PARAM YOK,BU OYUNU OYNAYABİLİR MİYİM ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
IVtantanIV
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

PARAM YOK,BU OYUNU OYNAYABİLİR MİYİM ?

Mesaj gönderen IVtantanIV »

Yok ,oynayamam.Oynarım.Plussız,yükseltmesiz akçeyle ekstaradan alınan artrıcılar olmadan oynarım tabiki.Ama yalnız.Hele bu lonca sistemiyle yapayalnız.Peki beni param olmadığı için dahada yalnızlaştıran bu yaklaşım akçeyle alışverişi ortaya çıkardığından bu yana ne yapmış.Ne yapmış biliyormusunuz ?Gelen geliri İKV dışında başka yatırıma yatırmış.Bu zihniyet maaş almayan görevlilerle bizi başbaşa bırakmış.Bir yerde maaş almazsanız gidip çalışırmısınız ? Allah yardımcıları olsun gece gündüz uğraşıyorlar pc lerini bu işe kapatmışlar.Peki bu insanı bıktırmazmı ya)).Demekki bu sıkıntıya değecek bir getirsi var.Ya oyunla haşırneşir olmayı çok seviyorlar bunlar yada böyle bir vazifede yeralmanın tadını doyasıya çıkarıyorlar.Ama bu iyi bişey değil.Hem onlar için,hemde bizler için.Sobee nin kurumsallaşması lazımki herkes herkesten hesap sorabilisin.Aksi taktirde gebe muhabbeti işin içine girerki ordan hertürlü manzara çıkabilir.Param yoksa tamam kısıtlı oynayayım.Bütün dünyadaki online oyunlar bu şekil zaten belli ekstra özellikler paralı.Ama para verenlerde hiç olmazsa bir haksızlığa uğradığında hakkını alabileceğini bilsin.Yani kişisel tavırlara maruz kalmasın.

Ocipres
Kullanıcı avatarı
QYuSuFQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Army Of Heavens

Re: PARAM YOK,BU OYUNU OYNAYABİLİR MİYİM ?

Mesaj gönderen QYuSuFQ »

Bir kerede bir seyden memnun ol be .
Herseye isyan edicegine bu adamlarin harcadiklari
Emekleri
Zamani dusun birakda alsinlar bari parasini dimi ??
Eger para harcamak istemiyorsan para kas git tanidiklarimdan plus satin al oyun parasi ile.
Haa dersenki neden yapiym ? Neden oyun parami harciym ? Ozaman ya plussuz oyna (loncasiz v.s)
Yada
Bilgisayarim>Denetim masasi>Program ekle veya kaldir>İstanbul kiyamet vakti>kaldir!

Sana baska oyunmu yok ? Var tabi ?
Zivanaliklarini dinlicek baska adammi yok ? Var tabi ?
Neyi bekliyosun ?
İkv Kan Kaybediyor...
Yarım Litre Kan da Buradan Döküldü...

Açılış 2008 Şubat
Kapanış 30 Haziran 2012 23:26

:arrow: viewtopic.php?f=22&t=95827&p=833614#p833614
Kullanıcı avatarı
TopalBoncuk
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen TopalBoncuk »

Bir süre önce gene saçma bir konu açmıştı orada da demiştim bu adam konuşuyor ama boş konuşuyor :D

Adamlar 3 sene boyunca oyunu karşılık bekletmeden beleşe oynattılar bırakta biraz para kazansınlar :x
Kullanıcı avatarı
QYuSuFQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Army Of Heavens

Mesaj gönderen QYuSuFQ »

Bir sure ? Kardes iPhone veya Black Berry in varsa telefon numarani ver Whatsupp i yukle sana bi resim
Atim onu foruma koyarmisin acaba ben pcye gecemiyorum 5 konuu var 4 u kilitli hemse ayni sayfada. Yigeni 0 a gidiyomus ? Banane ya :D adam
Beyinsiz bence yigen o ama dayisiyla konusmasini yazmis
İkv Kan Kaybediyor...
Yarım Litre Kan da Buradan Döküldü...

