SON 3 gün !!! Destek olma vakti

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Lorry
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: SABBAH

Re: SON 3 gün !!! Destek olma vakti

Mesaj gönderen Lorry »

Ahi Evran her an gelebilir bence 😂
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
Lorry yazdı: 29 Ara 2019 00:33 Ahi Evran her an gelebilir bence 😂
Hocam hangi sunucuda oynuyorsun acaba? Zor görevlerime yardım edilmiyor ve Karaköy'e giremedikten sonra da oyunu oynamamın bir anlamı kalmıyor. Can sıkıntısından BDO satın aldım onda takılıyorum ama görevlerime yardım edersen İKV'ye sıfırdan başlayabilirim.
Lorry
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Lorry »

Skull yazdı: 29 Ara 2019 02:56
Göster
Lorry yazdı: 29 Ara 2019 00:33 Ahi Evran her an gelebilir bence 😂
Hocam hangi sunucuda oynuyorsun acaba? Zor görevlerime yardım edilmiyor ve Karaköy'e giremedikten sonra da oyunu oynamamın bir anlamı kalmıyor. Can sıkıntısından BDO satın aldım onda takılıyorum ama görevlerime yardım edersen İKV'ye sıfırdan başlayabilirim.

Eminönü sunucusunda oynuyorum Lucie karakterimin ismi suan vizelerim var 3 hafta içinde bitecek ondan sonra yardım edebilirim size, ara sıra kardeşim giriyor oyuna onla da haberleşebilirsin
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Şahsen yıllardır maddi ve manevi konuda bir çok destek çabam oldu fakat karaköy itibari ile gelen yönetimdeki tutarsızlık ve adalet anlayışının kaybolması ile maddi konuda desteğimi çekmiş vaziyetteyim. Ceza sistemi konusunda mağduriyetimin hiç bir açıklaması olmuyorsa kime ne için maddi bir destek sağlayayım? Eski ikv olsa bu indirim oranıyla muhtemelen rekor kırılırdı. Evi arabayı satar akçeye abanırdık. :)
Lorry
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Lorry »

İKV yönetimi bir çok oyuncuya blok attı benim çevremden de bir çok kişi bu sebepten dolayı bıraktı fakat konuştuğum kişilerin en azında yüzde 90 ı bug yaptığı için blok yedi diğer kısım ise bu durumdan faydalanan insanlar olduğunu düşünüyorum , hidrojenin 400m olduğu piyasada 100m den İpek alıp zırh basan sonra da blok yedim diye dolaşan çok boş insan var , ben 6 aydır sıfırdan başlamama rağmen sayısız alışveriş yaptım hepsini de dikkat ederek yaptım güvendiğim kişilerle alışveriş yaptım. Sonuçta bu durumu da kötüye herkes kullandı suçun %49 ı İKV yönetimindeyse %51 i de oyuncularda kimse kusura bakmasın
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Arkadaşlar şuan bir hata alıyorum anlayan var mı?

Playstoreye giriş yapabiliyorum, istediğim ürünü almak istediğimde ödeme onayında bu hata karşıma çıkıyor. Taksitlendirme seçeneği sunduğum için olabilir mi sizce?

Burada ne diyor?
"Argument 1, App\Providers\CustomerProvider::validateCredentials ()' a geçti, /Data/playstore-v2/preserved/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Auth/Sessionguard'da çağrılan\Contracts\Auth\Authenticatable, Boolean verilen arabirim aydınlatması uygulamalıdır.385 satırında php ve tanımlanmış"
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Lorry
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Lorry »

Perdigital den alabilirsin daha kolay ve hızlı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Oyuncular 5 yıl boyunca akçe aldı. Hiçbir şey değişmedi. Ben oyuna para yatırıyorsam karşılığını almalıyım ama bu yok artık. Eskiden sunucuda toplasan 500 kişi içinde 15 tane pluslu vardı banka önüne herkes toplanıyordu çünkü plusumuz yoktu,yazışma kanalını göremezdik bile. E şimdiye bakıyorsun bunun 150 katı akçeymiş,dükkan ürünüymüş herkes alıyordu peki değişen nedir? Oyunun iki tane beyni olan adam bıraktıysa oyunu ben nasıl umut bağlayayım oyuna? Nerull’a oyuncular olarak eskiyi istediğimizi söyledik ama ona iyi fikir gelmedi.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Beyler Playstore aboneliğimi iptal ettim, şimdi tekrar giriş yapamıyorum. Üye ol diyorum sayfa türk telekom sayfasına giriyor ama herhangi bir seçenek yok. Bilgisi olan var mı?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen snapdragon »

Esadullah yazdı: 29 Ara 2019 15:03 Beyler Playstore aboneliğimi iptal ettim, şimdi tekrar giriş yapamıyorum. Üye ol diyorum sayfa türk telekom sayfasına giriyor ama herhangi bir seçenek yok. Bilgisi olan var mı?
sorunun çözümünü özelden yazdım esadım