ARZ Klan Parası İle Lodos Sandıktan M2.5 Çekimi v2

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
ILGAR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

ARZ Klan Parası İle Lodos Sandıktan M2.5 Çekimi v2

Mesaj gönderen ILGAR »

Olay Eminönü sunucusunda gerçekleşmiştir.

Merhaba,

Daha önceden aşağıdaki eski konu linkleri altındaki konularda belirttiğim gibi M2.5 Şifa gözlük ARZ iken ve ARZ klan parası ile LODOS sandıktan çekilebiliyordu. Bazı arkadaşlar gözlüğün çantaya konulması sırasında sistemden kaynaklı olan hata ile resim çekme tuşuna basılmasına rağmen ekran görüntüsü alamadığım için bu duruma inanmadılar.

Bu konuyu açıklığa kavuşturabilmek için bu sefer vidyo kaydını aldım ve ARZ iken ARZ Klan parasını kullanarak LODOS SANDIKTAN M2.5 Elektrik gözlüğün alınabileceğini sizlere gösteriyorum.

:idea: NOT 1: Bazı arkadaşlar sırf yorum yapmış olmak için klandan çıkıp gitsen yine alırdın diye saçma sapan yorumlar yapacaklardır - önceki konularda konu içeriğinde belirtilmesine rağmen bu yorumlar yapılmıştı- bu arkadaşlara yukarıda belirtmiş olduğum nedeni iyice okuyarak anlamalarını öneriyorum.

:idea: NOT 2: Aşağıdaki eski konu başlıklarında Lodos Tüccar olarak geçmekte o anki yazım hatası nedeni ile başlık birdaha değiştirilemedi. Doğrusu Lodos Sandıktır. Tüccarlar diğer muhafızlar gibi size saldırabildikleri için onlara alışveriş açmanız imkansızdır ve eğer vidyoyu dikkatli izlerseniz sancakta gözlük çeken karakteri de sadece Lodos Tüccar öldürmüştür.

Eski Konu Linkleri:
Eminönü Genel Sohbet: :arrow: viewtopic.php?f=4&t=67242
Arz Klanı Genel Sohbet: :arrow: viewtopic.php?f=50&t=67245

Sonuç olarak M2.5 Gözlüklerin tamamını hangi klandan olursanız olun karşıdaki klana ait olan sandıktan alabilirsiniz. M2 ve daha öncesinde çıkmış olan 35 seviye gözlükler ise sadece o klan üyeleri ve klansız olan kişiler tarafından Tüccarlardan alınabilir.

Monera[49]
KeyLimePie[49]
Çınar [49]
Kullanıcı avatarı
unbesiegbar
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Re: ARZ Klan Parası İle Lodos Sandıktan M2.5 Çekimi v2

Mesaj gönderen unbesiegbar »

ilginç :geek:
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen HezarfenCelebi »

unbesiegbar yazdı:ilginç :geek:
Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.
Kullanıcı avatarı
physX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Şan I Hükümdar

Mesaj gönderen physX »

Öncelikle hayırlı olsun diyorum.
Fakat doğru hatırlıyorsam daha önceleri benzer bir konuyu forumda tekrar görmüştüm.
Kullanıcı avatarı
demokratik123
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Massive Stroke

Mesaj gönderen demokratik123 »

HezarfenCelebi yazdı:
unbesiegbar yazdı:ilginç :geek:
ilginç deil kardesim hiç kimse denemesse bulamyız
Çoğu vuramıyor derdini dışarıya fazla,
Git ölümünü yaşa sana verdiğim hazla!
Kullanıcı avatarı
Serhan
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Serhan »

ILGAR yazdı:
Olay Eminönü sunucusunda gerçekleşmiştir.

Merhaba,

Daha önceden aşağıdaki eski konu linkleri altındaki konularda belirttiğim gibi M2.5 Şifa gözlük ARZ iken ve ARZ klan parası ile LODOS sandıktan çekilebiliyordu. Bazı arkadaşlar gözlüğün çantaya konulması sırasında sistemden kaynaklı olan hata ile resim çekme tuşuna basılmasına rağmen ekran görüntüsü alamadığım için bu duruma inanmadılar.

Bu konuyu açıklığa kavuşturabilmek için bu sefer vidyo kaydını aldım ve ARZ iken ARZ Klan parasını kullanarak LODOS SANDIKTAN M2.5 Elektrik gözlüğün alınabileceğini sizlere gösteriyorum.

:idea: NOT 1: Bazı arkadaşlar sırf yorum yapmış olmak için klandan çıkıp gitsen yine alırdın diye saçma sapan yorumlar yapacaklardır - önceki konularda konu içeriğinde belirtilmesine rağmen bu yorumlar yapılmıştı- bu arkadaşlara yukarıda belirtmiş olduğum nedeni iyice okuyarak anlamalarını öneriyorum.

:idea: NOT 2: Aşağıdaki eski konu başlıklarında Lodos Tüccar olarak geçmekte o anki yazım hatası nedeni ile başlık birdaha değiştirilemedi. Doğrusu Lodos Sandıktır. Tüccarlar diğer muhafızlar gibi size saldırabildikleri için onlara alışveriş açmanız imkansızdır ve eğer vidyoyu dikkatli izlerseniz sancakta gözlük çeken karakteri de sadece Lodos Tüccar öldürmüştür.

Eski Konu Linkleri:
Eminönü Genel Sohbet: :arrow: viewtopic.php?f=4&t=67242
Arz Klanı Genel Sohbet: :arrow: viewtopic.php?f=50&t=67245

Sonuç olarak M2.5 Gözlüklerin tamamını hangi klandan olursanız olun karşıdaki klana ait olan sandıktan alabilirsiniz. M2 ve daha öncesinde çıkmış olan 35 seviye gözlükler ise sadece o klan üyeleri ve klansız olan kişiler tarafından Tüccarlardan alınabilir.

güzel :D
Csett [(^)Ashab-ı Kehf]

XxLaNeTLiŞiFaxX [^İbni Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli Çıbanlı Akrep Asa]
utku1907
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen utku1907 »

savaşçı koşarken hepsine 10-15 k vuruyor o nasıl oluyor
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

utku1907 yazdı:savaşçı koşarken hepsine 10-15 k vuruyor o nasıl oluyor
wall :D
Kullanıcı avatarı
AdeleTERE
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen AdeleTERE »

hep merak ederdım bu kadar gözlük nerden geliyo adamlar harbiden kp ile gözlükmü çekiyo diye :)
Hayatta hiç hata yapmadım diyorsan, Hiç yola Başlamamışsındır.

Dışımız ne kadar serseri ise.. İçimizde bi o kadar delikanlılık efendisiydi fakat bunu kimseye anlatamadık.

SAYGILAR. [[AdeleTR]]
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

AdeleTERE yazdı:hep merak ederdım bu kadar gözlük nerden geliyo adamlar harbiden kp ile gözlükmü çekiyo diye :)
Aslında gökten zembille iniyordu fakat bu aralar işler kesat.
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~