Kullanıcı Sözleşmesindeki Gizemli Madde

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: Kullanıcı Sözleşmesindeki Gizemli Madde

Mesaj gönderen 0LIVERA »

LinkiNParkK yazdı: 01 Eki 2019 20:57
Blocked yazdı: 30 Eyl 2019 01:17
Ali Çavuş , seni 29 seviye zamanından tanırım. Labirentte kan örümceğinde kastığın zamanlardan beri bilirilim seni. Ben de dolaşırdım o zamanlar labirette. Azmine hayrandım. Çıkardım , saatler sonra girerdim sen aynı yerde kasardın. 2007 yılı olması gerek. Eğer başka AliÇavuş yoksa sendin o :)

Benim karakterimin adı Gladyatör'dü o zamanlar. Bize büyük ayıp ettiler . Bizim gibi emektar oyuncuları kaybettiler ve bizi kále alıp cevap dahi vermiyorlar. 12 yılın emeğini böyle saçma sapan bir şekilde hiç ettiler. Ben ceza alalı 1 ay oldu. Hala cevap vermiyorlar. Sadece hukuki süreç başlattık dediler. Cevap verdim ve soru sordum. 1 aydır cevap yok.

Kopya yapıp ban yesem gam yemeyeceğim. Doğrudur kopya girişiminde bulundum ancak kopyalamayı geçtim orijinal bonolarımı da kaybettim. Kopyalamaya çalıştığım 5.5 T bonom da kayboldu. Ses etmedim , hakettim dedim.

Ancak 1 ay sonra durduk yere Ban yedim. Gerekçe olarakta bana 1 ay önce yaptığım kopya girişimini gösterdiler.

Cumartesi gece 1 de karakterlerim arasında bono alışverişi yapmışım. Ve hedaplarım süresiz kapatılmış. Ne derece etik ? Ne derece doğru?
Aynen o Aliçavuş, öz abim ve bende Enes :) Bu oyuna başlamamın en büyük etkisi de zaten abime oyun içerisinde yardımcı olmak ve güzel vakit geçirmekti :)) Nitekim hepsini yaptığımı düşünüyorum ^_^ Her ne kadar eskisi gibi takılmasakta hâlâ buralardayız. Uzun aradan sonra...

Şahsen kopya hakkında bilgim dahi yokken zaten 4 ay gibi ara verip oyuna döndüğüm 3. günde savaşçım ilk banını aldı. Şu an için hâlâ sabretmekteyim bazı insanların samimiyetine ve sözüne inanıyorum sadece. Benim için hayat şu oyundan ibaret değil. Karakterimin blok almasından çok daha fazla darbe almış birisiyim şu oyunda. Varsın bir tanesi de yönetimden gelsin. Ama kesinlike şu dünyada en ufak bir adalet bile varsa kendileri bana karşı yapılmış bu haksızlığı bir şekilde ödeyecekler. Adalet yoksa da ki buna inanırım, hayat sadece bir khaos, dilerim ki onlarında canı bir şekilde yanar

Hiç unutmam Çt döneminde abimin bir karakterinde x2 + 5 yüklenmişti. Bir şekilde bug olmuştu ve karakter +5 yetenekliydi. Makine atıldığı zaman bile silinmiyordu. Bu durumu anında desteğe iletmiştik ve düzeltmişlerdi. Her neyse ya, zaten khaos bu hayat, kim bilir kimlere neler olmuştur şu zamana kadar.

Unutmadan, şu anlattığınız online alışveriş ( 1000 liralık eşyanın 50tl olması ) olayını çok az anlandırabilecek insan var buralarda diyeyim.

Keşke kopya teşebbüsünde bulunmasaymışsınız, hakkınızda hayırlısı diyeyim.

Ayrıca, ne olursa olsun kafalarına göre attıkları şu bloklar..... Bu oyuncular bunu affetmeyecekler bundan adım kadar eminim. Kimisi susarak sonsuza kadar gider buralardan kimisi birileri belki gitmeden önce kendilerini anlarlar diye kimisi ise bir gün anlayacaklar umuduyla.

