oyun neden açılmıyor ve ne zaman açılacak bilgisi olan varmı ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Re: oyun neden açılmıyor ve ne zaman açılacak bilgisi olan varmı ?

Mesaj gönderen HARBILAZ »

combatfatigue yazdı: 05 Oca 2020 17:23 Uzun bir aradan sonra oyuna döneyim artık demiştim.. Ne yazık ki ikv şaşırtmıyor :')
Selam Tahsin hoşgeldin,
seni tekrar görmek güzel.
Umarım en kısa zamanda herkes karakterini savaşacak hale getirir ve Arz Lodos savaşları tekrar ateşlenir, sizler gibi oyuncular ile savaşmayı özlemişiz. İddialı Em atarız hatta =)
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Kullanıcı avatarı
combatfatigue
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen combatfatigue »

HARBILAZ yazdı: 05 Oca 2020 18:39
combatfatigue yazdı: 05 Oca 2020 17:23 Uzun bir aradan sonra oyuna döneyim artık demiştim.. Ne yazık ki ikv şaşırtmıyor :')
Selam Tahsin hoşgeldin,
seni tekrar görmek güzel.
Umarım en kısa zamanda herkes karakterini savaşacak hale getirir ve Arz Lodos savaşları tekrar ateşlenir, sizler gibi oyuncular ile savaşmayı özlemişiz. İddialı Em atarız hatta =)
Hoş Buldum Furkan
Duydum ki ne arz kalmış ne lodos.. :unamused: Ben ve arkadaşlarım döner dönmez, ölümüne bırakmadığımız arzdan devam ederiz :)

Resim
Resim

(Eskiler'den rotasızkaptan)

<We Are the Best>
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Acelikerk yazdı: 05 Oca 2020 16:18
alpozk yazdı: 05 Oca 2020 15:51 Tam olarak Eminönü sunucusu neden böyle açıklayacak biri var mı?
Oyunda kalabalık oluyor, sunucu geri sarmaya başlıyor.
Tek çare yeni ve kullanışlı bir motorun-teknik ismi her ne ise- üzerine oyunun yeniden yazılması ancak bu yol çok zor ve sanırım TT desteklemiyor.
Selamlar,

Dostum 39 döneminde tüm sunucular kabalık idi, hatta o kadar doluydu ki defalarca kez giriş yapmayı deniyorduk. Sırf rahatlıkla giriş yapabilmek için Plus paket alırdık.. O zamanlarda böyle geri sarma olayı yoktu?

Oyun genişledikçe artık oyun dosyalarıda büyüdü böylelikle motor kayıt alma konusunda sıkıntı çıkarıyordur. Motor konusunda ciddi sıkıntı var demektir.

Yönetim konuyu daha iyi bilir, biz yine de hayırlısı diyelim..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Acelikerk
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Acelikerk »

Sen benden iyi bilirsin. Ben anlamıyorum teknik işlerden. Sadece şeyi düşünüyorum, eşyaları kolayca satmak, para sınırını artırmak, kutupta yürümek, elektriğin 1 vurması gibi konularda isteklerimiz hep teknik sebeplerden, oyun motoru gibi sebeplerden reddedildiği için oyun motoru kökenli bir sorundur diye tahayyül ettim.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Bu oyun motoru yenilik kaldırmıyor. Tarihin tozlu sayfalarında güzel bir anı olarak kalacak.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.