Haksız "blok" aldım deyip karakterinin açılmadığını söyleyenler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Re: Haksız "blok" aldım deyip karakterinin açılmadığını söyleyenler

Mesaj gönderen YemeLik »

Ya cidden şu oyundaki saçmalıklara sabretmek için sabır taşı felan olmak lazım. Geçen yaz adam akıllı oynuyorduk, o kadar adam bir sunucunun geri sarmasını çözemedi. Banlar felan boş iş eğer banlar gerçek olsa piyasa bu halde olur muydu? Yazdıklarınızdan da anlaşılacağı üzere banlar tamamen karambole, rasgele atılıyor. Kopyadan parayı vuranlar eminimki halen oyunda cirit atıyordur. Arada kim vurduya giden arkadaşlara sabır dilerim.

Sadece o değil, ya şimdi diyelimki adam yıllar önce 3t kasmış parayı kasasına koymuş siz bu adamların da emeklerini hiç ettiniz.

Şu ikvyi bir adam akıllı optimize edip, stabil hale getiremediler. İşin komik yanı İkv artık eskidi mantığıyla yeni işlere girişip hepsini sıvadılar. İkv dışında ellerinde bir şey yoktu, şimdi onuda güzelce bir sıvadılar. Yahu şunu düzgün hale getirmek bu kadar mı zordu. Bir tane eli yüzü düzgün mühendis şu geri sarmayı çözerdi eminim.

Oyunu halen bir inat oynayan arkadaşlara sabırlar dilerim. Şu oyunu düzeltemeyen beceriksiz geliştiricilere de selam. Güzel insanlar üstüne alınmasın lütfen.
POLADERUC
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen POLADERUC »

Forumda misafir olarak dolaşan, postları okuyan biriydim, bugüne kadar. Burada ki mod ve yöneticiler eleştiriye kapalı olduğu için hiç hesap açma gereği duymadım, nasıl anlatsam 2019 Ekşi Sözlük tadı var. Muhtemelen bu konu ve yorumlar dikkate alınmayacak. Türkiye'nin adalet sistemi ''gibi'' diyeceğim siz oradan anlayın. Dün forumda dolaşırken bu konuyu okudum ironiye bak ki bugün hesabım bloklanmış. Dün ticaret yaparken 3,4 adet, 3,4 çeşit maden sattım oyun geri sardı ardından zaten sunucuları kapattılar bu sabah açıldı. Yukarıda bir arkadaş rasgele olduğunu belirtmiş katılıyorum random bir şekilde olmasa neden 3 4 adet satış yaptım diye blok alacağım bunlar beni zengin mi yapacak?

Kaldı ki karakterim full denilebilecek şekilde ve kendi şahsi telefonuma kayıtlı. İnceleme yapan arkadaşlar isterse arayabilir iki lafın belini kıralım, tartışalım. Hangi gerizekalı şahsi telefonuna kayıtlı full hesap ile kopya yapmaya yeltenir ?

Sabah ceza itiramızı yaptım ama daha önce karambole giden arkadaşlardan farkım olmayacak sanırım.

İyi forumlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
BanYiyenAdam
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: T H Y

Mesaj gönderen BanYiyenAdam »

Hesaplarım bloklanınca ilk 3 gün baya kötü olmuştum. Desteğe , hızlı desteğe mesaj yağdırıyordum. Beddualarım havada uçuşuyordu. Ancak aradan 3 gün geçtikten sonra farkettim ki Ban yemek büyük nimetti. Şu oyuna harcadığım paralar da , zaman da israftı.

Günde 12 saatim oyunun başında geçiyordu. Karakterler ban yedi. Resmen hayata döndüm. Yemeseydi bırakamayacaktım oyunu :D " Hayır görünen şeyde şer , şer görünen şeyde hayır vardır " cümlesini daha iyi anladım :D
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

IIASiLKANII yazdı: 15 Eyl 2019 00:32 Haksız blok almadan, haklı blok almayı düşünüyorum.
Hiç yoktan böyle üzülmem.

Bu arada gecmiş olsun, bir daha olmaz umarım.

