BEYAZ KÖŞK ARZ KLANI

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
xDuMaNx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Duman Loncası

BEYAZ KÖŞK ARZ KLANI

Mesaj gönderen xDuMaNx »

Merhaba arkadaşlar..

Öncelikle kendimi tanıtayım. İsmim Celal Beyaz Köşk ARZ KLANI ''DUMAN'' Loncası başkanlarından birisiyim.Karakterlerim xDuMaNx(Savaşçı) xXDuMaNxX (Büyücü) İstanbul Kıyamet Vakti'ni yaklaşık oyun BETA sürümünden bu zaman kadar oynuyorum. Bu süreç içerisine sürekli ARZ'ın Çocukları Klanından faz geçmedim. Çok güzel ve iyi bir arkadaşlık ortamı olan bir Lonca'ya sahibiz. Fakat bizim gibi KÖKLÜ bir Lonca Lodosların Üstünlüğü karşısında bu zaman kadar çok iyi direndi ve bu direnişimiz devam ediyor. Şu anda Beyaz Köşk Lodos Klanı kuşatması altında ve bir Arz başına ortalama 10 Lodos düşmekte. Belli bir yere kadar direnebiliyoruz :) ...
Demek istediğim Beyaz Köşk'ü geri almamız gerekiyor... Bunun için ilk adımları attık Lonca alımını kapatmıştık fakat tekrar alımları başlattık. Ama malesef bu durum yeterli olmuyor Arzın Çocukları olarak Beyaz Köşk bizim için düşmüş bir Kale durumunda.. Bu durum ile birlikte grup bölgelerine gidememe,yeni açılan bölgelerde tılsım olsun materyal olsun bunları elde etmekte çok zorluk çekiyoruz. 6 kişilik bir grupla 2 3 tane Lodos grubunu devirebiliyoruz ama karşımıza 5 6 7 tane grup birden çıkıyor. Lafı kısası eğer yardım edebilirseniz Beyaz Köşk'ü tekrar eski günlerinde ki gibi Arz'ın Çocuklarının Sunucusu yapalım...
Bu konuyu sabırla okuduğunuz ve cevablar verdiğiniz için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim...

Beyaz Köşk
Arz'ın Çocukları
DUMAN LONCASI
HERKESE İYİ OYUNLAR BOL EFSUNLAR VE MATERYALLER!!!
xDuMaNx xXDuMaNXx

Yakalım bir sigara kafamız DuMaNnN'lansın....

Arz ederiz...
Kullanıcı avatarı
Gulyabani
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: BEYAZ KÖŞK ARZ KLANI

Mesaj gönderen Gulyabani »

Çok geç kaldınız maalesef..!
"Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck
Kullanıcı avatarı
AnyoneStopMe
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Anadolu Nefesi

Mesaj gönderen AnyoneStopMe »

Bizim sancaga ne kadar cok benziyor.
Kullanıcı avatarı
BySekil
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Kuralsızlar

Mesaj gönderen BySekil »

AnyoneStopMe yazdı:Bizim sancaga ne kadar cok benziyor.
Benziyor mu ? aynısı be :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
itachi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Iıosmanlı Nefesiıı

Mesaj gönderen itachi »

Bende Beyaz Köşkte oynuyorum ve Lodosum. Ortalıkta arz yok :). Ama arzlar çok sağlam. Eğer tek yakalanırsanız ve üstünüz dizili değilse kurtuluşunuz yok :).
Bizde kardeşlik nedir bilir misin? Nefesin kesildiğinde; al bu can senindir.
Yolun sonu uçurum olsa; çekil ilk adım benimdir.

Edepli edebinden susar, edepsiz ben susturdum sanar.
(Mevlâna Celâleddin-i Rûmî)
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Eski bir arz klanı mensubu olarak maalesef grup bölgesi geldiğinde arz klanı bitti... Bence grup bölgesi çok sıkıntılı ben item düşürmek üretmek istiyorum :) Eskisi gibi Kadir abi ile 4-5 tane lodosu birden kesmek :) Tabii grup bölgesi gelince bu iş bitti...
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk
Kullanıcı avatarı
TayfaxUyKuSuZzZ
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Iııı İstiklal Iııı

Mesaj gönderen TayfaxUyKuSuZzZ »

Celal hassas düşüncen için tebrik ederim. Yeniden diriliş için güzel bir düşünce ancak daha önce yapman gerek bir şey var. Klana yeni mensuplar bulmaktansa halen Arz olan oyuncuları oyuna dönmelerini sağlaman ilk adım olmalıdır. Haddim değil ancak tavsiyem bu olacaktır. Var olanları canlandır sonrası otomatık gelecektir. Arz klanında kalabalık gruplara etki edecek kişiler bulunmakta idi. Bunların dönüşü, oyunda daha çok online olması Lodos klanına geçmiş arkadaşı geri çekecektir.

Yöntem; halen arz olup online olmayan arkadaşları toplamak ve daha sonrasında Lodos klanına geçen arkadaşlara çağrı yapmak olmalıdır.

