OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Mesaj gönderen SanaLBeLa »

VODKA1967 yazdı:Geldik Ramazan'a sonunda. Bakıyorum gene standart.. :? Yazacak fazla birşey yok..
Ne standartı neyden bahsediyorsun sen kör müsün anlamıyorum ramazanın geldiği oyuna çok güzel yansıdı. İKV YÖNETİMİ BURAYA YUMRUK HAVAYA
Kullanıcı avatarı
basar2626
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gladio

Mesaj gönderen basar2626 »

SanaLBeLa yazdı:
VODKA1967 yazdı:Geldik Ramazan'a sonunda. Bakıyorum gene standart.. :? Yazacak fazla birşey yok..
Ne standartı neyden bahsediyorsun sen kör müsün anlamıyorum ramazanın geldiği oyuna çok güzel yansıdı. İKV YÖNETİMİ BURAYA YUMRUK HAVAYA
Şu çektiğin yağın markasını versene ben de kullanayım. :) ;)
Başar(49)
ResimResim
Her zaman BAŞARılı olacaksın !

Büyücübaşar(49)
Eseslixkaldırmaz(49)
Kullanıcı avatarı
Xsadrazam
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ay Işığı Loncası

Mesaj gönderen Xsadrazam »

Şu çektiğin yağın markasını versene ben de kullanayım. :) ;) :mrgreen:
Eminönü
----------
Xsadrazam
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen VODKA1967 »

basar2626 yazdı:
SanaLBeLa yazdı:
Şu çektiğin yağın markasını versene ben de kullanayım. :) ;)
Çok iyimser bir arkad... Yok yok bu iyimserlik değil.. :) :)
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen SanaLBeLa »

Arkadaşlar grçekten siz neyden bahsediyorsunuz yok İKVYE YENİ BÖLGE GELMİYOR METİN2 YE HER AY GELİYOR DİYE LAN METİN2 Yİ SON 4 YILDIR BÖLGE GELMİYOR... SİZ OYUNDAN ÇOK ŞEY BEKLİYORSUNUZ ÇOK... OYUNUN DİER BÜTÜN MMMORPG OYUNLARDAN AYRI BİR HAVASI VAR DİĞERLERİNİN HEPSİ BİRBİRİNİN AYNI AMA İKV ÇOK FARKLI ÖZGÜN VE GÜZEL
Kullanıcı avatarı
cCckorcancCc
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen cCckorcancCc »

SanaLBeLa yazdı:Arkadaşlar grçekten siz neyden bahsediyorsunuz yok İKVYE YENİ BÖLGE GELMİYOR METİN2 YE HER AY GELİYOR DİYE LAN METİN2 Yİ SON 4 YILDIR BÖLGE GELMİYOR... SİZ OYUNDAN ÇOK ŞEY BEKLİYORSUNUZ ÇOK... OYUNUN DİER BÜTÜN MMMORPG OYUNLARDAN AYRI BİR HAVASI VAR DİĞERLERİNİN HEPSİ BİRBİRİNİN AYNI AMA İKV ÇOK FARKLI ÖZGÜN VE GÜZEL
özgünlük? bak bakam yenı ıtemlere abartıyı hısset robot gıbı dolanıyor herkes...
Resim
Resim
Resim

Kod: Tümünü seç

https://www.youtube.com/watch?v=k6iM76DweoY
Kullanıcı avatarı
VBMaSTeR
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Seyr-i Beka
İletişim:

Mesaj gönderen VBMaSTeR »

Mrdz yazdı:
VODKA1967 yazdı:Arkadaşlar oyun harbi harbi bitti artık hersene böyle bir muhabbet vardı ortada ama gene az buz oyuncu olurdu. La bakıyorum hafta sonu bile oyuncu kalmamış her gün böyle yaz ayındayız Temmuz oyun dolup taşacakken yemin ediyorum kışın daha fazla adam vardı. Harbiden oyun bitti beyler anca 59 gelecek belki düzelir yoksa cıx.

Ramazanda bari oyun dolarmı sizce fikirlerinizi alayım ?
Aslında istatistikler gün geçtikçe oyuncu sayısının arttığını gösteriyor. Sanırım bu herkesin yakın çevresinden kaynaklı. Arkadaşlarının oyuna ara vermesi oyunda kimse kalmadı gibi hissedebilmene neden olabiliyor. Birde genele açık olmayan grup bölgelerinin, bir çok oyuncuyu içerisinde barındırması ve gözden uzak tutması, Eminönü, Sivri Ada, Meteor bölgesi, Yeraltı gibi yerlerin daha tenha görünmesine neden olabilmektedir. Ayrıca Topkapı güncellemesinin ardından, yoğunluk oluşturan ruh taşları ve geçiş kapıları artık birçoğumuz tarafından kullanılmamakta ve Topkapı bizi görev yerlerine direkt ulaşmamıza yardımcı olmaktadır. Buda Eminönündeki vazgeçilmez madenlerle diğer tüm bölgelerden gelen klan mensuplarının kıran kırana çarpıştığı Komutan çevresinin, meteor bölgesinde Lodos Sancağı çevresinin tenhalaşmasının en önemli aktörüdür.