Oyuncuya Kp için hazırladıkları çık gir scriptlerine gözleri kapalı ban atan yönetim. Kendileri hazır script hazırlayıp kendi oyuncularını haksız yere gözleri kapalı ban atarken etik... Kendilerini kim cezalayacaktı peki? Özür dilerim, onlar suça engel oluyorlardı?... Yazık, kendinize gelin... Benim kaybedecek hiç bir şeyim yok şu oyunda. Çok canım sıkılırsa gider dava açarım ama buna zamanımı ayırmayacağım fakat kesinlike bu karakterim geri gelmediği taktirde şu oyuna adım dahi atmam, abim olmamış olsaydı zaten karakterimi 4 yıl önceden silmiştim kalıcı olarak.

50 yıl sonra A.I ile yapılmış bir robotun evinizde olduğunu hayal edin bu robota oyun sevdanızla KP karatkerlerinize çık gir attığını düşünün. İKV ise sizin elinizdeki bu robotun idam edilmesi için yasal yollara başvurduğunu hayal edin. İşte şu yazdığımı çok az kişi belki de anlamlandıracaktı ama olayların bundan gram farkı yoktur. İyi çalışmalar, keyifli otomatik blok atmalar. İçinizdeki şu huzura hayrandım keşke bende sizler gibi olabilseyim, nasıl mı? İnsani duygularını yitirmiş insanlar gibi keşke bende olabilseydim fakat lanet olsun böyle yaratılmadım, inanın bana böyle yaratılmak için yaratıcıma inanılmaz düzeyde öfkeliydim. Bu öfkem ben şu hayattan yok olana kadar sürecek. Çünkü bu acıyı kimse bilemez, hissedemez. Beni anlayabilecek insan ise sadece benim gibi olan insanlar olacaktır.

Güzel insanlar eleştirilerime aldırmasınlar lütfen, onlar kendilerini çok iyi bilirler ben görmesem duymasam dahi, onlara sonsuz saygım ve sevgim vardır, tek kötü şey bile söyleyemem öyle insanlara... Zaten diğer insanların şunları okurken 10 sn sonra unutacağını da çok iyi biliyorum. Sevgilerimle
yazdıkların insanı geçmiş mutlu günlerine götürüyor resmen.

sanırım bir çoğumuz 10 yıl önce çocuktuk ve bu oyun mutluluk sebebimiz'di.

yönetimin yeni moda banlama scripti dedikleri şey ile sistemsel ban attırması ve atılan banlarla ilgilenmemesi üzücü.

şöyle bi geçmişe girip baktığım'da kp kasarken ki uykusuz gecelerim gelir aklıma veya sabaha kadar maden cektiğim ama saf çıksın çıkmasın sevindiğim günler.

hiç unutmam 6-7 yıl önce urfalıların saldırısına uğruyordum kp kasarken hazırladığım sistemi izleyip bir yandan müzik dinlerdim.

bana göre hile o yazılımı kurup uyumaktı onu izlemek sanki ben yapıyor musum gibi hissetmeme sebep oluyordu ki öyle'de yaptığım işin başında isen nasıl yaptığının önemi yoktur bazen dayanamayacağım derecelere gelince uykusuzluk oyunun sesini sonuna kadar açar kulaklığı takar cık gir ve vuruş sesleri ile uyurdum taki bir depar veya birinin ayak seslerini duyana kadar ':) ':) ':)

kopya yüzünden cok oyuncu kaybetti kaybedicek'te ve elbet buna rağmen oynayanlar olacak fakat biz olmayacağız sanırım cünkü yeni bir sunucu gelmedikçe bu kadar bol para madenin oldugu bir oyunu oynamam ki bunun için karakterlerimi çoktan kapattırdım.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
xstreetglowx06
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xstreetglowx06 »

