Alın size bir ''LODOS'' girin bakın ne yapmış

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
xKaBuSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Delta Force

Alın size bir ''LODOS'' girin bakın ne yapmış

Mesaj gönderen xKaBuSx »

Selamun aleyküm şanlı lodos neferleri, bu konuyu açmamın sebebi;bir ''LODOS'' ama bu kişi şanlı lodosların şerefini lekeliyor.beni bu oyuna baglayan 3 neden vardı 1'i gitti o neden LODOS klanından bir şahısteşkilatta oynuyorum tanıyan tanır hasekinin önünden düz ilerliyorum şifacımdayım 1 arz gördüm daldım ve haseki kapısının onunde oturan
IINaStyKZNII isimli lodos [lodosum diye geçinen] benim ölmemi bekliyordu ben kanımın son damlasına kadar rakibim ile savaştım ben ölünce arza saldırdı bnm kp ye ihtiyacım yok 41 lvlim rütbem deseniz zaten oda yok ben istesem kp kasarım kp kasmalık çarlarımız çok IINaStyKZNII bu klanan cık bu oyunu oynama bu kadar bagimlisi olmusun kp mi isetdiğin köpegin olsun kp seni kpye bogarim dedim.Herif bena kp açı dedi.sorarım size GERÇEK LODOSLAR bu adama ne demeli beni oyuna baglayan en önemli sebeplerden biri gitti ben bu oyuna niye zamanı mı harcıyayım ? Eskiden oyun 29 seviyeyken arzlar lodos kalesini basmıştı hiç unutmam oyunun en güçlülerinden CENGAVER vardı bir arz dogramıştı hepimizi ama yılmadık savaştık arzları geri püskürttük o anılar gözüme geliyor düşünüyorum ne hale geldik...
IıIxDuMaNxIıI

Türkiyemxeczane

DeLTaFoRCeMARAZ
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Alın size bir ''LODOS'' girin bakın ne yapmış

Mesaj gönderen Felipemassa »

Valla arkadaş ne diyimki şimdi.Lodoslar bu kadar "kp açı" oldular.Ben bir lodos olarak başıma defalarca bu şekil olaylar gelmesine rağmen(genelde ben kovalarım arzı adamda kaçar, bir lodos görürüm grup atar gruba almazsam dalmaz haa eğer tam kesmeye yakınsa dalar) yani ne diyimki şurda grupla 50kp gelse pluslu birine yani 50kp için değermi diyeceğim ama bu kadarda kp açı olmayın be kardeşim.
Kullanıcı avatarı
xKaBuSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Delta Force

Mesaj gönderen xKaBuSx »

Bu oyun böyle oyuncuları haketmiyor gerçekten çok üzülüyorum oyundan soğudum...
IıIxDuMaNxIıI

Türkiyemxeczane

DeLTaFoRCeMARAZ
Kullanıcı avatarı
yuhawn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen yuhawn »

sorma antrepo önünde bile kp kastırmıyolar :D