´╗┐
    • Bilgilendirme Panosu

OYUN HARB─░DEN B─░TT─░ ARTIK

T├╝m ─░KV oyuncular─▒n─▒n ortak payla┼č─▒m alan─▒

Re: OYUN HARB─░DEN B─░TT─░ ARTIK

─░leti Prinssof » 11 Tem 2012 18:02

Bir ki┼činin 5-6 tane hesab─▒ olunca tabi oyuncu say─▒s─▒ art─▒yor diyorsunuz :)
Prinssof
FareAdam D├╝┼čman─▒
FareAdam D├╝┼čman─▒

─░leti: 304
Kay─▒t: 07 Mar 2010 16:57
Sunucu: Emin├Ân├╝
Klan: Arzın Çocukları

─░leti VODKA1967 » 11 Tem 2012 19:31

kandemir yazd─▒:Resim

Sunucular Fulll Tenha ;) ;)

Pazar g├╝n├╝ ├Â─čle vakti tam 12.00 da bir ss al. ├çok y├╝ksek bir ihtimal o tabloda "Tenha" yaz─▒s─▒n─▒ g├Âreceksin. Eskiden Pazar sabahlar─▒ oyun ├žok kalabal─▒k olurdu hafta sonu oldu─ču i├žin. ┼×imdi neden "├çok Kalabal─▒k" de─čil bunu a├ž─▒klarm─▒s─▒n ?

Oyuncu say─▒s─▒ giderek art─▒yor diyenler ayr─▒ca "Yeralt─▒" ├ž─▒kmadan ├Ânce bu oyunu oynamam─▒┼č olanlard─▒r. Bana Yeralt─▒ gelmeden daha ├Ânce bu oyundayd─▒m ve oyuncu say─▒s─▒ g├╝n ge├žtikte art─▒yor diyen birisi olamaz.
VODKA1967
─░ri Fare Avc─▒s─▒
─░ri Fare Avc─▒s─▒

─░leti: 74
Kay─▒t: 29 Eyl 2011 18:38
Sunucu: Te┼čkilat

─░leti SanaLBeLa » 11 Tem 2012 21:18

VODKA1967 yazd─▒:
kandemir yazd─▒:Resim

Sunucular Fulll Tenha ;) ;)

Pazar g├╝n├╝ ├Â─čle vakti tam 12.00 da bir ss al. ├çok y├╝ksek bir ihtimal o tabloda "Tenha" yaz─▒s─▒n─▒ g├Âreceksin. Eskiden Pazar sabahlar─▒ oyun ├žok kalabal─▒k olurdu hafta sonu oldu─ču i├žin. ┼×imdi neden "├çok Kalabal─▒k" de─čil bunu a├ž─▒klarm─▒s─▒n ?

Oyuncu say─▒s─▒ giderek art─▒yor diyenler ayr─▒ca "Yeralt─▒" ├ž─▒kmadan ├Ânce bu oyunu oynamam─▒┼č olanlard─▒r. Bana Yeralt─▒ gelmeden daha ├Ânce bu oyundayd─▒m ve oyuncu say─▒s─▒ g├╝n ge├žtikte art─▒yor diyen birisi olamaz.

Bence oyunda eskisi kadarda olamsa yine ki┼čiler var he elbettte daha ├žo─čunu isteriz ama ┼čunu diyen ki┼čiye sesleniyorum.Yar─▒┼čmalarda ki karakter k─▒tl─▒─č─▒nan anla┼č─▒l─▒r diyene mesela ben giremedim bir s├╝r├╝ 49 var oraya girmeyen veyada kasan sa├žma sa├žma konu┼čmayal─▒m
SanaLBeLa
I┼č─▒k Han─▒m'─▒n Eleman─▒

─░leti: 221
Kay─▒t: 29 Haz 2012 22:13
Sunucu: Beyaz K├Â┼čk
Klan: Lodos

─░leti BiceRDoveR » 12 Tem 2012 01:07

Mrdz yazd─▒:
VODKA1967 yazd─▒:Arkada┼člar oyun harbi harbi bitti art─▒k hersene b├Âyle bir muhabbet vard─▒ ortada ama gene az buz oyuncu olurdu. La bak─▒yorum hafta sonu bile oyuncu kalmam─▒┼č her g├╝n b├Âyle yaz ay─▒nday─▒z Temmuz oyun dolup ta┼čacakken yemin ediyorum k─▒┼č─▒n daha fazla adam vard─▒. Harbiden oyun bitti beyler anca 59 gelecek belki d├╝zelir yoksa c─▒x.

Ramazanda bari oyun dolarm─▒ sizce fikirlerinizi alay─▒m ?

