ESKİ BİR DOST.. (MEV DİNÇ İÇERİR)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Mysterysun
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yok

ESKİ BİR DOST.. (MEV DİNÇ İÇERİR)

Mesaj gönderen Mysterysun »

• Resim

Çooook uzun süreden sonra herkese selamlar. :) Belki hatırlayanlarınız vardır belki bilmeyenleriniz vardır.. Ben Yiğit ÇALIŞKAN bu oyun ile büyüdüm ve şuanda Youtube'da ve Instagram tarafında içerikler hazırlamaya sunmaya devam ediyorum. Eğer İKV hayatımda olmasaydı belki de şuan bu sektörde veya bu işlerde asla olamayacaktım.. Bugün ona teşekkür ettim , ona sarıldım ve keyifli bir şekilde konferansını dinleme fırsatında bulundum. Her yıl düzenlenen ve bizimde bolca gittiğimiz fuarlara benzeyen GAMING ISTANBUL adında bir organizasyon her sene gerçekleşmeye başladı ve Mevlüt ağabeyin oraya geleceğini yeni kitabının imza etkinliğinin olduğu duydum ve gittim. Gerçekten çok çok duygulandığım anlar oldu.. Konferans esnasında IKV oyuncularının gerçekleştirmiş olduğu YÜRÜYÜŞ ETKİNLİKLERİ resimlerini gösterdi.. I Can Football , Süpercan gibi oyunları gördükçe daha da duygulandım. Pek fazla muhabbet etme fırsatımız olmadı çünkü gerçekten Mevlüt ağabeyi gördüğüm zaman kitlendim,dona kaldım diyebilirim. :) IKV her zaman her yerde yaşamaya devam ediyor merak etmeyin! :) BU ARADA MÜJDEMİ VERMEK İSTİYORUM!! MEVLÜT AĞABEY İLE ÇOK YAKINDA BİR İMZA GÜNÜ TARZI BİR ETKİNLİK YAPACAĞIZ :) Eğer İstanbul'da oturuyorsanız kesinlikle gelin derim.. Size bolca selamlarını iletti :) Şuan yazarken bazı şeyleri atlıyor olabilirim çünkü çok fazla yoruldum.. Merak ettiğiniz bir konu varsa sorabilirsiniz elimden geldiğince yanıtlayacağım. Sevgiler ile..

Bu arada Mevlüt ağabeyin kitabını satın almak isteyenler buradan ulaşabilir ; https://www.kitap365.com/urun/detay/kit ... yun/326941
    Yazar, telif gelirinin tamamını Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlamıştır.

Yigitxcan
    Mysterysun
    VICTORIA
  • MySteRySuN - Melodizamanı
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: ESKİ BİR DOST.. (MEV DİNÇ İÇERİR)

Mesaj gönderen IFonQzrail »

İstanbul'da olsaydım seve seve gelirdim. Bizden bol bol selam söyle bu arada seni hep şu yılbaşı videolarınla hatırlayacağım :grin:

Resim
Kullanıcı avatarı
Volfied
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen Volfied »

IFonQzrail yazdı: 03 Şub 2020 02:04

Gerçekten çok coşkulu bir yeni yıl videosu olmuş. :grinning:
Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Ulan adamın sosyal medyada yüzbinlerce takipçisi var girmiş foruma konu açmış. İKV böyle bişey, oyunun tadına varamayana ne anlatsan da; İKV nin bir oyundan fazlası olduğuna ikna edemezsin, varan kişi ise hayatında nelerle karşılaşırsa karşılaşsın ne konuma gelirse gelsin içinden oyuna olan sevgisini silemiyor. Selametle 🙂
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

İKV YENİ EKLENTİ PAKETİ GELİYOR konseptli bir video olsa tadından yenmezdi karaköy duyurulduğu zaman :D
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Vallahi senin İKV oynadığını görmüş olmam beni sevindirdi.. Yolun açık olsun, seneye daha gür sesle girersin artık. O:-)
kedi
Kullanıcı avatarı
Sora
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi

Mesaj gönderen Sora »

