OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
midye
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Mesaj gönderen midye »

harkonen yazdı:
midye yazdı:Deniz,kız,güneş
1.ve 3.sü akşam 7-8 e kadar sürer 2.sini ikna edersen bütün gece ama her gün yapılmasıda zor gibi :D
Antalya/Kemer
Ruslarla sevişmekten dudaklarım yara oldu :oops:
Pazartesi Sağlık Ocağına gitmeyi planlıyorum.
Oyuna ilişkin hata, öneri, ceza itirazı gibi iletişimleriniz için lütfen Destek formumuzdan iletişime geçiniz. Forum özel mesajları veya konu açarak bildirim yapmayınız.
Kullanıcı avatarı
harkonen
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Slytherin
İletişim:

Mesaj gönderen harkonen »

midye yazdı:
harkonen yazdı:
midye yazdı:Deniz,kız,güneş
1.ve 3.sü akşam 7-8 e kadar sürer 2.sini ikna edersen bütün gece ama her gün yapılmasıda zor gibi :D
Antalya/Kemer
Ruslarla sevişmekten dudaklarım yara oldu :oops:
Pazartesi Sağlık Ocağına gitmeyi planlıyorum.
geliyorum oraya ramazana kadar bende yapıcam :D
LastTimeLord
BlackWell

DAR AĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ

FENERBAHÇE

Resim

Resim

ADAMIN DİBİSİN
Kullanıcı avatarı
aetra
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen aetra »

erbayyy yazdı:
aetra yazdı:
erbayyy yazdı:oyun boş değil diyenler oyuna yeni başlamışlar galiba önceden çemberli önü sığınaklar önü full adam olurdu şimdi ise bomboş bu her sunucuda nerdeyse aynı
Her ne kadar Meran'da bulunsanız da bir ara Eminönüyü ziyaret etmenizi öneririm.. Çemberlitaş yeterince dolu oluyor ve girmeye çalışan 6 7 gurup oluyor ...
arkadaşım ben sizi anlayamıyorum bu oyunda 8 tane sunucu var sadece bir tanesinin dolu olması sence oyunun dolu olduğunumu gösterir
Sadece Eminönü değil Sancak dahil her sunucu yeterince kalabalık bazı saatlerde İKV'yi açtığım zaman sadece Meran Tenha oluyor gerisi kalabalık ...
:)
ikv99
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen ikv99 »

la bebe oyunda adammı var ezoo iki üç çapulcu loca kurmuş kendi ekseninde dönüyo oyunda adam var sanıyo dün kü eziqq
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Dmm Kardeş Oyun Bittiyse Denetim Masası > İKV > Kaldır dersin olur biter sanki oyunun çalışanı mısın onu yönetim düşünecek neden oyuncu kaybediyoruz diye , oyuncunun düşünmesine gerek yok.

ikv99 yazdı:la bebe oyunda adammı var ezoo iki üç çapulcu loca kurmuş kendi ekseninde dönüyo oyunda adam var sanıyo dün kü eziqq

Adam 99'lu KAÇIN! :?

xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | Incisura | Lucago | DrKojiro | SauViGNoN
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
erbayyy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen erbayyy »

aetra yazdı:
erbayyy yazdı:
aetra yazdı:
erbayyy yazdı:oyun boş değil diyenler oyuna yeni başlamışlar galiba önceden çemberli önü sığınaklar önü full adam olurdu şimdi ise bomboş bu her sunucuda nerdeyse aynı
Her ne kadar Meran'da bulunsanız da bir ara Eminönüyü ziyaret etmenizi öneririm.. Çemberlitaş yeterince dolu oluyor ve girmeye çalışan 6 7 gurup oluyor ...
arkadaşım ben sizi anlayamıyorum bu oyunda 8 tane sunucu var sadece bir tanesinin dolu olması sence oyunun dolu olduğunumu gösterir
Sadece Eminönü değil Sancak dahil her sunucu yeterince kalabalık bazı saatlerde İKV'yi açtığım zaman sadece Meran Tenha oluyor gerisi kalabalık ...
kardeşim sen oyuna galiba yeni başladın önceki olan kalabalığı bilmiyorsun galiba
.....
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SanaLBeLa »

Herkes tatilde olduğu için giremiyor.Zaten oyuncuların çoğu yeni bölgelerde,Şimdide sakın gelip yüzme 3 saat sürse girer demeyin.Mesela benim laptobum kötü bundan dolayı oyuna giremiyorum.
siyahkalp
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen siyahkalp »

Yaa arkadaşlar ben mobil ödeme ile 2500 akçe aldım fakat oyuna girdiğimde 505 akçem görünüyor , oyundan çıkıp yeniden giriyorum ama değişen hiç bir şey yok , neden böyle oluyor biri açıklarmı ?
Kullanıcı avatarı
harkonen
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Slytherin
İletişim:

Mesaj gönderen harkonen »

ikv99 yazdı:la bebe oyunda adammı var ezoo iki üç çapulcu loca kurmuş kendi ekseninde dönüyo oyunda adam var sanıyo dün kü eziqq
bu velette bizim sunucudaymış :D diyorum köşkün yaş ortalaması düsük
LastTimeLord
BlackWell

DAR AĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ

FENERBAHÇE

Resim

Resim

ADAMIN DİBİSİN
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen VODKA1967 »

SanaLBeLa yazdı:Herkes tatilde olduğu için giremiyor.Zaten oyuncuların çoğu yeni bölgelerde,Şimdide sakın gelip yüzme 3 saat sürse girer demeyin.Mesela benim laptobum kötü bundan dolayı oyuna giremiyorum.

Peki anlamadığım şey şu o zaman tatile gitti diyorsunuz, bu insanlar 2-3 sene önce de tatile gitmiyormuydu ? Hadi 10-15 kişi gitmiyordu deseniz anlarım da oyunun yarısından çoğu yok yani.. Ve GB'lere girseler anlarız klanda bir ses olur değilmi en azından ? WONKA kardeşimin dediği gibi Teşkilat sunucusu Arz klanı sizin anlıyacağınız şekilde hepsi tatile çıkmış.. 1 aydır tatilleri devam ediyor..