Bende uzun süren bir ayrılığın ardından yaptığım dönüşte, oyuncu sayısı mükemmel seviye artmış gördüm ve oyuna yeni kaydolmuş onlarca kişiyle tanışma fırsatı buldum :) İstanbul Oyun, gün geçtikçe büyümeye devam edecektir...
Sen oyuncu sayısında ki artışa değil birde oyuncu sayışındaki artış oranına bak bakalım. Mantıken oyuncu sayısı artıcak azalmıyacak ama eskiden artış hızı atıyorum 50 kişi/günse şuanda 10dur.
VBMaSTeR - BuRRaQ

I will be Lodos Forever, Hopefully together....
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

SanaLBeLa yazdı:Arkadaşlar grçekten siz neyden bahsediyorsunuz yok İKVYE YENİ BÖLGE GELMİYOR METİN2 YE HER AY GELİYOR DİYE LAN METİN2 Yİ SON 4 YILDIR BÖLGE GELMİYOR... SİZ OYUNDAN ÇOK ŞEY BEKLİYORSUNUZ ÇOK... OYUNUN DİER BÜTÜN MMMORPG OYUNLARDAN AYRI BİR HAVASI VAR DİĞERLERİNİN HEPSİ BİRBİRİNİN AYNI AMA İKV ÇOK FARKLI ÖZGÜN VE GÜZEL

Canım kardeşim eğer M2'den örnek alacaksan, bir ordaki oyuncu sayısına bak birde İKV'deki. Ben çok fazla oyuncu olsun istemiyorum yanlış anlama. Ama şuan İKV'de oyuncu yok. Az demiyorum bakın oyuncu yok. Teşkilat'ta bir arz klanına girip bakın kalede 1-2 kişi anca görürsünüz. Böyle MMORPG oyun olmaz dostum siz eskiden oyunu görmediniz herhalde.
Kullanıcı avatarı
Yaslikurt
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Osmanlı Hanedanlığı

Mesaj gönderen Yaslikurt »

39 level zamanında iftara az kala bölge kanallarından sohbet edilirdi.çok sarardı ya bırakırdık oyuna sancakta oturur sohbet ederdik.hatta hatırlıyorum bikeresinde sohbete dalmıştım birden ezan okundu niyet ettim o gün ne açlık çektiğimi ben bilirim.ama bikerede dönüp a salak kafam bi oyun için aç kalıyorm demedim.çünkü hoşuma gidiyordu ya ozamanlar ikv n biliyim böyle süslü cümleler kurmayı beceremiyorum ama abi hakketen süperdi ya.yel değirmeni ayakkabı parasını biriktirmek için 2 ay civan çekip 400 bine satmıştım.ayakkabıyı satın aldığımdaysa hani birine aşık olursun için içine sığmaz neden bilmiyırum ama aynen öyle olmuştu.şimdi mevlana asa düşse içimde kıpırdama oolmuyor.bu oyunu paraya döken yönetime sesleniyorum YAZIK ETTİNİZ 1 KRŞ PARA İÇİN BOZDUĞUNUZ ORTAMA

şimdi keşke gene sohp(b)ete dalıp yemeği unutsam ama nerde o eski ortam neyse ben yemek yemeye gidiyorum ezana az kalmış iyi günler,hayırlı iftarlar.
Anahtar olmuş her bakışta kara-para; pençe,
Hançer saplanmış bu kalbe, fayda etmez akçe.
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Yaslikurt yazdı:39 level zamanında iftara az kala bölge kanallarından sohbet edilirdi.çok sarardı ya bırakırdık oyuna sancakta oturur sohbet ederdik.hatta hatırlıyorum bikeresinde sohbete dalmıştım birden ezan okundu niyet ettim o gün ne açlık çektiğimi ben bilirim.ama bikerede dönüp a salak kafam bi oyun için aç kalıyorm demedim.çünkü hoşuma gidiyordu ya ozamanlar ikv n biliyim böyle süslü cümleler kurmayı beceremiyorum ama abi hakketen süperdi ya.yel değirmeni ayakkabı parasını biriktirmek için 2 ay civan çekip 400 bine satmıştım.ayakkabıyı satın aldığımdaysa hani birine aşık olursun için içine sığmaz neden bilmiyırum ama aynen öyle olmuştu.şimdi mevlana asa düşse içimde kıpırdama oolmuyor.bu oyunu paraya döken yönetime sesleniyorum YAZIK ETTİNİZ 1 KRŞ PARA İÇİN BOZDUĞUNUZ ORTAMA

şimdi keşke gene sohp(b)ete dalıp yemeği unutsam ama nerde o eski ortam neyse ben yemek yemeye gidiyorum ezana az kalmış iyi günler,hayırlı iftarlar.
Ah be kardeşim aynen öyle. Saolasın herkeze hayırlı iftarlar..