SON 3 gün !!! Destek olma vakti

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Lorry
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: SABBAH

Re: SON 3 gün !!! Destek olma vakti

Mesaj gönderen Lorry »

KraToSs yazdı: 29 Ara 2019 14:52 Oyuncular 5 yıl boyunca akçe aldı. Hiçbir şey değişmedi. Ben oyuna para yatırıyorsam karşılığını almalıyım ama bu yok artık. Eskiden sunucuda toplasan 500 kişi içinde 15 tane pluslu vardı banka önüne herkes toplanıyordu çünkü plusumuz yoktu,yazışma kanalını göremezdik bile. E şimdiye bakıyorsun bunun 150 katı akçeymiş,dükkan ürünüymüş herkes alıyordu peki değişen nedir? Oyunun iki tane beyni olan adam bıraktıysa oyunu ben nasıl umut bağlayayım oyuna? Nerull’a oyuncular olarak eskiyi istediğimizi söyledik ama ona iyi fikir gelmedi.
Hatırlıyorum 39 levellerdeyken 3-4 m verip 1 aylık plus alıyordum o zamanlarda fiyatı 12 TL civarıydı , aradan 9-10 yıl geçmesine rağmen hala 1 aylık plus parasıyla neredeyse aynı , suan 12 TL ye bir paket si**** alamıyorsun ne demek istediğimi anlamışsınızdır . Önemli olan akçe de çekmek değil ama sürekli yönetimi suçlamaktansa birazda bi oyuncular olarak birşeyler yapmalıyız oyunda biraz vakit geçirebilirsiniz etkinlikleri takip edebilirsiniz
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Asker O Şimdi

Mesaj gönderen DADASS »

Herhangi bir yönetici çıkıp gelsin içimizdeki umudu yeşertsin Son 2 gün elimizden geleni yapalım
Lorry
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Lorry »

Nerdeyse her hafta etkinlik oluyor bence yöneticiler ellerinden geleni yapıyorlar

https://youtu.be/YhtMQsxpkgE
Fuzulininkankasi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Fuzulininkankasi »

Hdhdjdndndnnd

Bu oyun ölü, bağış yapmak hevesiniz varsa löseve, darülacezeye, ogm ye fidan bağışında falan bulunun, seneler sonra daha çok gurur duyacağınıza eminim.

Son olarak senin oyununun devamlılığı yok! Beni çıldırtmak mı istiyorsun senin oyunun ölü! Ölü!
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Lorry yazdı: 29 Ara 2019 15:35
KraToSs yazdı: 29 Ara 2019 14:52 Oyuncular 5 yıl boyunca akçe aldı. Hiçbir şey değişmedi. Ben oyuna para yatırıyorsam karşılığını almalıyım ama bu yok artık. Eskiden sunucuda toplasan 500 kişi içinde 15 tane pluslu vardı banka önüne herkes toplanıyordu çünkü plusumuz yoktu,yazışma kanalını göremezdik bile. E şimdiye bakıyorsun bunun 150 katı akçeymiş,dükkan ürünüymüş herkes alıyordu peki değişen nedir? Oyunun iki tane beyni olan adam bıraktıysa oyunu ben nasıl umut bağlayayım oyuna? Nerull’a oyuncular olarak eskiyi istediğimizi söyledik ama ona iyi fikir gelmedi.
Hatırlıyorum 39 levellerdeyken 3-4 m verip 1 aylık plus alıyordum o zamanlarda fiyatı 12 TL civarıydı , aradan 9-10 yıl geçmesine rağmen hala 1 aylık plus parasıyla neredeyse aynı , suan 12 TL ye bir paket si**** alamıyorsun ne demek istediğimi anlamışsınızdır . Önemli olan akçe de çekmek değil ama sürekli yönetimi suçlamaktansa birazda bi oyuncular olarak birşeyler yapmalıyız oyunda biraz vakit geçirebilirsiniz etkinlikleri takip edebilirsiniz
Sorun para değil gördüğün gibi. Sence sorun nedir? Tekrar etmeme gerek yok yazdıklarımı
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Lorry
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Lorry »

KraToSs yazdı: 29 Ara 2019 21:11
Lorry yazdı: 29 Ara 2019 15:35
Sorun para değil gördüğün gibi. Sence sorun nedir? Tekrar etmeme gerek yok yazdıklarımı
Sorun oyuncular , eski saygı yok eski arkadaşlıklar yok herkes herkesi dolandırmanın derdinde , bu ortamdan sıkılan dürüst oyuncularda gitti eminim ki biraz aklı başında insan gelse bu oyunu oyunculara zehir edenlere göz yumulmayacak
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Boribars yazdı: 28 Ara 2019 19:02 Çabanız takdire şayan lakin bu oyunun beyin ölümü gerçekleşti. Oyun hikayesini yazan kadro ve üst düzey yöneticiler bıraktı. Oyunun beyin takımı dağıldı . Canlanmayacak bu oyun üzgünüm.
Size katılıyorum.7-8 senemi bu oyuna adadım ama zerre bir şeyler olacağını düşünmüyorum.Başka hiçbir oyuna bu kadar oyuncular tarafından destek çıkıldığına şahit olmadım.Umudum yok ama inşallah belki bir gün eski görkemli günlerine döner İKV.
Never beleive someone who tells who they are.
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen bass1666 »

Okul dolayısıyla bende oyunda yokum malesef. Ama yaz geldiğinde tekrar dönen herkese gaffar ve karakoy bosslari haric grup görevi yardımı sözü vereyim bende. Tek pm yeter biraz erken söylemiş olsam da :)
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ReGiSTeR »

Bu oyun yaşıyor mu :thinking_face:
Lorry
İskele Babası
İskele Babası