Yoksa böyle çağrılar pek işe yaramıyor. İstanbul GameX fuarında ve Ankara buluşmasında Ahmet Avci'ya duyuru yaptırdım; "Beyazköşk sunucu arz bekliyor, Arz istiyorlar" diye. Kendimde gerek bizim sunucudan gerek başka sunuculardan oyuncularla birebir konuşup Beyazköşke Arz toplamaya çalıştım ve hatta söz bile aldım ancak sonuç ortada.

Söz verip tutmayanlar bir tarafa, tutulmak üzere benden sana söz Beyazköşkün Arz Abilerini geri döndür ben de en az 10 kişi ile arz klanına geri döneyim.

Saygılar Mücahit TurhaN
    • TayfaxUyKuSuZzZ Iııı İstiklal Iııı Lonca Başkanı

[Beta]'dan beri;

Tayfaxuykulu

Tayfaxyarıuykulu

Losgalacticos

[Beta]XxMtMevaxX

[Beta]Mtmeva

Ve kaybolan daha nicesi...

Facabook İletişim
Bybaskentli
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: BİZE HER ANGARA

Mesaj gönderen Bybaskentli »

ŞU ZAMANA KADAR LODOS VE ARZLARIN KLANINI İZLEDİM AMA EN ÇOKTA ARZLARIN KLANINI KP GİDECEK DİYE KIYIDA KÖŞEDE DURANLAR VAR VE BAZI BÜYÜCÜLER VUR KAÇ TAKTİĞİ YAPIYOR ONDAN DOLAYIDA ARZLARDA FAZLA KATKI YOK SAVAŞMAYI BİLE BİLMEYEN COK KİŞİ VAR KP GİDECEK DİYE KORKUSU KISACA BEN ONA GT KORKUSU DİYORUM :)))))

AF YOK :D ZIMBALARIM GARDAŞ :D

Resim
Kullanıcı avatarı
leoNHeaRt
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen leoNHeaRt »

Bybaskentli yazdı:ŞU ZAMANA KADAR LODOS VE ARZLARIN KLANINI İZLEDİM AMA EN ÇOKTA ARZLARIN KLANINI KP GİDECEK DİYE KIYIDA KÖŞEDE DURANLAR VAR VE BAZI BÜYÜCÜLER VUR KAÇ TAKTİĞİ YAPIYOR ONDAN DOLAYIDA ARZLARDA FAZLA KATKI YOK SAVAŞMAYI BİLE BİLMEYEN COK KİŞİ VAR KP GİDECEK DİYE KORKUSU KISACA BEN ONA GT KORKUSU DİYORUM :)))))

AF YOK :D ZIMBALARIM GARDAŞ :D

Resim
Bu lahana başkentli de 4 kişiyle beni kesmiş bütün foruma bu resmi eklemiş :D
  • ResimResim
  • MadeNKasası
  • ıIıLEONHEARTıIı
  • KozMaça
Kullanıcı avatarı
leoNHeaRt
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen leoNHeaRt »

xDuMaNx yazdı:Merhaba arkadaşlar..

Öncelikle kendimi tanıtayım. İsmim Celal Beyaz Köşk ARZ KLANI ''DUMAN'' Loncası başkanlarından birisiyim.Karakterlerim xDuMaNx(Savaşçı) xXDuMaNxX (Büyücü) İstanbul Kıyamet Vakti'ni yaklaşık oyun BETA sürümünden bu zaman kadar oynuyorum. Bu süreç içerisine sürekli ARZ'ın Çocukları Klanından faz geçmedim. Çok güzel ve iyi bir arkadaşlık ortamı olan bir Lonca'ya sahibiz. Fakat bizim gibi KÖKLÜ bir Lonca Lodosların Üstünlüğü karşısında bu zaman kadar çok iyi direndi ve bu direnişimiz devam ediyor. Şu anda Beyaz Köşk Lodos Klanı kuşatması altında ve bir Arz başına ortalama 10 Lodos düşmekte. Belli bir yere kadar direnebiliyoruz :) ...
Demek istediğim Beyaz Köşk'ü geri almamız gerekiyor... Bunun için ilk adımları attık Lonca alımını kapatmıştık fakat tekrar alımları başlattık. Ama malesef bu durum yeterli olmuyor Arzın Çocukları olarak Beyaz Köşk bizim için düşmüş bir Kale durumunda.. Bu durum ile birlikte grup bölgelerine gidememe,yeni açılan bölgelerde tılsım olsun materyal olsun bunları elde etmekte çok zorluk çekiyoruz. 6 kişilik bir grupla 2 3 tane Lodos grubunu devirebiliyoruz ama karşımıza 5 6 7 tane grup birden çıkıyor. Lafı kısası eğer yardım edebilirseniz Beyaz Köşk'ü tekrar eski günlerinde ki gibi Arz'ın Çocuklarının Sunucusu yapalım...
Bu konuyu sabırla okuduğunuz ve cevablar verdiğiniz için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim...

Beyaz Köşk
Arz'ın Çocukları
DUMAN LONCASI
HERKESE İYİ OYUNLAR BOL EFSUNLAR VE MATERYALLER!!!

6 Kişi ile 18 Kişi deviriyorsunuz demek gm mi oldunuz yoksa, bence tek atıyorsunuz pıt pıt herkes düşüyor yere kolay gelsin :)
  • ResimResim
  • MadeNKasası
  • ıIıLEONHEARTıIı
  • KozMaça