Arz Sancakta Katliam

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Arz Sancakta Katliam

Mesaj gönderen yunus1907 »

Dün akşam saatlerinde korkusuz ismet bey'in neferleri sivri ada arz sancagını basıp arz katliamı yapmıştırlar ayrıca eskiyen eşyalarını düşman klan sancagında örs yapmalarıda gözden kaçmamıştır.

Resimler;

Resim

Resim

Resim

Resim

Arz Sancak'da Örs Nasıl Yapılır ?

Resim

Saygılarımla;

İsmet Bey'in Korkusuzu Neferi TeNBeLSlaughter
ZIPKIN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Arz Sancakta Katliam

Mesaj gönderen ZIPKIN »

Aranızda Olmayı Çok İsterdim.
Kullanıcı avatarı
w0LkaN516
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rise Of Silence

Mesaj gönderen w0LkaN516 »

Düşman sancakta Örs yapmanız Güzel olmuş :)
Xjokermanx
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

Resımdekı LodosLar'ın Hepsı Gecen Bız SaaT Tutup Sıvrı Ada DahıL Metor SancakLarını 2 Saat IsgaL Ederken Merak Edıyorum NereLerdeydıLer.Ayrıca O Gece Bır Inat Icın Ismetın Kesımıde Cabasıydı Inanmıcaksınız Ama O Gurubdakı Dm'ye Sormanız MakbuLdur . Hersey KarsıLıkLı. Iyı ForumLar.
Resim
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen HezarfenCelebi »

w0LkaN516 yazdı:Düşman sancakta Örs yapmanız Güzel olmuş :)
Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Nedenben yazdı:Resımdekı LodosLar'ın Hepsı Gecen Bız SaaT Tutup Sıvrı Ada DahıL Metor SancakLarını 2 Saat IsgaL Ederken Merak Edıyorum NereLerdeydıLer.Ayrıca O Gece Bır Inat Icın Ismetın Kesımıde Cabasıydı Inanmıcaksınız Ama O Gurubdakı Dm'ye Sormanız MakbuLdur . Hersey KarsıLıkLı. Iyı ForumLar.

Şuan oyunda bariz bir arz üstünlüğü var ama sayımız az olmasına rağmen gene kafa tutuyoruz sizlere ayrıca dediğin gün ben ve arkadaşlarım yoktu muhtemelen kimse yoktu o yüzden kesiminiz gayet kolay olmuştur.

biz varken kesmeyi denerseniz ss (screen shot)alıp foruma koyarım kesebilirseniz tabi :)

Saygılarımla;

TenBeLSLauGHTeR
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

yunus1907 yazdı:
Nedenben yazdı:Resımdekı LodosLar'ın Hepsı Gecen Bız SaaT Tutup Sıvrı Ada DahıL Metor SancakLarını 2 Saat IsgaL Ederken Merak Edıyorum NereLerdeydıLer.Ayrıca O Gece Bır Inat Icın Ismetın Kesımıde Cabasıydı Inanmıcaksınız Ama O Gurubdakı Dm'ye Sormanız MakbuLdur . Hersey KarsıLıkLı. Iyı ForumLar.

Şuan oyunda bariz bir arz üstünlüğü var ama sayımız az olmasına rağmen gene kafa tutuyoruz sizlere ayrıca dediğin gün ben ve arkadaşlarım yoktu muhtemelen kimse yoktu o yüzden kesiminiz gayet kolay olmuştur.

biz varken kesmeyi denerseniz ss (screen shot)alıp foruma koyarım kesebilirseniz tabi :)

Saygılarımla;

TenBeLSLauGHTeR
Kafa Tutuyorsunuz Bende Yedım :) Yapma Dsdum Hersey Apacık Ortada .
Resim
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Nedenben yazdı:
yunus1907 yazdı:

Saygılarımla;

TenBeLSLauGHTeR
Kafa Tutuyorsunuz Bende Yedım :) Yapma Dsdum Hersey Apacık Ortada .
şaka yapmıyorum dostum,bir daha keserseniz ss alıp koyarsın foruma bunu dedim sadece :) eh tabi kesebilirseniz :)
Kullanıcı avatarı
sshinobi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen sshinobi »

Oradaki tüm lodosları tebrik ediyorum. Tılsım sunucusunda arzların sayıca fazla olduğu bir gerçek ve bu gerçeğe rağmen lodoslar sancak basabiliyorlarsa bu takdir edilesi bir başarıdır.

Tılsım sunucusunda lodoslar her geçen gün kan kaybediyorlar çünkü son zamanlarda arz klanına kitlesel bir göç yaşandı ve bu göç devam ediyor. Sancağa gelmeleri için klandan destek arayanlar bugün o sancağa saldırmaktalar. Keşke bu göç olmasa fakat arzlar bilmeli ki geride kalanlar daha geç karakter geliştirmeyi, sunucuda gezerken etrafını daha fazla kollamayı, belki bir yere giderken defalarca kesilmeyi göze alan şerefli insanlardır. Ve size bu insanları hafife almamanızı öneririm.
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

sshinobi yazdı:Oradaki tüm lodosları tebrik ediyorum. Tılsım sunucusunda arzların sayıca fazla olduğu bir gerçek ve bu gerçeğe rağmen lodoslar sancak basabiliyorlarsa bu takdir edilesi bir başarıdır.

Tılsım sunucusunda lodoslar her geçen gün kan kaybediyorlar çünkü son zamanlarda arz klanına kitlesel bir göç yaşandı ve bu göç devam ediyor. Sancağa gelmeleri için klandan destek arayanlar bugün o sancağa saldırmaktalar. Keşke bu göç olmasa fakat arzlar bilmeli ki geride kalanlar daha geç karakter geliştirmeyi, sunucuda gezerken etrafını daha fazla kollamayı, belki bir yere giderken defalarca kesilmeyi göze alan şerefli insanlardır. Ve size bu insanları hafife almamanızı öneririm.
yorumun için teşekkürler,geçen gün kale bayrak savası yapıldı etkinlik olarak biz nerdeyse 30 40 kişiydik bizim 5 katımızda arz vardı sivri ada'da dayandık dayandık ama en sonunda yenildik.

Keşke bu göç olmasa fakat arzlar bilmeli ki geride kalanlar daha geç karakter geliştirmeyi, sunucuda gezerken etrafını daha fazla kollamayı, belki bir yere giderken defalarca kesilmeyi göze alan şerefli insanlardır. Ve size bu insanları hafife almamanızı öneririm.

Sonuna kadar mücadelemizi devam ettireceğiz,zafer inananlarındır.