Lonca Başkanları & Lonca Temsilcileri Dikkatinize

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
TRoyxpunisher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nefes

Lonca Başkanları & Lonca Temsilcileri Dikkatinize

Mesaj gönderen TRoyxpunisher »

Öncelikle Merhabalar ,
Biliyorsunuz ki şu sıralar lodos loncaları arzlar karşısında biraz pasif kalıyor.Meteor Lodos Sancağımızın başından arzlar eksik olmuyor ve sürekli dillerine düşüyoruz bunu sizlerde farkındasınızdır :) Bugun bir arkadaşımız klanda ''arzlara rakip bir lonca olmalı" gibisinden şeyler söyledi ve düşündüm neden arz topluluğuna karşı sadece bir lonca? Neden loncalar birbirinden kopuk? Neden Lodos Klanı içinde bile ''lonca'' rekabeti oluyor? Bende bir lonca başkanıyım loncamızın adı da TROY ... Geçtiğimiz günlerde değerli lonca üyelerimizle , lonca yönetim kurulumuzla uzun uzun düşünceler tartışmalar ve fikir beyanları sonucunda düşündük ki neden olmasın? Neden loncaları tek çatı altında toplamayalım? Biliyorum çoğu loncalar kendilerini tek büyük görüp bu düşüncemize katılmayacaklardır fakat açıkça ortadadır ki arz topluluğuna karşı ortak kararlar ortak baskınlar ortak etkinlikler şart haline gelmiştir... Biz değerli lonca arkadaşlarım ve saygıdeğer yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımla konuşup düşündüğümüz üzere böyle bir ortak fikirdeyiz ve eminim ki klanımıza zaferi , kaliteyi , prestiji , güveni , yardımlaşmayı BİREYSELLİKTEN çok BİRLİKTELİK getirecek ve büyütecektir. Bu Düşüncemize olumlu bakan Saygıdeğer lonca başkanları veya lonca temsil görevini üstlenen arkadaşlarımın bana ulaşmasınu rica ederim .
Büyüklerime Saygılar ; Küçüklerime Sevgilerle
TROY Loncası Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu
Troyxpunisher
Kıyamet Takımı 1 - 2 NEFES Loncası

Resim