Yaklaşık 1 Haftadır Eminönü Sunucusunda

Alım - Satım ilanlarınızı buraya bırakabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
DEVKhalifa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Yaklaşık 1 Haftadır Eminönü Sunucusunda

Mesaj gönderen DEVKhalifa »

yaklaşık olarak 1 haftadır Eminönü sunucusunda 35 levellik büyücü için gözlük arıyorum ve malesef bulamıyorum bölgeye klana yazdım satan çıkmadı Karaköye giremedigim için orda satan var mı bilmiyorum uzun lafın kısası 35 levellik büyücü için efsun farketmeksizin gözlük arıyorum satan varsa bana acil ulaşsın Eminönü sunucusunda
Kullanıcı avatarı
MAJESTE
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yaklaşık 1 Haftadır Eminönü Sunucusunda

Mesaj gönderen MAJESTE »

1 Hafta süresince keşke 45 seviyeye kassaydın :)
Şaka bir yana 35 gözlük bulmaktansa 45 gözlük bulman daha kolay.

Çünkü 35'lik gözlüklerin bir çoğu oyunu bırakanların hesaplarında kaldı. Yeni başlayanlarda 1-2 günde 45-50 seviye yükseldiği için 35 gözlük almak yerine 45 gözlük almak daha cazip geliyor. Ellerinde olanlar ise koleksiyon için saklıyor (benim gibi :))
--------------------------------------------------------------------------------------------
Resim
Kullanıcı avatarı
DEVKhalifa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Yaklaşık 1 Haftadır Eminönü Sunucusunda

Mesaj gönderen DEVKhalifa »

MAJESTE yazdı: 06 Ağu 2019 00:39 1 Hafta süresince keşke 45 seviyeye kassaydın :)
Şaka bir yana 35 gözlük bulmaktansa 45 gözlük bulman daha kolay.

Çünkü 35'lik gözlüklerin bir çoğu oyunu bırakanların hesaplarında kaldı. Yeni başlayanlarda 1-2 günde 45-50 seviye yükseldiği için 35 gözlük almak yerine 45 gözlük almak daha cazip geliyor. Ellerinde olanlar ise koleksiyon için saklıyor (benim gibi :))
Valla görünüş açısından 35 lik güzel geliyor banada lakin elinde varsa bana yardımcı olabilirsen çok makbule geçer