Bana kimse bir daha arzlara dokunma demesin...

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Bana kimse bir daha arzlara dokunma demesin...

Mesaj gönderen Felipemassa »

Merhaba arkadaşlar,
Bu konuya belki birçok arkadaşım katılmayacak ama katılanlarda olacaktır elbet.Benim sorunum aslında sorun demesek daha doğru olur olayım diyelim maden başındayken klanda olduğum için arzların bana dalmasıdır.Şimdi yöneticiler diyebilir klana girmek herşeyi kabullenmektir.Eyvallah buna birşey demiyorum.Tabikide klana girmek herşeyi kabullenmektir.Bende kendi bildiğimi yapıp genelde maden başındakine dalmam(onlar ne kadar bana dalsada ben diğerleriyle onları karıştırmam.).Ama geçen gün klana yazılan yazıdan sonra iyice tepem attı ister madende olsun ister dışarda gezen olsun 5lvl bile olursa olsun arz gördümmü keserim arkadaş.Yeter ya adamlar diyorlarki adama dalmayın işi varmış.Banane benim işim varken karışıyormu karışıyor.Ha arkadaşınsa geç sende arz klanına seni burda tutan ney?Herneyse yöneticilerden ricam klana girmek herşeyi kabul etmektir gibi yorumlar yazıp konuyu kilitlememeleridir :).Konum yoruma açıktır.Ama şu ana kadar dalmadım şundan sonra kesinlikle dalacağım arkamdan laf yapan olursada buraya gelsin konunun altına yorum yapsın...
Kullanıcı avatarı
JesT
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: Bana kimse bir daha arzlara dokunma demesin...

Mesaj gönderen JesT »

konu başlığı dikkatimi çekti kim sana 'BİRDAHA ARZLARA DOKUNMA' dedi :)
ikinciside maden başında orda burda vs ikiniz düşmansınız ve düşmanın senin maden çekmen için beklemez
birde klan parası olayı varki buda bir kişinin sana dalmasını kaçınılmaz hale getirmekte.
Resim

Resim

Resim

Bazen DÜŞMANLIK kelimesinin anlamını DOSTsıfatı taşıyanlardan öğrenir insan
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Felipemassa »

JesT yazdı:konu başlığı dikkatimi çekti kim sana 'BİRDAHA ARZLARA DOKUNMA' dedi :)
ikinciside maden başında orda burda vs ikiniz düşmansınız ve düşmanın senin maden çekmen için beklemez
birde klan parası olayı varki buda bir kişinin sana dalmasını kaçınılmaz hale getirmekte.
Şimdi hocam bende zaten dediğim gibi madendeyken dokunmam onunda işi var benimde işi var sonuçta.Ama şimdi öyle bir an oluyoki adamın arkadaşı geliyo yok felipe dokunma yok şöyle yapma dalma bu tarz şeylerle hepimiz karşılaşıyoruz.Şimdi ben adama dalmıyosam karşımdakindende aynısını beklerim.O aynısını yapmıycaksa bana birdaha dalma demeyin arkadaş desenizde sadece elinizi yorarsınız ;)
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Felipemassa yazdı:Merhaba arkadaşlar,
Bu konuya belki birçok arkadaşım katılmayacak ama katılanlarda olacaktır elbet.Benim sorunum aslında sorun demesek daha doğru olur olayım diyelim maden başındayken klanda olduğum için arzların bana dalmasıdır.Şimdi yöneticiler diyebilir klana girmek herşeyi kabullenmektir.Eyvallah buna birşey demiyorum.Tabikide klana girmek herşeyi kabullenmektir.Bende kendi bildiğimi yapıp genelde maden başındakine dalmam(onlar ne kadar bana dalsada ben diğerleriyle onları karıştırmam.).Ama geçen gün klana yazılan yazıdan sonra iyice tepem attı ister madende olsun ister dışarda gezen olsun 5lvl bile olursa olsun arz gördümmü keserim arkadaş.Yeter ya adamlar diyorlarki adama dalmayın işi varmış.Banane benim işim varken karışıyormu karışıyor.Ha arkadaşınsa geç sende arz klanına seni burda tutan ney?Herneyse yöneticilerden ricam klana girmek herşeyi kabul etmektir gibi yorumlar yazıp konuyu kilitlememeleridir :).Konum yoruma açıktır.Ama şu ana kadar dalmadım şundan sonra kesinlikle dalacağım arkamdan laf yapan olursada buraya gelsin konunun altına yorum yapsın...
Kilitlensin
:twisted:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
HoLLyEoLo
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: We Are Legend

Mesaj gönderen HoLLyEoLo »

Bu konuda en iyisi bendim. :D Sadece 2 tane arkadaşım dışındakilere dalıyodum.
Resim