Tangriss'in içeriği

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Tangriss'in içeriği

Mesaj gönderen KRaLeX »

Evet arkadaşlar Tangriss mapını şuan forumda bulunan bir çok arkadaşımız görmüştür.Ama gelecek olan materyal ve skilleri birçoğumuz görmemiştir fotoğrafını paylaşmak isterdim ama biliyorsunuz banned var işin sonunda :D

Bu bölgenin içeriğini yürüttüğüm mantıkla açıklamak istedim lakin sizin düşüncelerinizi de bu paylaşımda belirtmenizden gurur duyarım.Ama benim düşündüğüm gibi olacağına %90 eminim. Nasıl mı dersiniz?

Evet TANGRİSS bölgesi bir GRUP BÖLGESİ olacak malesef ama,

2 BÜYÜCÜ,2 SAVAŞÇI,2 ŞİFACI olarak toplam 6 kişi girmek zorundayız. Ama bu bölgeyi diğer gblerden ayıran en büyük unsur ise;Takımın ikiye ayrılması olacaktır.

1.MAVİ TAKIM
1 ŞİFACI 1 SAVAŞÇI 1 BÜYÜCÜ

2.KIRMIZI TAKIM'DA
1 ŞİFACI 1 BÜYÜCÜ 1 SAVAŞÇI olarak yani aynı olarak ayrılacaklardır.

görüldüğü gibi haritada da zaten maden ocağı adında 2 bölgevar birbirinin simetrisi biri mavi diğeri kırmızı

Tangrisste sadece yaratık öldürmekle kalmayacağız içerideki bosslardan veya MADEN OCAKLARI'ndan maden toplayacağız veya madenlere saldırarak çıkanı almak zorundayız.

TAHMİNİMCE bölgesini ilk bitiren ve ilk büyük Şef yaratığı kesen gruptan herhangi birine şans faktörüne göre TAKI düşecektir ama bu yalnızca bir tahmindir.Trans Kolye,Bıçak sırtı yüzük gibi.

Bitiremeyen grup ise maden ocaklarından sağladıkları madenlerle yetineceklerdir herhangi bir item almayacaklardır.

Benim Tahminlerim ve fikirlerim bu yönde çünkü gelecek olan materyal-skiller bunu gösteriyor mesela Şifacıyı sembolize eden İksir Şekli,biri mavi diğeri kırmızı olarak 2 renge ayrılmış, Savaşçıların sembolü olan çapraz kılıç şeklide biri mavi diğeri kırmızı olarak ayrılmış bulunmakta,büyücülerde de durum aynen geçerli.Materyallerde ise İşlenmiş altın tarzı materyaller var.

Tangriss şimdiden hepimize hayırlı olsun.

Fikir belirtmek isteyen arkadaşlarda cevap yazarlarsa belki de daha net sonuçlar alabiliriz.

İyi forumlar.

Resim
Resim
Resim
İstanbul Kıyamet Vakti Çözümleme Ekibi
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Tangriss'in içeriği

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

nerden ulaştın oyun dosyalarından mı?
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

haritadan ve yeni gelecek materyal-skil tarzı simgelerden bu sonuca ulaştım
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

Ama şöylede olabilir bir grup 3'e bölünmektense görevliler bölgelerin az olduğu isyanlarını bildikleri için 6 ya 6 olarakta ayırmış olabilirler.Aynı zamanda bölgeyi ilk bitiren gruba item düşeceği değilde her 2 grubada item düşebilir yalnızca tahmin yürütmeye çalıştım kesinliği yoktur.
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
vengeance
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen vengeance »

KESİNLİKLE 59 LEVEL OLCAK O KADAR KARMAŞIK BİR HARİTANIN GB OLMASI İMKANSIZ
Kullanıcı avatarı
Wotkasarap
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Wotkasarap »

Ya Lodos - Arz olarak ayrılırsa ?
Eminönü
IoWoTKaSaRaPoI(49)
(^)Kıyamet Asa
Wotkasarap(49)