Açılış 2008 Şubat
Kapanış 30 Haziran 2012 23:26

:arrow: viewtopic.php?f=22&t=95827&p=833614#p833614
barontek
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen barontek »

QyusuFQ salak salak yorumlar yapma kardeşim.
Kullanıcı avatarı
isimsizisim
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen isimsizisim »

Tüm oyunlarda ücretsiz olan bu sistemin ikvde paralı olması düşündürücü bazı akılsız arkadaşlar onlar nerden para kazancak diyor ne yani akçeler pluslar çöpemi gitti ? Fazla bilgisi olmadan bilmişlik taslayıp salak salak konuşanlar sussunda bilenler konuşsun !!!
IVtantanIV
İskele Babası
İskele Babası

İleti QYuSuFQ 11 Kas 2011 22:57
Bir sure ? Kardes iPhone veya Black Berry in varsa telefon numarani ver Whatsupp i yukle sana bi resim
Atim onu foruma koyarmisin acaba ben pcye gecemiyorum 5 konuu var 4 u kilitli hemse ayni sayfada. Yigeni 0 a gidiyomus ? Banane ya :D adam
Beyinsiz bence yigen o ama dayisiyla konusmasini yazmis
Napolyon yine çıktı piyasaya.Yaşın 15.Hayat hakkında oyun hakkında ne kadar deneyimli olabilirsinki ? Bak yukarda Nihat abi ? Diye yazın var.Sadece Nihat abi diye yazmışın.O cevap vermemiş sana ben vereyim.Ne var ? Ne var ne ? Hadi git kime yılışacaksan yılış.Enteresan yani eleştriyel yazı yazınca nerde yılışmak için kendini beğendirmek için can atan tip varsa saldırıyor.Parasız çalışmanın yolu forumdan geçiyorya keşfetmişler)).

Ocipres
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Bende arkadaşın yazılarını okuyorum bişiler çıkardım. Ama olayı özünden bilmeyen sizler konulara bişiler yazmak için yazı yazıyorsunuz o arkdaşın derdini anlamak için onun durumuna düşünce anlarsınız. Adam ben haklıyım benim bir sucum olmadığını bildiginiz halde beni yargısız infaz yapıyorsuuz diyor. Bir suçlu arıyorsunuz ve suçluyu bulamayınca üstüne yıkacak bir karakter arıyorsuuz o ben olmayacam diyom çünkü benim suçum olmadıgını ben biliyorum başka kanıt yok.
İstediğinizi yapın ama benim suçsuzluğumu eninde sonunda anlıyacaksınız diyor.

Aslında başta hata yapan kişi yanlış yapmış Sobeyi önce milyarlarca zarara uğratacaktın sonra ayıtlayın princin taşını demesi lazımdında neyse insanlık ölmemiş demiş ama suçsuz kişileri suçlamaısnı öğrenmişler arkdaşta içindekinizi bana yıkmayın diyor.
Nerull olayların nasıl oldugunu bildiği halde konulardan uzak duruyor. Asıl Nerul beyin bu konuya net bir tavır takınması yerinde olur diye düşünüyorum.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
mitmet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen mitmet »

hoş ama boşsun ociii.
yazamayacağım kadar çok karakter..

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster

GİZLİ İÇERİĞİ AÇTIN!! BU MESAJ KENDİNİ 3 SAAT 17 DAKİKA 3 SANİYE SONRA İMHA EDECEKTİR!!
VAMOS RAFA!
IVtantanIV
İskele Babası
İskele Babası

Yeni ileti mitmet 11 Kas 2011 23:46
hoş ama boşsun ociii.

3505 yazı yazsam ikv nin anahtarını bana verirler.Ve 3505 ileti yazmışsın teşkialattaymışın üstelik aklımda kalan bir yazın yok.Bu kadar yazıyı topla bir terazi bul hassas olmasada olur, bir kefesine 3505 iletini bir kefesinede şu boş dediğin yazımı koy bakim ne olacak)).

Ocipres