Asl─▒nda istatistikler g├╝n ge├žtik├že oyuncu say─▒s─▒n─▒n artt─▒─č─▒n─▒ g├Âsteriyor. San─▒r─▒m bu herkesin yak─▒n ├ževresinden kaynakl─▒. Arkada┼člar─▒n─▒n oyuna ara vermesi oyunda kimse kalmad─▒ gibi hissedebilmene neden olabiliyor. Birde genele a├ž─▒k olmayan grup b├Âlgelerinin, bir ├žok oyuncuyu i├žerisinde bar─▒nd─▒rmas─▒ ve g├Âzden uzak tutmas─▒, Emin├Ân├╝, Sivri Ada, Meteor b├Âlgesi, Yeralt─▒ gibi yerlerin daha tenha g├Âr├╝nmesine neden olabilmektedir. Ayr─▒ca Topkap─▒ g├╝ncellemesinin ard─▒ndan, yo─čunluk olu┼čturan ruh ta┼člar─▒ ve ge├ži┼č kap─▒lar─▒ art─▒k bir├žo─čumuz taraf─▒ndan kullan─▒lmamakta ve Topkap─▒ bizi g├Ârev yerlerine direkt ula┼čmam─▒za yard─▒mc─▒ olmaktad─▒r. Buda Emin├Ân├╝ndeki vazge├žilmez madenlerle di─čer t├╝m b├Âlgelerden gelen klan mensuplar─▒n─▒n k─▒ran k─▒rana ├žarp─▒┼čt─▒─č─▒ Komutan ├ževresinin, meteor b├Âlgesinde Lodos Sanca─č─▒ ├ževresinin tenhala┼čmas─▒n─▒n en ├Ânemli akt├Âr├╝d├╝r.

Bende uzun s├╝ren bir ayr─▒l─▒─č─▒n ard─▒ndan yapt─▒─č─▒m d├Ân├╝┼čte, oyuncu say─▒s─▒ m├╝kemmel seviye artm─▒┼č g├Ârd├╝m ve oyuna yeni kaydolmu┼č onlarca ki┼čiyle tan─▒┼čma f─▒rsat─▒ buldum :) ─░stanbul Oyun, g├╝n ge├žtik├že b├╝y├╝meye devam edecektir...

├ľylemi dersin senelerce oynad─▒m - oynad─▒k i┼čte art─▒k adam gibi g├╝ncelleme gelene kadar yokuz. b├╝y├╝k bi g├╝ncelleme gerekiyor oyuna her g├╝n ak┼čam 2-4 saat aras─▒ bazen sabahlara kadar online olan ben ve ├ževrem b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yoruz. bizim gibi daha niceleri var. art─▒k 2 hesap dolusu ├žar kasmaktan b─▒kt─▒k yani
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
BiceRDoveR
─░ri Fare Avc─▒s─▒
─░ri Fare Avc─▒s─▒

─░leti: 71
Kay─▒t: 10 Arl 2009 22:14

─░leti ikv99 » 12 Tem 2012 01:23

xLuCaGox yazd─▒:
Dmm Karde┼č Oyun Bittiyse Denetim Masas─▒ > ─░KV > Kald─▒r dersin olur biter sanki oyunun ├žal─▒┼čan─▒ m─▒s─▒n onu y├Ânetim d├╝┼č├╝necek neden oyuncu kaybediyoruz diye , oyuncunun d├╝┼č├╝nmesine gerek yok.

ikv99 yazd─▒:la bebe oyunda adamm─▒ var ezoo iki ├╝├ž ├žapulcu loca kurmu┼č kendi ekseninde d├Ân├╝yo oyunda adam var san─▒yo d├╝n k├╝ eziqq

Adam 99'lu KAÇIN! :?

├žal─▒┼čan─▒ senmi┼čin gibi geldi oku anla yaz

adam oyun harb─▒den bitti art─▒k diye forum ma girmi┼č isyan ediyo forum sayfas─▒ n─▒ye yap─▒ld─▒
oku sonra cevap yaz .
ikv99
─░ri Fare Avc─▒s─▒
─░ri Fare Avc─▒s─▒

─░leti: 53
Kay─▒t: 05 Tem 2011 18:40

─░leti ikv99 » 12 Tem 2012 01:33

harkonen yazd─▒:
ikv99 yazd─▒:la bebe oyunda adamm─▒ var ezoo iki ├╝├ž ├žapulcu loca kurmu┼č kendi ekseninde d├Ân├╝yo oyunda adam var san─▒yo d├╝n k├╝ eziqq

bu velette bizim sunucudaym─▒┼č :D diyorum k├Â┼čk├╝n ya┼č ortalamas─▒ d├╝s├╝k

tatmin oldunmu..!

nerde sorunlu beni buluyo.

sen o

DAR a─čac─▒nda fazla as─▒l─▒ kalm─▒┼čs─▒n ..
ikv99
─░ri Fare Avc─▒s─▒
─░ri Fare Avc─▒s─▒

