Bir Veda Da Benden

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
123gs123
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Bir Veda Da Benden

Mesaj gönderen 123gs123 »

Degerli Ikv Severler ;
12 yillik Istanbul Kiyamet Vakti Seruvenime Bugun Son Vermis Bulunmktayim. Bu Oyun Bnm Kiz Arkadasimla Ayrilmama Ailemle Sık sık Tartismama neden oldu ama IKV nin yeri bnde Bambaskaydi . Oyuna Baktigimda Kopya Yapip Bloklananlarin Bi Iki bahaneyle Destege Atiklari Msjlarla bloğu Kalktigini Gordum Bu da Baya Zoruma Gitti 12 yillik bir emegin Sadece Bi Lonca Ismin Yuzun heba edilmesi bardagi tasiran son damla oldu Inanin ki kopya yapanlar hala oyunda geziyor ve diger oyunculari tehlikeye sokuyor kac defa Blogun Kalkmasini Istedim Talep Ettim Lakin Olmaz Dediler
Artik Bizdende Gecti...
12 yillik hayatimda cok dostluk kurdum reelde sanalda cok dusmanlik kurdum reelde sanalda hic bi sekilde insan hakkina girmedim Varsa Hakkiniz Bnde Helal Edin Bnm Hakkım Annenizin sütü Kadar Helaldir
Real Ve Sanal Hayatınızda Başarılar...
REVER
İskele Babası
İskele Babası

Re: Bir Veda Da Benden

Mesaj gönderen REVER »

Kardeş sen şu Beyazköşkte bir kızın adına yönelik ahlaksızca bir lonca açan kişiysen çok iyi olmuş.

Anlamadığınız şey oyunu sadece oyun niyetiyle oynamıyor olmanız. İnsanlara karşı düşmanlık besliyor olmanız gayet doğal ancak doğal olmayan şey düşmanlıklara bu oyundan haberi dahi olmayan kadınları-kızları dahil ediyor olmanızdır.

Eğer o kişiysen veyahut benzeri bir konu ile alakalı ban yediysen yönetimi içtenlikle tebrik ediyorum.

Güle güle diyorum bir daha gelmemen dileğiyle.
Kullanıcı avatarı
123gs123
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen 123gs123 »

Ne o kisiyim nede bi insanin gururunu onurunu kiracak bi isimle lonca actim ve karsimdaki kadinsa asla oncellikle on yargili olmamaya dikkat edelim bu arada sunucu emininu kafandaki sorularin cvbini aldiysan ne mutlu bana
Iyi forumlar
Oyunu birakmm forumu birakmm anlamina gelmez
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Tarafınıza ilgili konu hakkında bir çok kez gerek şahsım gerekse de ilgili birim üzerinden tarafınıza gerekli yanıt verilmiş idi. Nitekim uygunsuz isim ile Lonca açmanızın sonuçlarını az çok tahmin edebileceğinizi düşünmüş olmalısınız.

Farklı mecralara çekilmemesi adına konuyu kilitliyorum.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli