Hile gerekli, Bize hile gerekli değilmi ??

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
sonsigaram
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hile gerekli, Bize hile gerekli değilmi ??

Mesaj gönderen sonsigaram »

Sadece Kp hilesi yok oyunda hala maden hileside var ne kadar olmasa denilsede buna bizzat şahit oldum adam yoncanın çok para ettigi zamanlarda adam tepegözlerin orda madene yatmış 3 gün boyunca çar aynı yerde durdu ve çıkan madenleri çok seri bir şekilde çekti şimdi böyle bir şey olsada pek anlam ifade etmez ama önceden yapan yapmıştır
Sonciqaram'la alakam yoktur!Bilginize!
yusufmumcu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen yusufmumcu61 »

ya beddua etmeye gerek yok ama gercekten haklı burda yazan insanlar oyunun betasından beri oynarım ismim ysufzzz hala daha hatırlarım o günleri böyle cocuktum daha hevesle gezerdim oyunda ama simdi 1 ay önce eski büyücümle 14 level olanla kasmaya basladım.(ysufzzz hesabım hala 40 level oyunu 39 da bırakmıstm bi geldim 49 gelmis savascıyla kasamadım )
49 yaptım bi 1 hafta önce ama ne zorluklarla simdimi yapabildigim tek sey maden toplamak 2-3 kere saf altın cıkmıstır o da 40 level olan hesabıma deparla topluyorm arada altın.elmas ve yesil elmas zenginiyim :D menekse elmas nasıl bise bilmiyorum :D merana giris görevim var en basındayım daha yapamıyorum kenana grup bulmak icin 2 saat bekliyorum e madenlerde bos bi yeraltına iniyorum merana götürcek biri bulurum diye bulamıyorum sonra 10 dk yürü mısıra bekle 1 saat cık oyundan tekrar gir maden topla hayır topluyorum param 1m :D tılsım y2 diyolar heves ediyorum fiyatı 400m haa iyi diyorum gırgırına 350 m veriyim diyorum yok diyo :D yav ben bonolar oldugu zaman bile 1m para yapamamıstm :D yapıncada ne bilim item falan alıyoduk bono hilesini de simdi gördüm iyi hileymis :D ya aslında oyun güzelde piyasaya etmisler :D yav ekmek 1 lira iyi tamam ekmek yapar satarız ama araba 400 bin tl :D e bu vatandas ne yapsın hayır oyunda dolandırıcılık yapmak icin bile sermaye lazım :D tek sansım 59 leveller orda belki bi gruba girerm de yada yok suan düsündümde yok o sansımda yok loncalar belli üyeler belli :D acıkta adam bulursak elek 580 onada almazlar yav bırakıyorum oyunu ya harbi zaten varlıgım yoklugum belli olmaz oyun isi bos is zaten facede dolanıyım dedim ateist sayfalar gırna gidiyo imanlı ölecegimiz belli degil ya hayırlısı ya Allah yardım etsin cümlemize hidayet versin :)) Hepinize kolay gelsin hayırlı sabahlar
MaraSalvatrucha
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: MAN

Mesaj gönderen MaraSalvatrucha »

Biri özet geçsin
Demokrasi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Demokrasi »

Ben Kuklacı da Ecel,Latif,Ejder,Ashab-ı kehf yeni geldiğinde 3 ay belkide 4 ay boyunca şelit sibiryalı iridyum arasında gidip geldim 1 gün onda bi gün bunda. 49 olabilmek için iflis gruplarında kadim hidralarda süründük. Pekiya şimdi tak y2 al çarı sok hole 2 saatte 49 lvel sonra grup bölgesine al afk bırak y2 tak kes itemi al. Oyun bundan ibaret oyuna yeni başlayan birisi imkansız oynayamaz ayakta duramaz bu saatten sonra. Ya kenana bile y2 adam harici alınmıyo ulan nasıl insanlarsınız siz demek geliyo içimdende sizin yüreğiniz taşlaşmış asosyal insanlar.
EddieMurphy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen EddieMurphy »

İstanbul Kıyamet Vakti'nde eskiden açık olduğunu az çok biliyordum ama; bundan bu kadar kar edebilmiş insanlar olduğuna inanmıyordum. Herkesin emekçi olduğunu düşünmüştüm, sanırım yanılmışım.

@Demokrasi

Dediğin tarz tuhaf şeyler oyunun içinde mevcut. Tılsım sistemini bilmiyorum ancak, "Sığınaklar" için "Çemberlitaş" eşyaları isteyen insanlar vardı ki bu hakikaten mantık dışı bir şey. Bu insanların bu kadar gelişmesinin sebeplerinin başında "Ejder Asa", "Ashab-ı Kehf", "Ecel Getiren", "Latif" reçetelerinin yanısıra nadide eşyaların reçetelerinin demirci'de satılması geliyor ki bundan saçma birşey olamaz. "Derindeki Sır" zamanında ortalık "Ejder Asa"dan geçilmiyordu bilmem hatırlayan var mıdır aranızda.
Demokrasi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Demokrasi »

Oyunda senden önce başlamış sağlam arkadaş çevren yoksa bu oyuna başlamıyacaksın.
Arkadaşın varsa zaten kralsın oyunu bu hale getirenler utansın.
Kullanıcı avatarı
xPrince
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen xPrince »

3 seneyi geçkin başlığım hortlamış :D
Steam

Erciyes Üniversitesi Japon dili ve Edebiyatı.
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Hilemi istiyorsun? İstanbul Kıyamet Vakti memory hacking'e karşı duyarlı bir oyun. İstediğin gibi bellekteki verilerle oyna, oyun kendini kapatacaktır. Oyuna 2012'den beri güncelleme gelmediğini varsayarsak oyun şuan keşfedilmeyi bekleyen açıklarla dolu. Çok hile yapmak istiyorsan oyunu unpack et, bypass kodunu göm (Programlama bilgisi şart!) al sana hile. Eline ne geçicek? Hiçbirşey.
Senior Software Engineer