─░leti: 53
Kay─▒t: 05 Tem 2011 18:40

─░leti M1btLa » 12 Tem 2012 02:24

Ah eski g├╝nler nerede eskiden savasc─▒mla gizit modeli ceket ald─▒g─▒mda sevin├žten kend─▒mden gect─▒g─▒m─▒ b─▒l─▒r─▒m s─▒md─▒ ise o sevin├žlerden bir taze bile bir┼čey kalmad─▒ . Esk─▒den loxceles lerde para kasan muhabbet ortam─▒ olan ortam─▒ severd─▒k . Nerede o g├╝nler nerede eski sava┼č├ž─▒ vsleri ┼čimdi savasc─▒ vslerine bakt─▒─č─▒m─▒zda 2 ag─▒r 1 sert pert yerlerde . Biz 39 levelleri ├Âzledik . Eskiden oyuna girerken bir tane ┼čifac─▒ kad─▒n resmi koyarlard─▒ o resmi ├Âzledik biz eski ikvnin her┼čeyini ├Âzledik ...
E─čer sevmedi─čin ki┼čilerin y├╝z├╝ne bakmak zorundaysan ve istesende ka├žam─▒yorsan; g├╝l├╝mseyerek a─člamay─▒ ├Â─čreniyorsun demektir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
M1btLa
FareAdam D├╝┼čman─▒
FareAdam D├╝┼čman─▒

─░leti: 260
Kay─▒t: 15 Haz 2011 20:59
Sunucu: Kuklac─▒

─░leti SanaLBeLa » 12 Tem 2012 20:59

M1btLa yazd─▒:Ah eski g├╝nler nerede eskiden savasc─▒mla gizit modeli ceket ald─▒g─▒mda sevin├žten kend─▒mden gect─▒g─▒m─▒ b─▒l─▒r─▒m s─▒md─▒ ise o sevin├žlerden bir taze bile bir┼čey kalmad─▒ . Esk─▒den loxceles lerde para kasan muhabbet ortam─▒ olan ortam─▒ severd─▒k . Nerede o g├╝nler nerede eski sava┼č├ž─▒ vsleri ┼čimdi savasc─▒ vslerine bakt─▒─č─▒m─▒zda 2 ag─▒r 1 sert pert yerlerde . Biz 39 levelleri ├Âzledik . Eskiden oyuna girerken bir tane ┼čifac─▒ kad─▒n resmi koyarlard─▒ o resmi ├Âzledik biz eski ikvnin her┼čeyini ├Âzledik ...

Ama art─▒k ge├žmi┼če de─čil gelece─če bakaca─č─▒z .Y├Ânetim elbette bir ┼čey yapacak yapmal─▒ mesala her karakter ─▒rk─▒n─▒n can─▒ art─▒r─▒lmal─▒ hem vsler uzun s├╝rer ama ┼čifac─▒lar konusunda bir ├Ânerim yok :D ikv y├Ânetimine mesajlar ya─čd─▒ral─▒m bu oyun bizim elimizde I can football u b─▒rak─▒n art─▒k
SanaLBeLa

─░leti: 221
Kay─▒t: 29 Haz 2012 22:13

─░leti VODKA1967 » 13 Tem 2012 02:17

SanaLBeLa yazd─▒:
M1btLa yazd─▒:Ah eski g├╝nler nerede eskiden savasc─▒mla gizit modeli ceket ald─▒g─▒mda sevin├žten kend─▒mden gect─▒g─▒m─▒ b─▒l─▒r─▒m s─▒md─▒ ise o sevin├žlerden bir taze bile bir┼čey kalmad─▒ . Esk─▒den loxceles lerde para kasan muhabbet ortam─▒ olan ortam─▒ severd─▒k . Nerede o g├╝nler nerede eski sava┼č├ž─▒ vsleri ┼čimdi savasc─▒ vslerine bakt─▒─č─▒m─▒zda 2 ag─▒r 1 sert pert yerlerde . Biz 39 levelleri ├Âzledik . Eskiden oyuna girerken bir tane ┼čifac─▒ kad─▒n resmi koyarlard─▒ o resmi ├Âzledik biz eski ikvnin her┼čeyini ├Âzledik ...

Ama art─▒k ge├žmi┼če de─čil gelece─če bakaca─č─▒z .Y├Ânetim elbette bir ┼čey yapacak yapmal─▒ mesala her karakter ─▒rk─▒n─▒n can─▒ art─▒r─▒lmal─▒ hem vsler uzun s├╝rer ama ┼čifac─▒lar konusunda bir ├Ânerim yok :D ikv y├Ânetimine mesajlar ya─čd─▒ral─▒m bu oyun bizim elimizde I can football u b─▒rak─▒n art─▒k

Yapacak, yapmal─▒yd─▒, ge├ž kald─▒. Ge├ž kalmas─▒n─▒n en temel g├Âstergesi ┼čuan ki oyunun durumudur.
VODKA1967
─░ri Fare Avc─▒s─▒
─░ri Fare Avc─▒s─▒

─░leti VODKA1967 » 21 Tem 2012 11:21

Geldik Ramazan'a sonunda. Bak─▒yorum gene standart.. :? Yazacak fazla bir┼čey yok..
VODKA1967
─░ri Fare Avc─▒s─▒
─░ri Fare Avc─▒s─▒

├ľncekiSonraki

Genel Etkile┼čim

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu g├Âr├╝nt├╝leyenler: Bing [Bot], Bloodmage, Eldritch, Kaptanmelih, MuvaFFa, OmerAltun, yumurtakafa ve 4 misafir