OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Mesaj gönderen VODKA1967 »

Auril yazdı:
erbayyy yazdı:oyun boş değil diyenler oyuna yeni başlamışlar galiba önceden çemberli önü sığınaklar önü full adam olurdu şimdi ise bomboş bu her sunucuda nerdeyse aynı
aynen artık mıllet dogru yolu gormeye basladı son 1 ayda sancakta neredeyse 30 40 tane saglam adam oyunu bıraktı :)
Her sunucu böyle.. Sanırım artık eskiler kendilerini yenilere bırakıyor, yeniler diye birşey olmadığına göre iş bu noktada..
Kullanıcı avatarı
AfoRozCuPaPazZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: #Yalnızlar Rıhtımı

Mesaj gönderen AfoRozCuPaPazZ »

Oyunun Tenha Olması Beni Oyuna Bağlayan Nedenlerden Biri Daha Iyi Muhabbetler ve Dostluklar Kurulabiliyor. :)
Hükmün Varsa Yargıla Paşam..!
            • IIxReCoVeRYxII
              AfoRozCuPaPazZ
              LeoPaRII

KaNkaXasLaN
Mücadelemiz Son Nefer, Son Nefes, Son Damla Kana Kadardır.
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SanaLBeLa »

Ya anlamıyorum oyun batıyor diyenleri betadan beri buradayım çok sacma konuşanlar var oyuncu az var die konusmayi n millet isinlaniyor millet sığınakta bölgelerde sığınağa ve bölgelere grup yok dediniz bugün saydım Mısır çarşısında 42 kisi vardı sığınak dolu olduğu için grupların çıkmasını bekliyoruz merak etmeyi n siz bu oyundan Çok şey bekliyonuz yok bölge gelmiyor metin 2 ye bak 5 yıldır bölge yok ki ondan oncede gelmedi sadece rahat 5 yıl oldu.cok şey beklemeyin he bide ejderi olmayan adam deilmi dionuz içeri giremiyor dionuz bu her mmorpg de böyledir item yapacan calisacan.itemini uretcenüretmeden girersen ne anlarsın oyundan ikv iyiye gidior oyundan asiri cok sey beklemeyin bu oyundan yoksa oyun her zaman iyiye gidiyor.
Kullanıcı avatarı
basar2626
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Gladio

Mesaj gönderen basar2626 »

SanaLBeLa yazdı:Ya anlamıyorum oyun batıyor diyenleri betadan beri buradayım çok sacma konuşanlar var oyuncu az var die konusmayi n millet isinlaniyor millet sığınakta bölgelerde sığınağa ve bölgelere grup yok dediniz bugün saydım Mısır çarşısında 42 kisi vardı sığınak dolu olduğu için grupların çıkmasını bekliyoruz merak etmeyi n siz bu oyundan Çok şey bekliyonuz yok bölge gelmiyor metin 2 ye bak 5 yıldır bölge yok ki ondan oncede gelmedi sadece rahat 5 yıl oldu.cok şey beklemeyin he bide ejderi olmayan adam deilmi dionuz içeri giremiyor dionuz bu her mmorpg de böyledir item yapacan calisacan.itemini uretcenüretmeden girersen ne anlarsın oyundan ikv iyiye gidior oyundan asiri cok sey beklemeyin bu oyundan yoksa oyun her zaman iyiye gidiyor.
Bütün itemlerini tamamla, gör iyiye mi gidiyor kötüye mi :?:
Başar(49)
ResimResim
Her zaman BAŞARılı olacaksın !

Büyücübaşar(49)
Eseslixkaldırmaz(49)
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen VODKA1967 »

