16 Fps sorunu ve takılma.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Paranoya
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

16 Fps sorunu ve takılma.

Mesaj gönderen Paranoya »

Selamlar,

Normalde böyle bir problem yoktu son 3-4 gündür oyuna giriyorum f9 yapmazsam eğer sabit 16 fpsde kalıyor oyun. F9 a basarsam eğer biraz düşük olsa da fps değeri yükseliyor ama her iki türlü de oyun bi kasıntılı çalışıyor. Sesler üst üste biniyor garip bi tarz oluyor. Format falan atamayacağım daha önce de böyle bi sıkıntı yaşamıştım bi arkadaşın tavsiyesiyle çözmüştüm. Oyunu kaldırdım tekrar yükledim sonuç aynı ama.

Karakter sabit durunca karaköy olsun eminönü olsun sabit 999 civarı fps veriyordu önceden şimdi 900 civarında kalıyor. Hareket edince bu değer önceden 750 800 arası değişiklik gösteriyordu şuanlarda 600 700 e kadar düşüyor. Problem nedir acaba? Diğer oyunlarda bir problem yok yalnız. Her şey stabil..

Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Re: 16 Fps sorunu ve takılma.

Mesaj gönderen romendiyojen »

Gizlenmiş İçerikGöster
Paranoya yazdı: 30 Ara 2019 19:24 Selamlar,

Normalde böyle bir problem yoktu son 3-4 gündür oyuna giriyorum f9 yapmazsam eğer sabit 16 fpsde kalıyor oyun. F9 a basarsam eğer biraz düşük olsa da fps değeri yükseliyor ama her iki türlü de oyun bi kasıntılı çalışıyor. Sesler üst üste biniyor garip bi tarz oluyor. Format falan atamayacağım daha önce de böyle bi sıkıntı yaşamıştım bi arkadaşın tavsiyesiyle çözmüştüm. Oyunu kaldırdım tekrar yükledim sonuç aynı ama.

Karakter sabit durunca karaköy olsun eminönü olsun sabit 999 civarı fps veriyordu önceden şimdi 900 civarında kalıyor. Hareket edince bu değer önceden 750 800 arası değişiklik gösteriyordu şuanlarda 600 700 e kadar düşüyor. Problem nedir acaba? Diğer oyunlarda bir problem yok yalnız. Her şey stabil..

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Clayman
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Lonca: Kabusx

Mesaj gönderen Clayman »

Adobe yada javayı güncellemiştim ben düzeldi. Bir öyle deneyin alakası olmaz diye düşündüm ama sabit 63 fps alıyorum daha fazla istersem f9 yapıyorum. Ccleaner tarzı bir program ile de temizlik yaparsanız iyi olur diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Mesaj gönderen SikayetVar »

Bilgisayarı aç masaüstü gelince yeniden başlat de bakalım ne olacak büyük ihtimalle çözecek.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Kullandiginiz hdd veya ssd hasar gormus olabilir sesleri ve platformlari iyi aktaramiyor olabilir. Birde oyunu flash bellege kopyalarak oradan oynamayi deneyin.

Resim
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

16 fps sorunu genelde bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor.
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

16 ve 32 fps sorunu oyunun windows 10 la uyumumsuzluğundan kaynaklanıyor pc yeniden başlattığında sorun çözülüyor her böyle olduğun pc reslemen gerekecek ama
Kullanıcı avatarı
Sonikazz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Sonikazz »

Paranoya yazdı: 30 Ara 2019 19:24 Selamlar,

Resim
sana yardımım dokuna bilir kral nvdia ekran kartı kullanıyosan instgramdan Ulaş bana tayfundemr ikv fan takip ediyorum ordan yakalayabilirsin
IıISoNıKaZIıII
IıISoNıKaZIıI
IıISoNİKaZIıI
((( Tayfun )))