LinkiNParkK yazdı: 01 Eki 2019 20:57
Blocked yazdı: 30 Eyl 2019 01:17
Ali Çavuş , seni 29 seviye zamanından tanırım. Labirentte kan örümceğinde kastığın zamanlardan beri bilirilim seni. Ben de dolaşırdım o zamanlar labirette. Azmine hayrandım. Çıkardım , saatler sonra girerdim sen aynı yerde kasardın. 2007 yılı olması gerek. Eğer başka AliÇavuş yoksa sendin o :)

Benim karakterimin adı Gladyatör'dü o zamanlar. Bize büyük ayıp ettiler . Bizim gibi emektar oyuncuları kaybettiler ve bizi kále alıp cevap dahi vermiyorlar. 12 yılın emeğini böyle saçma sapan bir şekilde hiç ettiler. Ben ceza alalı 1 ay oldu. Hala cevap vermiyorlar. Sadece hukuki süreç başlattık dediler. Cevap verdim ve soru sordum. 1 aydır cevap yok.

Kopya yapıp ban yesem gam yemeyeceğim. Doğrudur kopya girişiminde bulundum ancak kopyalamayı geçtim orijinal bonolarımı da kaybettim. Kopyalamaya çalıştığım 5.5 T bonom da kayboldu. Ses etmedim , hakettim dedim.

Ancak 1 ay sonra durduk yere Ban yedim. Gerekçe olarakta bana 1 ay önce yaptığım kopya girişimini gösterdiler.

Cumartesi gece 1 de karakterlerim arasında bono alışverişi yapmışım. Ve hedaplarım süresiz kapatılmış. Ne derece etik ? Ne derece doğru?
Aynen o Aliçavuş, öz abim ve bende Enes :) Bu oyuna başlamamın en büyük etkisi de zaten abime oyun içerisinde yardımcı olmak ve güzel vakit geçirmekti :)) Nitekim hepsini yaptığımı düşünüyorum ^_^ Her ne kadar eskisi gibi takılmasakta hâlâ buralardayız. Uzun aradan sonra...

Şahsen kopya hakkında bilgim dahi yokken zaten 4 ay gibi ara verip oyuna döndüğüm 3. günde savaşçım ilk banını aldı. Şu an için hâlâ sabretmekteyim bazı insanların samimiyetine ve sözüne inanıyorum sadece. Benim için hayat şu oyundan ibaret değil. Karakterimin blok almasından çok daha fazla darbe almış birisiyim şu oyunda. Varsın bir tanesi de yönetimden gelsin. Ama kesinlike şu dünyada en ufak bir adalet bile varsa kendileri bana karşı yapılmış bu haksızlığı bir şekilde ödeyecekler. Adalet yoksa da ki buna inanırım, hayat sadece bir khaos, dilerim ki onlarında canı bir şekilde yanar

Hiç unutmam Çt döneminde abimin bir karakterinde x2 + 5 yüklenmişti. Bir şekilde bug olmuştu ve karakter +5 yetenekliydi. Makine atıldığı zaman bile silinmiyordu. Bu durumu anında desteğe iletmiştik ve düzeltmişlerdi. Her neyse ya, zaten khaos bu hayat, kim bilir kimlere neler olmuştur şu zamana kadar.

Unutmadan, şu anlattığınız online alışveriş ( 1000 liralık eşyanın 50tl olması ) olayını çok az anlandırabilecek insan var buralarda diyeyim.

Keşke kopya teşebbüsünde bulunmasaymışsınız, hakkınızda hayırlısı diyeyim.

Ayrıca, ne olursa olsun kafalarına göre attıkları şu bloklar..... Bu oyuncular bunu affetmeyecekler bundan adım kadar eminim. Kimisi susarak sonsuza kadar gider buralardan kimisi birileri belki gitmeden önce kendilerini anlarlar diye kimisi ise bir gün anlayacaklar umuduyla.