Oyunu bıraktı .. !
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

Her ihtimal olabilir ancak 2 ye ayrılacağı kesin bir durum.
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

vengeance yazdı:KESİNLİKLE 59 LEVEL OLCAK O KADAR KARMAŞIK BİR HARİTANIN GB OLMASI İMKANSIZ

59 leveli bu kadar basit bir şekilde hemen getiremezler yoksa bütün itemler heba olur.Yönetim ve oyuncular bunu kaldıramaz.Millet boşamı parlatıyor itemleri
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
EndopLazmikBuyu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Gece Süvarileri

Mesaj gönderen EndopLazmikBuyu »

KRaLeX yazdı:Evet arkadaşlar Tangriss mapını şuan forumda bulunan bir çok arkadaşımız görmüştür.Ama gelecek olan materyal ve skilleri birçoğumuz görmemiştir fotoğrafını paylaşmak isterdim ama biliyorsunuz banned var işin sonunda :D

Bu bölgenin içeriğini yürüttüğüm mantıkla açıklamak istedim lakin sizin düşüncelerinizi de bu paylaşımda belirtmenizden gurur duyarım.Ama benim düşündüğüm gibi olacağına %90 eminim. Nasıl mı dersiniz?

Evet TANGRİSS bölgesi bir GRUP BÖLGESİ olacak malesef ama,

2 BÜYÜCÜ,2 SAVAŞÇI,2 ŞİFACI olarak toplam 6 kişi girmek zorundayız. Ama bu bölgeyi diğer gblerden ayıran en büyük unsur ise;Takımın ikiye ayrılması olacaktır.

1.MAVİ TAKIM
1 ŞİFACI 1 SAVAŞÇI 1 BÜYÜCÜ

2.KIRMIZI TAKIM'DA
1 ŞİFACI 1 BÜYÜCÜ 1 SAVAŞÇI olarak yani aynı olarak ayrılacaklardır.

görüldüğü gibi haritada da zaten maden ocağı adında 2 bölgevar birbirinin simetrisi biri mavi diğeri kırmızı

Tangrisste sadece yaratık öldürmekle kalmayacağız içerideki bosslardan veya MADEN OCAKLARI'ndan maden toplayacağız veya madenlere saldırarak çıkanı almak zorundayız.

TAHMİNİMCE bölgesini ilk bitiren ve ilk büyük Şef yaratığı kesen gruptan herhangi birine şans faktörüne göre TAKI düşecektir ama bu yalnızca bir tahmindir.Trans Kolye,Bıçak sırtı yüzük gibi.

Bitiremeyen grup ise maden ocaklarından sağladıkları madenlerle yetineceklerdir herhangi bir item almayacaklardır.

Benim Tahminlerim ve fikirlerim bu yönde çünkü gelecek olan materyal-skiller bunu gösteriyor mesela Şifacıyı sembolize eden İksir Şekli,biri mavi diğeri kırmızı olarak 2 renge ayrılmış, Savaşçıların sembolü olan çapraz kılıç şeklide biri mavi diğeri kırmızı olarak ayrılmış bulunmakta,büyücülerde de durum aynen geçerli.Materyallerde ise İşlenmiş altın tarzı materyaller var.

Tangriss şimdiden hepimize hayırlı olsun.

Fikir belirtmek isteyen arkadaşlarda cevap yazarlarsa belki de daha net sonuçlar alabiliriz.

İyi forumlar.

Çok hoşuma gitti ellerine sağlık . 2 gruba ayrılır ama birine düşüp birine düşmezse saçma olur biraz
Resim
Kullanıcı avatarı
vengeance
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen vengeance »

eninde sonunda gelcek kardeş herkez oyunun monotonluğundan oyunu bıraktı mutlaka 59 level gelcek.Ayrıca sadece maden bölgesi gibi bir yarışma bölgesi olmıyacak çünkü Tangris hikaye örgüsünde çok önemli bir noktada.Ben o ayrılar 2 tüneli farklı ırklar olarak düşünüyorum.Onların savaşına tanık olcaz