SanaLBeLa yazdı:Ya anlamıyorum oyun batıyor diyenleri betadan beri buradayım çok sacma konuşanlar var oyuncu az var die konusmayi n millet isinlaniyor millet sığınakta bölgelerde sığınağa ve bölgelere grup yok dediniz bugün saydım Mısır çarşısında 42 kisi vardı sığınak dolu olduğu için grupların çıkmasını bekliyoruz merak etmeyi n siz bu oyundan Çok şey bekliyonuz yok bölge gelmiyor metin 2 ye bak 5 yıldır bölge yok ki ondan oncede gelmedi sadece rahat 5 yıl oldu.cok şey beklemeyin he bide ejderi olmayan adam deilmi dionuz içeri giremiyor dionuz bu her mmorpg de böyledir item yapacan calisacan.itemini uretcenüretmeden girersen ne anlarsın oyundan ikv iyiye gidior oyundan asiri cok sey beklemeyin bu oyundan yoksa oyun her zaman iyiye gidiyor.
Bak canım kardeşim bende bu oyunu betadan beri oynuyorum her sene fuara ve buluşmalara gidiyorum. Bugünde adekse gittim ve baktım acaba burda durum nasıl olacak diye. Durum da hiçbir değişiklik görmedim. Teşkilattan nerdeyse kimse yoktu. Ve önceki buluşmalarla kıyasladığım zaman çok samimi söylüyorum onun yanında hiçbirşey kalmaz. Diyeceksin şimdi Ramazandan gelmedi vs. O zaman geçen sene Ramazan da oyun dolup taşıyordu şimdi oyuncu görmek çok nadir. Metin 2 ile kıyaslayacaksan bu oyunu zaten başta kaybedersin. Seviye, harita, yetenekler, karakterler, oyun içi herşeyinin ikv ile arasında dağlar kadar fark var. 5 yıldır bölge gelmiyor ama son seviye olan yok nerdeyse. Şimdi gelipte bana oyun batmıyor felan deme bugün Ahmet (CaptainATX) bile dalgasını yaptı bu konunun..
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

VODKA1967 yazdı:
Bak canım kardeşim bende bu oyunu betadan beri oynuyorum her sene fuara ve buluşmalara gidiyorum. Bugünde adekse gittim ve baktım acaba burda durum nasıl olacak diye. Durum da hiçbir değişiklik görmedim. Teşkilattan nerdeyse kimse yoktu. Ve önceki buluşmalarla kıyasladığım zaman çok samimi söylüyorum onun yanında hiçbirşey kalmaz. Diyeceksin şimdi Ramazandan gelmedi vs. O zaman geçen sene Ramazan da oyun dolup taşıyordu şimdi oyuncu görmek çok nadir. Metin 2 ile kıyaslayacaksan bu oyunu zaten başta kaybedersin. Seviye, harita, yetenekler, karakterler, oyun içi herşeyinin ikv ile arasında dağlar kadar fark var. 5 yıldır bölge gelmiyor ama son seviye olan yok nerdeyse. Şimdi gelipte bana oyun batmıyor felan deme bugün Ahmet (CaptainATX) bile dalgasını yaptı bu konunun..

Captainatx nasıl dalga gecti yeni duyuyorumda
Kullanıcı avatarı
diRectoR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Nizam I Cedid
İletişim:

Mesaj gönderen diRectoR »

la olum diyorum sana oyun bitti :) gel allods'a keyfine bak
Savaş baltalarını gömdük ama hala yerlerini unutmadık !
sSiHiRBaZz - Relapse
Resim
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

yeter lan nasıl oyun bitti abartıp duruyonuz şuana kadar allods da oynadım ikvnin gizemi o evki hiç bir oyunda yok.Ama şunuda kabul ederim her şeyini bitirmiş adam sıkılmış olabilir.Ama oyunda sığınağa yeni girenlerin heyecanıda ayrıca fazladır.İKV İYİYE GİDİYOR
Kullanıcı avatarı
diRectoR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Nizam I Cedid
İletişim:

Mesaj gönderen diRectoR »

SanaLBeLa yazdı:yeter lan nasıl oyun bitti abartıp duruyonuz şuana kadar allods da oynadım ikvnin gizemi o evki hiç bir oyunda yok.Ama şunuda kabul ederim her şeyini bitirmiş adam sıkılmış olabilir.Ama oyunda sığınağa yeni girenlerin heyecanıda ayrıca fazladır.İKV İYİYE GİDİYOR
Günde 10 kez stu at sana hiç birşey düşmesin ve sen hala bu oyunu oyna sen oyunu oynamaya devam et daha çok kazık sokar yönetim sana merak etme ilerde anlarsın tek başına oyunu oynadığına.
Savaş baltalarını gömdük ama hala yerlerini unutmadık !
sSiHiRBaZz - Relapse
Resim
Kullanıcı avatarı
xCENTERx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xCENTERx »

Eto'o bitmiş.
Dünyayı değiştiremeyiz, ama farklılık yaratabiliriz.
Resim
Yusuf