Oyuncuya Kp için hazırladıkları çık gir scriptlerine gözleri kapalı ban atan yönetim. Kendileri hazır script hazırlayıp kendi oyuncularını haksız yere gözleri kapalı ban atarken etik... Kendilerini kim cezalayacaktı peki? Özür dilerim, onlar suça engel oluyorlardı?... Yazık, kendinize gelin... Benim kaybedecek hiç bir şeyim yok şu oyunda. Çok canım sıkılırsa gider dava açarım ama buna zamanımı ayırmayacağım fakat kesinlike bu karakterim geri gelmediği taktirde şu oyuna adım dahi atmam, abim olmamış olsaydı zaten karakterimi 4 yıl önceden silmiştim kalıcı olarak.

50 yıl sonra A.I ile yapılmış bir robotun evinizde olduğunu hayal edin bu robota oyun sevdanızla KP karatkerlerinize çık gir attığını düşünün. İKV ise sizin elinizdeki bu robotun idam edilmesi için yasal yollara başvurduğunu hayal edin. İşte şu yazdığımı çok az kişi belki de anlamlandıracaktı ama olayların bundan gram farkı yoktur. İyi çalışmalar, keyifli otomatik blok atmalar. İçinizdeki şu huzura hayrandım keşke bende sizler gibi olabilseyim, nasıl mı? İnsani duygularını yitirmiş insanlar gibi keşke bende olabilseydim fakat lanet olsun böyle yaratılmadım, inanın bana böyle yaratılmak için yaratıcıma inanılmaz düzeyde öfkeliydim. Bu öfkem ben şu hayattan yok olana kadar sürecek. Çünkü bu acıyı kimse bilemez, hissedemez. Beni anlayabilecek insan ise sadece benim gibi olan insanlar olacaktır.

Güzel insanlar eleştirilerime aldırmasınlar lütfen, onlar kendilerini çok iyi bilirler ben görmesem duymasam dahi, onlara sonsuz saygım ve sevgim vardır, tek kötü şey bile söyleyemem öyle insanlara... Zaten diğer insanların şunları okurken 10 sn sonra unutacağını da çok iyi biliyorum. Sevgilerimle
Kardeşim öncelikle ağzına sağlık benim buralara yazmak istediğim onlarca konu üzerine ine benzer açıklamalar yapmışsın kendi adıma teşekkür ederim sana. Ama bu saatten sonra 1 dakika dahi ayırmak istemediğim bir oyun artık İKV benim için ne için mi ben artık ikv oyununun bi kaç yetkilileri için art niyetli düşüncelere girdim kopya muhabbetinin ilk çıktığı zamanlarda onlarca oyuncu inanın gerçek para karşılığı parayı kırdılar köşeyi dönen oyuncular oldu ve ben bunlara göz yumulduğundan adım gibi eminim sözüm bu suçlara ilk zamanlarda göz yuman yetkililere isteyen n inansın isteyen inanmasın bu oyunu kendi elleriyle bataklığa ittiler nede olsa bu oyundan köşeyi dönenler oldu kimse inkar etmesin böyle birşey olmayacağı yönünde bilen bilir ilk zamanlar bir sentetik ipek mikroçip reel para ile 50 TL idi en kötü. Yaklaşık 2 ay oldu bende Karakterlerimi dizmek için beyazköşk ten kuklacı sunucusuna büyücümü dizmek için aktardım birde savaşçım vardı tabiki onuda götürdüm. Kuklacı sunucusunda yaklaşık 1 aya yakın durdum orada bulunduğum lonca ile anlaşamadım, ayrıca kendi sunucumda aldığım zevki alamıyordum kurban bayramının 2.günü sabahı 2 karakterimide beyazköşk e geri taşıdım lakin o gün 23 00 saatleride hesabıma erişimim engellendi hiçbir şekilde bi bilgi veya dönüş yapılmadı kopya yapmak gibi bir düşüncem bile hiç olmadı bilenler bilir streetglow nicki ile oynuyordum maden çekerek oyun içi ihtiyacımı öyle karşılardım zannımca karakterlerimde maden materyal çok olduğu için mi o sisteme takıldım bilmiyorum malesef o gün alışveriş falan da yapmamıştım sadece diğer hesabımda bulunan 49 level karakterime fazlalık olan çöp madenleri mi yer açmak için aktwrmıştım onun harici kimseyle ticaretim olmamıştı. Yani diyeceğim o ki haksız yere insanlara ban atılıyor sizlerde birgün mahrum olmayın dikkatli olun kimseye oyunu bırakın diyemem ama dediklerime de kulak verin gerçekten uykusuz kaldığım günler oluyordu maden çekmek için karakterlerimi dizmek için, kimse bunları düşünmüyor ilahi ADALET inşallah birgün herkes hakkettiğini alır ben oyuna yıllarımı verdim ara vermişliğim oldu tabiki Bana ve benim gibi suçsuz yere hesabı kapatılan Bütün arkadaşların ahı çıkar inşallah
Tüm oyunculara selamlar sağlıcakla kalın
ResimResim
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

