OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Mesaj gönderen SanaLBeLa »

Resim

Resim

İkv Yönetimi şuana kadar ikvyi savundum..Oyun batmıyor.Gelişiyor dedim.Ama neden daha yeni çıkan süpercanın beğenisi okadarken ikv nin beğenisi çok daha az.Artık ikv nin reklamını mı yapmıyorsunuz bilmem ama .Size şunu söyleyeyim.İkvden aldığım zevki hiç bir oyundan almadım..Ama siz bu oyunun değerini bilmiyorsunuz..Şimdi büyük ihtimalle cevap bile yazılmayacak.Bana bunun sebebini açıklarmısınız.

SÜPERCAN NEDİR YA . BU hızlı desteğe attığım mesajın kopyasıdır.
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

DEĞİŞİK

Mesaj gönderen VODKA1967 »

Wanker yazdı:
VODKA1967 yazdı:Bırak kardeşim uğraşma kendini bayağı bi inandırmış heralde.

Yani artık bırakın şu ikv batıyor muhabbetini.Bana gerekçe söyleyin ikv batıyor diye cevabınızı yapıştırayım.Hadi...

Bu sene Adeks buluşmasında CaptainATX varya hani o gm olan. İşte onun yaptığı bir espri:

-Bu sene Fuarda ne olacak Ahmet abi ?

-İKV'yi kapatacağız onun haberini vericez.
VODKA1967 ben senin amacını bir türlü anlamadım arkadaş. sen bu oyunun oyuncusu değil misin? tek yaptığın İKV batıyor, yıkılıyor, ölüyor gibi mesajlarla insanların içini karartmak başka bir şey değil bence. hayır sürekli aynı konuyu güncelleyip duruyorsun ne yapmaya çalışıyorsun onu bi anlatsana sen bize :evil:

madem bu kadar şikayet ediyorsun, sana bu kadar zıt geliyor. uzaklaş artık şu forumlardan yahu. eleştireceksen de adam gibi eleştir, sağda solda herkese cevap vermeye çalışma :evil:

Tartışıyoruz burda kötü birşey yapmıyoruz, istersen konuya girip yorumları okursun, istemezsen okumazsın. Konuyu güncellerim güncellemem bu benim hakkımmı ? Evet. Ben bu düşündüklerimi paylaşıyorum ve sanalbela dışında herkez benle aynı düşüncede. Ne yapyamaya çalıştığım gayet açık. -Yorum.