Teşekkürler. Abimle beraber 1 haftadır oyunda sohbet ederek zaman geçiriyoruz. C.tesi akşamları daha aktif olmayı planlayarak vakit geçiriyoruz. 14.09.2019 (C.tesi) tarihinin akşamı yine aynı saatlerde 00:00 ‘a yakın ve yine aynı karakterim blok aldı, GBZ kesimi sırasında 😊 Bu karakterimi ana hesabımdan şuan bulunan hesaba aktarırken öylesine 1 level karakter açmıştım ve öyle boş duran bir karakter. Aktarımda sorun olmasın diye girip aylar önce açtığım tek sefer bile giriş yapmadığım 1 level karakter. Muhtemelen bundan ötürü durduk yere ban alıyor o hesabım. Tekrar açılır açılmaz ilk işim o bir level karakteri silmek olacak. Oyun inanılmaz garip bir hal almış ben 4 ay içerisinde oyunun bu denli evrim geçtiğini ilk gördüğümde şok olmuştum.
Göster
xstreetglowx06 yazdı: 11 Eyl 2019 01:09
Öncelikle ağzına sağlık kardeşim bende bu oyunu uzun süredir oynuyan oyunculardan biriyim yaklaşık 1 ay önce benim başımada geldi maalesef.Karakterlerimde 15 t kadar para,yüklü miktarda materyal ve maden olduğu gerekçesiyle sanırım.Beyazköşkünde tıpkı emınonu gibi cumartesi günleri kapanmaya başladığı sıralar her iki karakterimi 30 gün durduğum kuklacı sunucusundan asıl sunucum beyazkoskte dönüş yaptım .Karakterlerim ertesi gün sabah güncellemesi ile birlikte aktarıldı.Aynı gün içerisinde hesabıma erişimim engellendi ve tarafıma hiçbir şekilde henüz bilgi verilmedi.Kimisi bir sistem kurulduğunu ve bu sisteme takılanların hesapları kapatıldığını söylüyor ufacık bir kopya bug vs olaylarına karışmış veya düşünmüş olsam zoruma gitmezdi resmen verdiğimiz emekleri zamanları çaldılar.Ramazan ayının başlangıcından ,kurban bayramının 2. gününe kadar sadece hesabıma 7 tane 5500 1 adet 500 yüklemişim oyuna dönüş yaptığım sıralar verdiğim paraları saymıyorum bile
Kimiside diyorki kimse durduk yere blok yemez bu düşünceye sahip olan arkadaşlar inşallah aynı durumla siz karşılaşmazsınız
Desteğe sürekli mesaj atmanız sizin zararınıza olacaktır diyorlar.
1 ay içerisinde sadece 2 bildirim atmışım ama dönüş yapmadılar .Sırf karakterlerimde bono maden materyal çok olduğu için ve tam beyazkoskte kopya yapılmaya başlandığı sıralar 2 karakterimide beyazköşke aktardığım için ban cezası verilmiş ise ;
Emeği geçen hakkıma giren verdiğim zamanı çalan vakit ayırıp hesabımı incelemeyen yetkisi olduğu halde haksız yere ban cezası alanların cezalarını kaldırmak için zerre uğraşmayan yetkililerin yüzlerini cenabı Allah inşallah güldürmesin yazık...

Çok üzücü olaylar gerçekten. Oyuncuların gerçek perde arkasını bilmesinin olanağı gerçekten yok. Fakat bu tarz olaylar için ciddi anlamda insanların zamanlarının çöpe atılmasından ötürü inanılmaz rahatsızlık duyuyorum. Keşke bu olaylar üzerine daha çok durulsa ve oyuncularının gönüllerini tekrar alabilseler. Eminim bir çoğununkini almışlardır fakat görünün o ki bir kısmınında alınamamış. Ne diyebiliriz ki dilerim ki en kısa sürede bu olaylar en ince ayrıntısına kadar araştırılır ve hake den hak ettiği şeyi elde eder. Büyük geçmiş olsun.

Göster
PerfectStorm yazdı: 13 Eyl 2019 22:00 Arkadaşlar siz yine blok yiyorsunuz daha acısı ne biliyor musunuz? Kasa karakterinizin sistem tarafından silinmesidir. Şifremi kimse bilmez, bilgisayarıma kimse oturmaz. Pc de illegal yazılım olmaz, virüs olmaz. Olmaz da olmaz yani...