0LIVERA yazdı: 03 Eki 2019 03:09
Sizi tanımıyorum fakat ortak yonlerimizin olduğunu görebilmekteyim.

Tarih ve hayat her zaman bu şekilde olmuştur; birilerinin başarısını gördüğünüz zaman aynisina ulaşmak için önce bir çabalarınız (yapan kişiden faydalanmaya çalışmak ) fayda etmezse zarar vermeyi veya engel olmayı veya o çalışmayan beyin mekanizmasına kişinin kendisini her konuda haklı görmesi ve bu durumdan bir hak talep etme zorunluluğu üstüne yetmezmiş gibi yapılan başarının etik olmadığı, haksız ve suçlu olan kişinin siz olması sonucu… Anlamadılar, anlamayacaklar, anlayamayacaklar ve çıkar olayı olduğu içinde anlayıp susacaklardi ne yazık ki. Umrumda mı? Gram değil, kendileri kaybedecekler kendisini haklı gören diğer o insanlar gibi.

Evet eski gunlerim(iz)… Üniversite birinci sinifimi Mareşal sevdasıyla, tüm kp karakterlerini bizzat ellerimle kastigim, ( bir çoğuna plus alıp) gece mi gündüzüne katıp , aylarca 4 saatlik uyku ile geçirip, 8 adet toplam alttan ders 3 tanesi devamsızlıktan kalıp, tüm olumsuzluklara rağmen oyunda hak dagittina inanan o beyinleri calismayanlarla gece gündüz uğraşıp (bir Allahin kuluna gram zararım olmamasına rağmen) , adım kadar gececegimden (İngilizce gibi) emin olduğum derslerin vizesine uykusuzluktan giremedigim o eski gunlerim… Liste uzar giderdi fakat hayatta ki başka bir gerçek ise yaşamadıkça bilemezsin. Evet bu söze yüzde 99 oranında katılıyorum yüzde 1 kısmı ise kendilerini iyi bilirler.

Şu hazır kodu hazırlayıp arkasını dönenlere sıfırdan karakter açtırıp, çar kastırıp, rütbe yaptırıp hepsine tek tek, sonra da bir karaktere mareşal yaptırma cezası uygulayacaksın o zaman belki o hazırladığı saçma kodun üstüne daha fazla yoğunlaşırdı.

Hazırladığınız kod’a hile olarak bakmanız konusuna ise kesinlikle katılmıyorum. Kendi emeğinizle hazırladığınız o kod kesinlikle hile değildir, bu yönetimdeki birinin kopya yapan insanları yakalaması gibi bir şey. İkisinin birbirinden hiç bir farkı yoktur.
Slotlara bug yapmak hile değildir. Yönetimin oyuncuların gözünü körelte körelte onların doğru olan şeyin yanlış olarak adlandırmasına sebep olmuş bir şeydir. Biraz düşünen bunu fark eder.

Hızlı bir örnekle fikrimi yazayım;

Elinizde yüklü miktarda Altın olduğunu düşünün. Bunları ise her gün açıkta bırakmaktasınız. Altınınızı çalan kişilere ise suç yüklüyorunuz. Adamları yüzde yüz suçlu buluyorsunuz. Bir kişide çıkıp demiyor yahu be adam şu altınlarını adam gibi bir yere koy da sonra çalan insanlarda suç ara… İşte kimisi o altınların önünden geçer bakar, görür ama çalmaz bu o kişinin tamamen karakterine bağlı bir şeydir. Bug olayını ve kopya olayınıda buna benzetebilirsiniz.

