Grup Bölgesi Görevi Yardım (E.Ö)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
seafightes
İskele Babası
İskele Babası

Grup Bölgesi Görevi Yardım (E.Ö)

Mesaj gönderen seafightes »

Merhaba
Çemberlitaş grup bölgesi görevim var. Eminönü sunucusunda yardım edecek var mı lonca grup vs. ? Var ise özelden ulaşabilir mi ?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Re: Grup Bölgesi Görevi Yardım (E.Ö)

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Eminönü'nde insan çoktur. Etrafta illa yardım edecek birini bulursun
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
seafightes
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen seafightes »

TOLGARDA yazdı: 02 Ara 2018 21:29 Eminönü'nde insan çoktur. Etrafta illa yardım edecek birini bulursun
Oyuna karaköy geldi diye başladım merakımdan fakat çt de takılı kaldım. Dediğin gibi insan çok ama insan gibi insan az. Kimse ilgilenmiyor, herkes tanıdığını sokuyo çıkarıyo bizde görevi yapamıyoruz bu noktadan sonra oyunu bırakmak gerek sanırım.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

seafightes yazdı: 02 Ara 2018 23:05
TOLGARDA yazdı: 02 Ara 2018 21:29 Eminönü'nde insan çoktur. Etrafta illa yardım edecek birini bulursun
Oyuna karaköy geldi diye başladım merakımdan fakat çt de takılı kaldım. Dediğin gibi insan çok ama insan gibi insan az. Kimse ilgilenmiyor, herkes tanıdığını sokuyo çıkarıyo bizde görevi yapamıyoruz bu noktadan sonra oyunu bırakmak gerek sanırım.
Ben de öyle yaptım işte
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
trexi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen trexi »

seafightes yazdı: 27 Kas 2018 21:21 Merhaba
Çemberlitaş grup bölgesi görevim var. Eminönü sunucusunda yardım edecek var mı lonca grup vs. ? Var ise özelden ulaşabilir mi ?
Eminim senin gibi çoğu kişi bu yüzden oyunu bıraktı, tanıdık yoksa oyuna başlamayın felan diye uyarı olması gerekir oyunu indirirken. Çünkü tek başına yapabilmen pembe kar yağma olasılığından daha düşük
Resim
Kullanıcı avatarı
LAWENA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen LAWENA »

evet yeni bölge maalesef tam bir hayal kırıklığı oldu herkes için
oyuncu sayısının artacağı düşünülürken tam tersi kitlesel azalma şeklinde oldu.
55 den itibaren hasarların kademli olarak düşmesi ise KARAKÖY dışındaki bölgelerin aktifliğini bitirdi.
ne kadar yardım talep edilse de hasar düştüğü için oyuncu karaköyden çıksa da size herhangi bir yarar sağlayamıyor
mecbur karaköyde kalıp en son itemleri elde etmek için uğraşıyor bu da çok zor.

çözümü
Hasarların düşmesinin kaldırılması
hem karaköy dışındaki bölgelere olan talebi arttıracak ve oyun sadece bir yer ile sınırlı tutulmayacak
hem de karaköye girmek için gerekli olan çemberli görevleri rahatlıkla yardımlar sayesinde yapılmış olacak
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

LAWENA yazdı: 05 Şub 2019 16:58 evet yeni bölge maalesef tam bir hayal kırıklığı oldu herkes için
oyuncu sayısının artacağı düşünülürken tam tersi kitlesel azalma şeklinde oldu.
55 den itibaren hasarların kademli olarak düşmesi ise KARAKÖY dışındaki bölgelerin aktifliğini bitirdi.
ne kadar yardım talep edilse de hasar düştüğü için oyuncu karaköyden çıksa da size herhangi bir yarar sağlayamıyor
mecbur karaköyde kalıp en son itemleri elde etmek için uğraşıyor bu da çok zor.

çözümü
Hasarların düşmesinin kaldırılması
hem karaköy dışındaki bölgelere olan talebi arttıracak ve oyun sadece bir yer ile sınırlı tutulmayacak
hem de karaköye girmek için gerekli olan çemberli görevleri rahatlıkla yardımlar sayesinde yapılmış olacak
Çözüm dediğin şey oyunun sonunu getirir 2012 den beri kullandığın çemberli itemlerini 59 levelde de kullanmak sencede abzüğürtce değil mi
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
LAWENA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen LAWENA »

hayır yanlış anlamışsınız
karaköyde eski itemlerin işe yaramasından bahsetmiyorum orada yeni itemler önem arz etmeye işlemeye devam etsin
sadece karaköy dışındaki bölgelerinde eski aktifliğinde olması nezdinde burada eski itemler normal hasar nezdinde kalmalı ki isteyen karaköy dışındaki itemlerini kullanıp o bölgelerde de takılabilsin .Bu şekilde tıkılı kaldık sadece karaköye ...diğer hiç bir bölgenin önemi kalmadı
barbarcan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen barbarcan »

Lütfen forumda aktif olan ve gaffar bey görevi için yardımcı olabilecek arkadaşlar EMİNÖNÜ sunucusu içi yazıyorum, Sihirlicadı karakterimle görevi çok uzun zamandır yapamamaktayım, yardımcı olursanız sevinirim. Oyunun tadı kaçmaya başladı, kimle konuşsam zincir görevler ve karaköy giriş şartlarından şikayetçi ve 3 kişi oyunu bıraktı, bu gidişle bend e bırakıcam keyif almak için girdigimiz oyunda esya fiyatları zaten dudak ucuklatırken holde akrep keserekde bir yere varamıyoruz, en azıjndan karaköy denen ayrı bir oyun olmuş yere girmemizi saglayacak GAFFAR Görevine yardım edebilecek birilerini bulabilirsek , eski günledeki gibi oyundan keyif alarak arkadaşlıklar kurarak zevkle oynarız. Teşekkür ederim herkese, İyi eğlenceler bol kazançlar..