Haziran 2018 de oyuna ara verdim Aralık 2018 de kontrol amaçlı girdiğimde kasa karakterim silinmişti. Bana "Böyle bir karakter bulunamamıştır" bile dediler.

1 lvl Kasa karakteri diye değerli eşyalarımı onda saklıyorum diye KOPYACI DAMGASIYLA ortadan kayboldu. Halbuki Kopyalar başlamadan önce ben çoktan oyuna ara vermiştim.

Kayıplarımı buraya yazarsam herkes yutkunur ama hukuki süreç başlattım geri dönüşler bekliyorum. Kimse kurtulamaz.

TAM 1 SENEDEN FAZLA SÜREDİR KİMSE DESTEKTEN YARDIMCI OLMUYOR. 6 AYDIR MUHATAP BULAMIYORDUM FORUMDAN BİLE BAN ATILMIŞ. SONRASINDA İSE GEÇİŞTİRİCİ CEVAP ALDIM.
Benimde şifremi kimse bilmez abim dışında ve zaten karakterlerimi kullanmaz genel olarak. Ayrıca bilgisayarımı da benden başka kimse kullanmaz.

Şahsen bu şekildeki oyuncuların haksız olduğunu düşünmüyorum. Ortada belli ki ters giden bir çok şey var. Dilerim ki tekrar bir inceleme yapılıp emeğinizin karşılığını geri alırsınız. Geçmiş olsun gerçekten.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Göster
SeRRuh yazdı: 15 Eyl 2019 00:55 Merhabalar diyerek başlayayım.

Benzer durumu ben de yaşadım. Hesabımda 1 asa 1 zırhlı büyücüm ve yanında 1 lvl kasasını kullandığım karakterim vardı. Asa ve zırhı alın terimle geceli gündüzlü boss tartışmaları arasında ürettim. 1 kuruşunda dahi haksız kazanç yoktur olması da mümkün değildir. Gelelim kasa karakterime...