Yönetimin görevi ya o altınları güvenli yere koymaktır. Daha sonra bu girişimde bulunanları suçlamaktır. Bunu yapmıyorsa da altının çevresinde yaşayan insanların huzurlarını ( oyuncuların ) kaçırmamalıdır. Yönetim demek, huzurlu ortam sağlamak demektir. Saklayamadığı altınların hesabını oyuncularını kırbaçlayarak suçlamak değildir. Bu durumda suçlu 10 yıldır slotların buglarını kaldıramayan yönetimdir, slotları buglayan oyuncular değil. Huzurlu bir ortam istemeyi dile getirdiğim için zamanında benim dileğimi ; hırsızlık yaparken yardım isteyen birisi olarak anlayan insanlara ne demeli 😊 Bunları imzamdaki konularda bulabilirsiniz. Aman ya, çok zor…

Yine;
Gerçekten kendi emekleriyle, oyuna zarar vermemek adına şerefli ve onurlu bir şekilde uğraşarak gecesini gündüzüne katarak herhangi bir oyunun açığını bularak veya yaratarak bir şeyler elde etmek adına sadece kendisine faydası dokunacak şekilde bir şeyler yapan kişi suçlu değildir aksi taktirde ödüllendirilmelidir, applenin kendi sistemlerini hackleyenlere para ödülü vermesi gibi düşünün.

Bu oyundaki kopya olayı yıllarca çözülmesin suçlu kopyacıda olmaz buna sebep olanda olur. Bugün benim karakterim randomly blok alıyorsa suç kopyacılarda değil ( yanlış anlaşılmasın benim kopya ile zaten işim bile olmaz, zaten gerekli açıklamaları yaptım yukarıda ), yönetimdedir. Şu an ki kopya olayı tamamen kişilik meselesi gibidir. O altının önünden geçip; ben hak etmediğim bir şeye göz dikmem deyip geçebilen insanda olur, koşa koşa altına saldıranda, suçlu altını çalan değil! Altın sahibi diyecek hakimlerde…
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

xstreetglowx06 yazdı: 03 Eki 2019 20:09
Teşekkürler.

Ben şahsen sizi tanımıyorum, köşkte ne kadar uzun süre oynadınız onuda bilmem eski nickiniz varsa yazarsanız belki tanıyabilirim.

4 yıla yakın aradan sonra karaköye döndükten sonra kraçilede 1,5 ay gibi zaman takılırken bahsettiğiniz Streetglow karakterini görmüştüm. Maden geziyordunuz gerçektende hem de ne zaman görsem :D Karakter büyük küçük harflerle yazılmış nickteydi. Zaten ondan bir kaç ay sonra görmedim muhtemelen o dönemlerde kuklacıya gittiniz. Gökbörü müydü loncan hatırlamıyorum ama sevmezdim onları :D Neyse şunu hatırlıyorum, sizden erbiyum almıştım x18 adet falan 11 veya 10m den o zamanlar ederi öyleydi hala satın aldığım o erbiyumlar duruyor diyebilirim :D

Yaşadıklarımı yazmak istedim. Geçmiş olsun size de.

Ben başımdan geçenleri anlattım. Benim ağzımdan yalan söz çıkmayacağını çok fazla köşk oyuncusu bilir. Artık dileyen beni kopyacı gibi görür dileyen doğruyu söyleyen bir oyuncu olarak. Zaten gerçekten söyledikleri gibi kontroller yapılırsa ( Kim bilir ne zaman ) eminim ki karakterim tekrar açılacaktır. Kaldı ki zaten kopya yapmış olsam ilk bloğum açılmazdı o da ayrı bir mesela fakat işte insanlar her zaman gariptir anlam veremezsin :) Aman ya vallahi zaten oyunculardan tiksinir durumdayım.

