xxxAPACHIxxx

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
GokturKBeyi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

xxxAPACHIxxx

Mesaj gönderen GokturKBeyi »

Selamin aleykum.Ben Teskilat sunucusunda oynuyorum. Bu basliktaki adam buyucu ve eminonu bolgesinde tek basina gezip gordugu her tek lodosu kesiyor. Hal bu olunca laf ediyoruz,adam toplayip geliyoruz. Hergun nerdese 2-3 defa arz sancagini 2 grupla bazen ATA loncasi bazen Gokturk loncasi olarak bazen de Yigidolar loncasi olarak basip kesiyoruz bu herif tekken ama bana misin demiyor yine bire bir yakalayip kesiyor. Sizden ricam su adami durduracak biri beklesin komutanda falan. Yeri geliyo 2-3 kisi oluyoruz,sancaga sikistiriyoruz ama 1-2 defa kesebiliyoruz,sonrasinda o kesiyor.Veya bankayi tek basiyor tek basina,kac kisi olursak olalim birini kesiyo.Biktim artik bu adamdan. Dusuncem o ki 10-15 kisi kesmek etkilemiyor bu adami. Birebir kesilirse anlar belki herkese dalmamsi gerektigini. Hayir arz da yok eminonunde,sancakta yine de dalmaya cesaret ediyo. Bazen klandan yazan oluyor 3-4 kisi kp kasarken kp kasanlari kesiyormus,adam topluyoruz hemen.Dayanamiyorum artik,yardim istemek icin uye oldum buraya. Baska sunucudan gelen falan da olur belki.
Saygilarimla.