Sene 2016 olması lazım uzun yıllardır kasa karakteri olarak kullandığım hesabın şifresi değiştirilmişti. Şifreyi bir şekilde elde ettim ve hesabımdaki kasa karakterimin boşaltıldığını fakat sadece değerli madenleri ve adet sayısı 30 binden fazla olan çöp madenlerin alındığını gördüm. Durumun incelenmesini rica ettiğimde aktarıldığını öğrendim. Ben bu oyunu sistemli oynayan insanlardanım. Benim topladığım madenlerin sayısı nice 30 binlerden fazladır onca emeğimin bir çırpıda gitmesine bir şekilde razı geldim. Fakat karaköy ile birlikte yine üretimlerin başlamasıyla tekrar kasa karakter oluşturmak için ufaktan başlangıç yapmıştım. 1 lvl kasa hesabımdaki tüm yeni materyalleri aldığım kişi ve alınan materyaller ss ile kanıtlı şekilde duruyor. Ss alınmasının sebebi kopya olmadığına kanıt niteliğinde falan değil keza madenleri aldığım zamanlarda kopya falan yoktu varsa bile kimsenin bundan haberi yoktu. SS forum özel mesajlarda alışveriş yapmak için konuşulmuş mesaj geçmişinden alındı. Ss harici bulunan tüm madenleri bizzat topladım veya piyasa değeri karşılığı satın aldım. Ss de ki madenleri ise eskiden aradaşım olan bir şahıstan 3 adet sentetik ipek karşılığı anlaşma yaparak satın aldım. İpeklerin piyasasına göre karşılığında aldığım madenler en fazla o zamanın para değeriyle 100m ucuza almışımdır. Ucuza alma sebebim hem toplu alım yapmam hem de satın aldığım kişinin ticaret yaptığım zamanlarda arkadaşım olmasıydı. Bunun da tüm geçerli kanıtları mevcut. Olayı saadete getireyim. Eminönü sunucusundan Tılsım sunucusuna savaşmak için ayrıldık. Büyücüm ve içerisindeki kasa karakterime Tılsım sunucuna gitmeden önce 1 ay civarında hiç giriş yapmadım. O 1 aylık kısımda zaten oyunu bırakmayı düşünüyordum. 1 ay sonra oyuna tekrar dönüp savaşıp kafa dağıtmak üzere tılsım sunucusuna gittim ve Eminönü sunucusundaki hesabıma aktif olarak 3 ay falan girmedim. 3 aylık süre zarfında tek tük girişlerim oldu. Gerek sunucu durumuna bakmak, gerek ise Tılsım sunucusunda savaştığımız insanların boss kesmek üzere bugladıkları slotları kesmek için girişler yaptım. Hatırladığım en son girişim ise yakın bir arkadaşımın kraliçe kesmek için istediği tılsımları vermek üzere oyuna girmiştim. Net hatırlamıyorum fakat cumartesi gününe denk gelmiş olmalı ki o gün tüm kopyacıların mesai günüymüş. Benim arkadaşıma verdiğim tılsımlar bizzat her materyalini kendim elde ettiğim xenotimlerini saatte uzun vakitler harcayarak düşürdüğüm tamamen kendi alın terim ile yaptığım üretimlerdir. Bu alışverişin öncesini incelemek çok zor olmasa gerek. Bunu kopya mı sandılar, karşılıksız emanet bıraktığım için farklı bir şey olarak mı algıladılar hiç bilmiyorum. Hesabımdaki 2 karakterim de silinmişti. En azından ben silinmiş olarak biliyorum. Ama karakterlerin silinmediğini kendi yöntemlerimle öğrendim. Büyücü karakterim aynı isim ile aynı sunucuda duruyor. Üyelik işlemlerinden takip ettğim kadarıyla çalınmamış, aktarılmamış. İncelemek üzere almışlardır denildi. Yetkili biri ile görüşüp sorunu dile getirdim. Yaptığı incelemeler sonucu " hesabın ceza alan hesaplar arasında değil. Ceza almamışsın." diye teyit etti. Bunu bana söyleyen kişi GM tagı ile değil DEV tagı ile görev yapıyor. Ceza almadıysam, karakterim silinmediyse ve aktarılmadıysa benim hesabımdaki karakterler nerede? Bu soruyu çeşitli platformlar üzerinden sormadığım yetkili kalmadı. GM lerden aldığımız üstü kapalı cevaplarda hep suçsuz olsan silinmezdi gibi sonuca çıkıyor. Özellikle desteğe yönlendirmeleri tamamen süre kazanmacadır. Desteğe 6 ay önce attığım iletiye cevap gelmediğini söyleyip yakın tarihte bir tane daha atıyorum ve aldığım cevap süre uzun sürebildiği için sabırla beklemem gerektiği. Ayrıca yeni mesaj attığım için önceki mesajım da geçerliliğini kaybediyormuş. Bu nasıl destek yahu? Bu nasıl görev yapmak? Bir allahın kulu da çıksın " kardeşim kopya yapmışsın, kopya almışsın, kopya vermişsin, verdiğin tılsımlar kendi üretimin değil kopya " desin. Ben kendimden eminim. Hiç bir ceza gerektirecek illegal kazanç sağlamadım. Açık konuşayım bu zamana kadar yediğim blok cezaları arasında 1 makro kp kasmak, 2 boss kaçırmak vardır. Makro kp kasma muhabbeti de hiç bir ticari amaç gütmeyip tamamen kendi karakterime, hoşuma giden rütbeyi kazandırmak içindir. Kazandığım klan paralarının 1 tanesini bile ticarete dökmedim. Boss kaçırma muhabbeti ise yine kendi çapımda hak gördüğüm sebeplerden dolayıdır. Ben kendi çapımda dürüstlüğümden ödün vermemek için çok mücadele verdim. Bunu ceza almamak veya taktir edilmek için değil yaptığım şeyin kötü bir eylem dahi olsa açıkça söyleyebildiğim ve bunu karakterime yansıtabildiğim için onurlu ve gururluyum. Onuru kaybetmiş olanların eline düşüren kader utansın. Destek ekibinin itibarını zedelemiş olabilir ve bu gerekçe ile hesabımı 1 hafta önce kapattıkları gibi bu sefer süresiz kapatabilirler. Göze alarak yazdım.

