Piyasa hakkında beni bilgilendirir misiniz?

Alım - Satım ilanlarınızı buraya bırakabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
aytit
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Piyasa hakkında beni bilgilendirir misiniz?

Mesaj gönderen aytit »

Karaköy geldiğinden beridir ilk kez bugün oyuna girdim hiçbir şey hakkında fikrim yok şu an. Elimde 303 adet kripraz var ve kriprazın şu anda para ettiğini duydum doğru mudur bu ne kadar ediyor ediyorsa? Kaçtan satayım tanesini?

Yeşil elmas, açık pembe ametist, yeşil zümrüt, osmiyum, saf tungsten falan da var. Bunlar da para ediyor mu?
Türk ve Türkçülük düşmanlarını ezeceğiz.(K.Atatürk)
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Piyasa hakkında beni bilgilendirir misiniz?

Mesaj gönderen Esadullah »

Piyasa, satıcılar yüzünden değil, alıcılar yüzünden uçtu kardeşim.

Bir Buji en fazla 5m iken, şuan 100/150m deniliyor isen, alıcıların bölgeden veya diğer kanallar üzerinden "100mden buji alınır" gibi isteklerinden oldu bu olaylar.

Kimse ben düşükten alayım derdine girmiyor malesef, herkes olsun da fark etmez derdine girince olanlar oldu.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
Kartalavcisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: HAREM

Mesaj gönderen Kartalavcisi »

Esadullah yazdı: 17 Mar 2019 17:49 Piyasa, satıcılar yüzünden değil, alıcılar yüzünden uçtu kardeşim.

Bir Buji en fazla 5m iken, şuan 100/150m deniliyor isen, alıcıların bölgeden veya diğer kanallar üzerinden "100mden buji alınır" gibi isteklerinden oldu bu olaylar.

Kimse ben düşükten alayım derdine girmiyor malesef, herkes olsun da fark etmez derdine girince olanlar oldu.
ucuzdan alıp pahalıdan satan biri için sorun oluyor değil mi bu?
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Kartalavcisi yazdı: 23 Mar 2019 00:39
Esadullah yazdı: 17 Mar 2019 17:49 Piyasa, satıcılar yüzünden değil, alıcılar yüzünden uçtu kardeşim.

Bir ticaretçiye en son fikir verecek kişi bile değilsin, bundan emin ol..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
Kartalavcisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: HAREM

Mesaj gönderen Kartalavcisi »

Esadullah yazdı: 23 Mar 2019 01:45
Kartalavcisi yazdı: 23 Mar 2019 00:39

Bir ticaretçiye en son fikir verecek kişi bile değilsin, bundan emin ol..
Sana fikir verdiğimi hatırlamıyorum sadece soru sordum.Öyle olduğunu da anladım.Hadi iyi forumlar.