Çok incitici şeyler yazmış olabilirim bazı satırlarımda hoş görün ne diyeyim :D
Ortam biraz sakinleşsin benden sizlere bir müzik gelsin ^_^
Bazı şeyler çok değerlidir ama ne yazık ki her şey gibi çok geç fark edilir. Keyifli forumlar ^_^

Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
xstreetglowx06
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen xstreetglowx06 »

Bende teşekkür ederim.Söylediğim gibi sizlere de çok geçmiş olsun Özel hayatınızda herşeyin istediği gibi gitmesi dileğiyle hayırlı günler DİLİYORUM
LinkiNParkK yazdı: 03 Eki 2019 21:08
xstreetglowx06 yazdı: 03 Eki 2019 20:09
Teşekkürler.

Ben şahsen sizi tanımıyorum, köşkte ne kadar uzun süre oynadınız onuda bilmem eski nickiniz varsa yazarsanız belki tanıyabilirim.

4 yıla yakın aradan sonra karaköye döndükten sonra kraçilede 1,5 ay gibi zaman takılırken bahsettiğiniz Streetglow karakterini görmüştüm. Maden geziyordunuz gerçektende hem de ne zaman görsem :D Karakter büyük küçük harflerle yazılmış nickteydi. Zaten ondan bir kaç ay sonra görmedim muhtemelen o dönemlerde kuklacıya gittiniz. Gökbörü müydü loncan hatırlamıyorum ama sevmezdim onları :D Neyse şunu hatırlıyorum, sizden erbiyum almıştım x18 adet falan 11 veya 10m den o zamanlar ederi öyleydi hala satın aldığım o erbiyumlar duruyor diyebilirim :D

Yaşadıklarımı yazmak istedim. Geçmiş olsun size de.

Ben başımdan geçenleri anlattım. Benim ağzımdan yalan söz çıkmayacağını çok fazla köşk oyuncusu bilir. Artık dileyen beni kopyacı gibi görür dileyen doğruyu söyleyen bir oyuncu olarak. Zaten gerçekten söyledikleri gibi kontroller yapılırsa ( Kim bilir ne zaman ) eminim ki karakterim tekrar açılacaktır. Kaldı ki zaten kopya yapmış olsam ilk bloğum açılmazdı o da ayrı bir mesela fakat işte insanlar her zaman gariptir anlam veremezsin :) Aman ya vallahi zaten oyunculardan tiksinir durumdayım.

Çok incitici şeyler yazmış olabilirim bazı satırlarımda hoş görün ne diyeyim :D
Ortam biraz sakinleşsin benden sizlere bir müzik gelsin ^_^
Bazı şeyler çok değerlidir ama ne yazık ki her şey gibi çok geç fark edilir. Keyifli forumlar ^_^

ResimResim
Blocked
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Blocked »

Böyle de bir olay vardı. Unutmadık , unutmicazz :d
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Alicavus »

Merhaba,

Koca üç yıl aradan sonra bu konuya yazmak istedim. Karakterim açıldı;
İçinde ne vardı = hiç bir şey...
İçinde ne oldu = hiç bir şey...
Ellerine ne geçti = hiç bir şey...

Olanlar sadece bu carımdaki 3 yılın heba olduğu.
Diğer carlarımın açılmasını beklerken onların da sürelerinin uzatıldığını gördüm neden ve niçin uzattılar = Hiç bir şey

Yönetimdeki vatandaşlar sadece oto cevap atmaktan bıkmadınız mı?
Karakterim için yazılan mesajlara henüz dönüş bile yapılmadı. Yazık bu kadar emek verilen hesaplara yazık çekilen videolara ve örnek insan olma çabalarını hiçe sayıyorsunuz. Umarım bir gün öyle bir şey yaşarsınız ki...!

Neyse şimdi yine mesaj silinecek ve yine hesabımın forumdan ban yiyecektir. Çünkü yapılabilecek tek şey budur.
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
Kullanıcı avatarı
GENJORI
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Dikduranlar Sertvuranlar

Mesaj gönderen GENJORI »

Alma Mazlumun Ahını, Çıkar Aheste Aheste