Gizlenmiş İçerikGöster
Mysterysun yazdı: 03 Şub 2020 01:50
  • Resim

Çooook uzun süreden sonra herkese selamlar. :) Belki hatırlayanlarınız vardır belki bilmeyenleriniz vardır.. Ben Yiğit ÇALIŞKAN bu oyun ile büyüdüm ve şuanda Youtube'da ve Instagram tarafında içerikler hazırlamaya sunmaya devam ediyorum. Eğer İKV hayatımda olmasaydı belki de şuan bu sektörde veya bu işlerde asla olamayacaktım.. Bugün ona teşekkür ettim , ona sarıldım ve keyifli bir şekilde konferansını dinleme fırsatında bulundum. Her yıl düzenlenen ve bizimde bolca gittiğimiz fuarlara benzeyen GAMING ISTANBUL adında bir organizasyon her sene gerçekleşmeye başladı ve Mevlüt ağabeyin oraya geleceğini yeni kitabının imza etkinliğinin olduğu duydum ve gittim. Gerçekten çok çok duygulandığım anlar oldu.. Konferans esnasında IKV oyuncularının gerçekleştirmiş olduğu YÜRÜYÜŞ ETKİNLİKLERİ resimlerini gösterdi.. I Can Football , Süpercan gibi oyunları gördükçe daha da duygulandım. Pek fazla muhabbet etme fırsatımız olmadı çünkü gerçekten Mevlüt ağabeyi gördüğüm zaman kitlendim,dona kaldım diyebilirim. :) IKV her zaman her yerde yaşamaya devam ediyor merak etmeyin! :) BU ARADA MÜJDEMİ VERMEK İSTİYORUM!! MEVLÜT AĞABEY İLE ÇOK YAKINDA BİR İMZA GÜNÜ TARZI BİR ETKİNLİK YAPACAĞIZ :) Eğer İstanbul'da oturuyorsanız kesinlikle gelin derim.. Size bolca selamlarını iletti :) Şuan yazarken bazı şeyleri atlıyor olabilirim çünkü çok fazla yoruldum.. Merak ettiğiniz bir konu varsa sorabilirsiniz elimden geldiğince yanıtlayacağım. Sevgiler ile..

Bu arada Mevlüt ağabeyin kitabını satın almak isteyenler buradan ulaşabilir ; https://www.kitap365.com/urun/detay/kit ... yun/326941
    Yazar, telif gelirinin tamamını Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlamıştır.

Yigitxcan
    Mysterysun
    VICTORIA

Vay be.. Sen bu kadar ünlü olmadan önce :p (dfglsdşflg) konuşmuştuk ikv yi seninle. O zamanlar ilk kez kendine bir masaüstü toplamıştın yanlış hatırlamıyorsam i3 işlemcili güzel bir kasaydı :D Zaman ne çabuk geçiyor. Ah İKV ah...
Konularım

İstanbul Kıyamet Vakti - Hikaye Özet Konusu

Ne Diyor Bu Domuz? - İnceleme

Oyun Görevleri ve Hikaye Özeti (1'den 49'a) - İKV

Yarın ufuk, grimsi pembe olur belki... Pembemsi griden iyidir her şekilde.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

yun1010 yazdı: 03 Şub 2020 20:18 Ulan adamın sosyal medyada yüzbinlerce takipçisi var girmiş foruma konu açmış. İKV böyle bişey, oyunun tadına varamayana ne anlatsan da; İKV nin bir oyundan fazlası olduğuna ikna edemezsin, varan kişi ise hayatında nelerle karşılaşırsa karşılaşsın ne konuma gelirse gelsin içinden oyuna olan sevgisini silemiyor. Selametle 🙂
Anormal olan nedir burda?
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
kafemeze
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Lonca: We Are Family

Mesaj gönderen kafemeze »

Bende şöyle ekleyeyim Global Game Jam adlı 48 saat oyun yapma etkinliğine tasarımcı olarak katılmıştım üstad ile tanışma fırsatı buldum
Resim
DALEK | GALLIFREY | TARDIS

Fan ART 2012 Görsel 2.lik Sahibi
{REHBER}KaRaDeDee =>[Latif]= 12.10.2011
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

helal lan sana yiğit çalışkan . böyle birinin ikv ile büyümüş olması şaşırtıcı geldi .