevi Savaş vermektedir.Görevi tamamlamak için bankanın önünden geçmelisiniz.
45 Yol Ayrımı Görevi Agah vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.

46 Çilingir Sofrası : Cezmi seni sofrasına davet ederken, senden istekleri olacak. (Görevin alınabilmesi için Selami Kelaynak ve Konuşan Tazı görevi yapılmış olmalıdır.)
46 Midedeki Pusula Görevi Balıkçı İdris vermektedir.Görevi tamamlamak için Dev Komodo'yu öldürmelisiniz.
46 İskelenin Sırları Yasemin ile buluşmak: (Görevin alınabilmesi için Yasemin'in isteği [43] görevi yapılmış olmalıdır.)

47 Domuz'un Akrep Sıkıntısı Görevi Domuz vermektedir.Görevi tamamlamak için 30 dakika içerisinde 20 adet Gümüş Akrep öldürmelisiniz.
47 Gecenin Takipçileri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Gecenin Takipçisi öldürmelisiniz.
47 Dehlizlerdeki Yaralı Görevi Aydınoğlu vermektedir.Görevi tamamlamak için Sahaf Necmi ile konuşmalısınız.
47 Sahafın Acısı Görevi Sahaf Necmi vermektedir.Görevi tamamlamak için Aydınoğlu'nun Babasının mezarına gitmelisiniz.(Mezarlık,bankanın yukarısındaki Demir madeninin yanında ki sokaktadır.)
47 Yusuf Ağabey'in Merakı Görevi Yusuf Ağabey vermektedir.Görevi tamamlamak için Umut ile konuşmalısınız.(Yusuf Ağabey'i Çınar Altında bulabilirsiniz.)
47 Umut'un Sırrı Görevi Umut vermektedir.Görevi tamamlamak için Mezarlık karşısında ki Çeteci ile konuşmalısınız.
47 Kara Kemik Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Kara Kemik çantanızdayken Çeteci ile konuşmalısınız.(Kara Kemikleri Kemik Kafa öldürerek elde edebilirsiniz.)
47 Çeteci'nin Bildiği Görevi Çeteci vermektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat girişine gitmelisiniz.
47 Dipsiz Kuyu Görev Çeteci'nin Bildiği görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Miğrat bölgesindeki kitabı araştırmalısınız.
47 Tanıdık Kitap Görev Dipsiz Kuyu görevinden sonra otomatik olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Centurion'un arka tarafında ki Gezgin Şehir girişine gitmelisiniz.
47 Hidranın Sırrı Görevi İstihbarat Subayı vermektedir.Görevi tamamlamak için örs tarafında ki Yeşil Hidra yuvasına gitmelisiniz.
47 Yeşil Tehlike Görevi Komutan vermektedir.Görevi tamamlamak için Yeşil Hidra'yı öldürmelisiniz.
47 Kadim Tehlike Yeşil Tehlike görevinin devamı olarak gelmektedir.Görevi tamamlamak için Kadim Hidra'yı öldürmelisiniz.
47 Esir Görevi Beyaz Şapkalı Adam vermektedir.Görevi tamamlamak için Junon'u öldürmelisiniz.(Beyaz Şapkalı Adam, Migrat bölgesinde Junon'un hapishanesindedir.)

48 Buz Büyücüleri Görevi Teşkilat Hattı vermektedir.Görevi tamamlamak için 20 adet Buz Büyücüsü öldürmelisiniz.
48 İfliss'e Suikast Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için İfliss'i öldürmelisiniz.
48 Acele Telefon Görevi Telefon vermektedir.Görevi tamamlamak için Bankacı ile konuşmalısınız.

49 Tepegözler [49]: Bab-ı Ali Komutanı Tepegözlerin başına ödül koydu!
49 Arzuhalcinin Buldukları [49] Arzuhalci enerji üzerine bilgilerini paylaşıyor. (Görevin alınabilmesi için Arzuhalci ve her zamanki sohbetler [49] görevi yapılmış olmalıdır.)

PitbuLL
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Mesajlar: 1160
Kayıt: 06 Haz 2011 08:50

Re: İKV 1 - 49 Açıklamalı Görev Listesi (Çemberlitaş Eklentili)

Mesaj gönderen PitbuLL » 16 Kas 2011 02:53

Detaylı görev listesi için ;
viewtopic.php?f=51&t=48689

Kilitli

“Görevler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir