Kadın Karakter Çizim (19.09.2019)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Kadın Karakter Çizim (19.09.2019)

Mesaj gönderen therose »

Kullanılan Grafik tablet : Huion H430P

Bu tarz çizimlerin bir genel adı var mıdır aslında bilmiyorum ilgi alanım değil normalde oyun geliştirme yaparken texture hatalarını gidermek için sıklıkla kullanıyorum. İlk defa bir örneği çizdim.
Başarılı mıdır değil midir siz karar verin istedim.

Sıra sıra gidelim istedim.

1-) Sağ odaklı, sağ kol eksik.
Resim

2-) Sağ kol tamamlandı.
Resim

3-) Sol ayak ve birkaç detay eklendi.
Resim

4-) Kılıç eklendi.
Resim

5-) Kılıç boyası hafiften eklendi.
Resim

6-) Kılıç boyası tamamlandı. Ten rengi hafiften verildi. Pantolonda bulunan detaylar eklendi.
Resim

7-) Sağ ayakkabı rengi verildi. Küçük bir hata düzeltildi.
Resim

8-) Sol ayakkabı rengi verildi ve tamamlandı.
Resim

9-) Yan yana karşılaştırma
Resim

10-) Yan yana karşılaştırma (II)
Resim

11-) Tek başına Son
Resim

Gözlük takacaktım fakat mavi gözlerini saklamak istemedim >:)

Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Re: Kadın Karakter Çizim (19.09.2019)

Mesaj gönderen Plafect00 »

:ok_hand:
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
Hawkeye
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Hawkeye »

:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
kaptanpuroxx
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen kaptanpuroxx »

Ellerine sağlık Kardeşim çok başarılı olmuş
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen devq7 »

therose yazdı: 19 Eyl 2019 10:21
Kardeşim birşey söyleyebilir miyim ? WAAAAOOOOWWW El emeği göz nuru hatta mavi göz :) Bu arada bu tür çizimlere eskiz deniyor. Acaba bu çalışmaya nasıl iftiralar atılacak; kopya çekmiş,yapamazsın,edemezsin,özgün ol,metafor kullanmış vs. :)

Kardeşlere selam, abilere RESPECT :crown:
Ricardo Quaresma #7
Eski, eskide mi kalıyor sahi ?
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen cepni »

Güzel ama biraz fazla ruj sürmüşsün :grin:
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

Plafect00 yazdı: 19 Eyl 2019 11:51:ok_hand:
Hawkeye yazdı: 19 Eyl 2019 14:58 :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
kaptanpuroxx yazdı: 19 Eyl 2019 16:34 Ellerine sağlık Kardeşim çok başarılı olmuş
Çok Teşekkür ederim yorumlarınız için. :blush:
devq7 yazdı: 19 Eyl 2019 16:45
Kardeşim birşey söyleyebilir miyim ? WAAAAOOOOWWW El emeği göz nuru hatta mavi göz :) Bu arada bu tür çizimlere eskiz deniyor. Acaba bu çalışmaya nasıl iftiralar atılacak; kopya çekmiş,yapamazsın,edemezsin,özgün ol,metafor kullanmış vs. :)

Eskiz çizim, öğrendiğim güzel oldu, teşekkür ederim. Ayrıca yüz kılıç birde el tarafında biraz kopyaya başvurduğum doğru fakat yinede çoğu konuda özgün olmaya çalıştım. Kopya dediğimde altına koyarak çizemediğim taraflarda destek almak. Tüm detayları el ile çizdim hatta bir şey itiraf edeyim. Bu resmin detaylarını daha önce fark etmemiştim. Bu sayede fazla inceleme fırsatım oldu. Birde çoğu parçasını layer ile yaptığım için çoğu parçasını kendime göre değiştiriyorum silmeye uğraşmadan. Onları şimdilik buraya atmayacağım ama sanırım çoğu parçasını kendimi geliştirmek adına değiştireceğim.
cepni yazdı: 19 Eyl 2019 16:52 Güzel ama biraz fazla ruj sürmüşsün :grin:

Ben sürmedim külliyen yalan, kendisi sürmüş... Söylerim bir daha, daha az sürer ':)
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Tebrik ederim kardeşim
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

devq7 yazdı: 19 Eyl 2019 16:45

Etik denen birşey var.Bunun ne olduğunu bilen insanlar genel olarak senin iftira olarak algıladığın şeylerin eleştiri olduğunu bilir ve laf dalaşına girmek yerine eksiğini gözden geçirmek için kullanır.Oyuncularla çok fazla iletişim kurmamış olmasına rağmen yazdığı bir avuç gönderide bile Gorgar abimiz bunu çok güzel yansıtır.Bu tür şeylerde profesyonel olmak lazım ki isminiz kuma değil de Gorgar gibi gönüllere yazılsın.

İstisnai olarak bu mesajda yeterince saygı çerçevesinde yazdığımı düşünüyorum.Son 8293729 mesajım gibi bu da silinmez umarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

Esadullah yazdı: 19 Eyl 2019 19:26 Tebrik ederim kardeşim
Teşekkür ederim dostum sağolasın.
Dawnguard yazdı: 19 Eyl 2019 20:38
Etik denen birşey var.Bunun ne olduğunu bilen insanlar genel olarak senin iftira olarak algıladığın şeylerin eleştiri olduğunu bilir ve laf dalaşına girmek yerine eksiğini gözden geçirmek için kullanır.Oyuncularla çok fazla iletişim kurmamış olmasına rağmen yazdığı bir avuç gönderide bile Gorgar abimiz bunu çok güzel yansıtır.Bu tür şeylerde profesyonel olmak lazım ki isminiz kuma değil de Gorgar gibi gönüllere yazılsın.

İstisnai olarak bu mesajda yeterince saygı çerçevesinde yazdığımı düşünüyorum.Son 8293729 mesajım gibi bu da silinmez umarım.
Merhaba Dawnguard, Öncelikle herkesin mesajına teşekkür ettiğim gibi sizinde elinize sağlık uzun uzun yazmışsınız. Genel olarak konularımda tartışmaları sevmiyorum. Fakat tartışma çıkmadığı, olayın yönü farklı taraflara gitmediği sürece bildirmiyorum. Oyunları, oyuncuları ve geliştiricileri severim en çokta insanlığı severim. Kimsenin kimseyi üzmeye hakkı olmadığını düşünüyorum. Sevmediğimiz birisi veya birileri varsa sadece benim konumda değil hiç kimsenin konusunun altında birbirimizin mesajını baltalamaya gerek yok. En azından ben öyle düşünüyorum. Güzel camiamızda biz ve bizlerden başka kimse kalmadı. Gorgar gibi gönüllere girmek konusunda ufak bir düşüncem var. Güzel ülkemizde geliştirici olan, geliştirici olmak için çabalayan veya geliştiriciliği hakkıyla yapan kimseyi kuma gömecek değiliz değil mi? Aynı fikirde olduğumuzu düşünüyorum.
Eleştirilmeyide severim O:-)
Tekrardan uzun yazınız için elinize emeğinize sağlık.