Oyun içi sorular

Merak ettiğiniz soruların yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Re: Oyun içi sorular

Mesaj gönderen Zifan »

Üretim ve toplama puanlarımı yanlış dağıtmışım. Sıfırlanması mümkün müdür?

Evet. Üretim ve Toplama puanlarını Mısır Çarşısında GBM-0B cihazında sıfırlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için hesabınıza en az bir defa İKV Özel Sürüm (Derindeki Sır veya Çemberlitaş) kutu içerisinden çıkan Plus Paketi yüklemiş olmanız gereklidir.

Klanda olduğumda görev yaparken bile bana saldırıyorlar, yöneticiler neden bu konuda bir şey yapmıyorlar?

Klana giren bir oyuncu, klana girdiği anda diğer klandan gelecek tüm saldırıları zaman ve amaç göz etmemeden kabul etmiş sayılır. Bu yüzden klana girerken her an her yerde saldırıya uğrayabileceğinizi hatırlayarak giriniz.

İKV dünyası içinde Arz ve Lodos klanlarının birbirleri arasındaki kıyasıya süren rekabete bizler müdahale edemeyiz.

Karakterimin ismini değiştirmem mümkün mü?

Evet. Karakterizin adınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İKV Dükkan’da Diğer kategorisi bulabileceğiniz Karakter Adı Değiştirme Hakkı ürünü ile istediğiniz anda değişiklik yapabilirsiniz.
Bu değişiklik sonrasında sizi Arkadaş listesine ekleyen arkadaşlarınız karakterinizi yeni adıyla görürler.

Bazı görevleri seviyem yettiği halde alamıyorum. Ne yapmalıyım?

İKV'de kimi görevler zincir halinde işlenmektedir. Eğer bir görevi alamıyorsanız,Bu görevi almak için gerekli olan görevlerden birisini yapmamışsınız demektedir. Yapmanız gereken haritadaki görev veren karakterleri gezerek eksik bırakılan görevleri tamamlamaktır.

Eğer hiçbir karakterde görev bulamazsanız Mısır Çarşısı'nda Aktar Şevket'in yanında duran GB Anı'dan sunucu tarafından otomatik verildiği için silindikten sonra bir daha alınamayan görevlerinizi alınız.

Üyeliklerin devri yasak mıdır?

Oyunda kullanmış olduğunuz üyelik, üyelik içinde bulunan karakterler ve öğeler telif hakkı ile korunmaktadır. İKV'ye katılırken onaylanan sözleşme gereğince bu öğelerin sadece kullanım hakkı üyelik sahibindedir. Sahip olunan üyelikler diğer kişilere devredilemez.