ilk deneme vr

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

ilk deneme vr

Mesaj gönderen ybrdelisix »

https://youtu.be/8jov1cUm0Rc
Daha önce bir arkadaşımız Eminönü bölgesinde çekmişti.
Fakat bende deneme amaçlı çekim yaptım. İlk deneme bu video oldu izlerken Vr gözlük kullanmanız gerekir. Eleştiriye açık bir konudur.
HAYATResimDIR
EbdSr
İskele Babası
İskele Babası

Re: ilk deneme vr

Mesaj gönderen EbdSr »

Teşekkür ederim, severek izledim. Amatör olduğumuzdan tadımlık biraz oluyor videolar, daha kapsamlı bir şekilde devamını beklerim.
Bu arada youtube a uzun video yükleyemiyosan hesabını aktive etmen yeterli.
Veya hesabını aktive etmeden uzun video yüklersen video kayıplara karışır, tekrar aktive etmek için klasik içerik studyosu görünümüne dönüp videolara gelip aktif et felan yapıyosun biraz dolambaçlı bi yol ama tekrar yüklemekten daha rahat tabi ki.
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: ilk deneme vr

Mesaj gönderen ybrdelisix »

EbdSr yazdı: 08 Oca 2020 21:26 Teşekkür ederim, severek izledim. Amatör olduğumuzdan tadımlık biraz oluyor videolar, daha kapsamlı bir şekilde devamını beklerim.
Bu arada youtube a uzun video yükleyemiyosan hesabını aktive etmen yeterli.
Veya hesabını aktive etmeden uzun video yüklersen video kayıplara karışır, tekrar aktive etmek için klasik içerik studyosu görünümüne dönüp videolara gelip aktif et felan yapıyosun biraz dolambaçlı bi yol ama tekrar yüklemekten daha rahat tabi ki.
Youtubeden değilde program videoyu 5 dk ya düşürdü. Bir sonrakini şifacı da alarak slotların içine gireceğim. Zor olacak ama güzel ve keyifli olacağını düşünüyorum. olacağını
HAYATResimDIR