Adaletli ve sağlıcakla kalın.
İyi forumlar.
İnsanın aylarını, yıllarını verip ve severek sahip çıktığı bir şeyden darbe alınca cidden üzüntü duyuyor. Karşılıksız alışveriş yapıldı diye ban almak gerçekten çok saçma görüyorum. Oyun içerisinde akçe satıp materiyal alan yığınla insan var. Bu insan 59 çok sağlam bir karakterden bile böyle bir alışveriş yapmışsa suçlunun o kişi olması inanılmaz düzeyde haksızlık. Düşünsenize hem oyuna para yatırıyoruz hem ban almamak için 59 levenden alışveriş yaptınız, sonunda ise alışveriş karşılıksız olduğu için ban aldığınızı hayal edin. Ayrıca samimi bir arkadaşınızı hayal edin ve 5t yakın ödünç para aldığınızı düşünün, örnekler uzar gider eminim yönetimde bunları düşünüyordur fakat nasıl bir tutum sergilemekteler gerçekten sadece herkesin yazdığıyla bilgileniyoruz. Ben yönetimin bile bile oyuncularına zarar vereceklerine inanmıyorum sadece ters giden bu durumu kontrol altına almakta oldukça zorlandıklarını görüyorum. İnsanın emeğinden ötürü canının yanması gerçekten çok üzücü bir olay. Ne diyebilirdik ki? Umarım farkına varırlar ve sizin içinde bir şeyler yaparlar. Büyük geçmiş olsun. Konusu değil fakat ufak bir kaç şeye değinmek isterim 😊 ;

Gerek sunucu durumuna bakmak, gerek ise Tılsım sunucusunda savaştığımız insanların boss kesmek üzere bugladıkları slotları kesmek için girişler yaptım.

Boss kaçırma muhabbeti ise yine kendi çapımda hak gördüğüm sebeplerden dolayıdır. Ben kendi çapımda dürüstlüğümden ödün vermemek için çok mücadele verdim. Bunu ceza almamak veya taktir edilmek için değil yaptığım şeyin kötü bir eylem dahi olsa açıkça söyleyebildiğim ve bunu karakterime yansıtabildiğim için onurlu ve gururluyum.

Yanlış anlamızı istemem fakat insanların emek ve uğraş içerisinde zamanlarını ayırıp belki de bir çok şeyden ödün vererek yaptıkları veya yapacakları boss kesimlerine bilinçli bir şekilde engel olmak, aylarını belkide yıllarını vererek emek harcayıp biriktirdiğiniz veya ürettiğiniz şeylerin bilinçli bir şekilde birileri tarafından silinmesi; sizin başkalarına yaptığınız ile bire bir aynı kefede tutmaktayım. Hak ettiğinizi kesinlikle vurgulamıyorum bu benim bilebileceğim veya karar vereceğim bir durum değil ne olursa olsun yine de yaşadığınız durum için üzüntü duymaktayım. Bu olay için mutlaka belirli sebepleriniz vardır. Çünkü oyun ve oyuncular adeta bir khaos ortamı yaratmak için sanki yapılmış bir ortam. Oyuncu kesiminin genel kısmını iyi niyetli insanlar olarak görüyorum fakat oyun sistemi o kadar kötü ki insanlar inanılmaz düzeyde huzursuz olmuş durumdalar, her konu için böyle. Önceden eğlenerek savaşırdık, birbirimizi öldürdüğümüzde gülümser hatta kahkaha atardım (k). Şimdileri için ise yazılacak yığınla şey bulabilirim fakat ne anılmaya ne konuşmaya değer şeyler. Boss’ları dışarı almakla İKV tarihinin en büyük yanlışını yaptılar sanki bir masada oturup konuşmaya değmeyecek bir konuymuş gibi karar verilmiş bir şey. En azından bir ses programında konferans düzenleyebilirlerdi.
Son olarak, evet ne yazık ki herkes cesur, onurlu ve gurulu bir şekilde yaptıklarını açık açık söylemiyor. Bundan ötürü ise her ne kadar en çok nefret ettiğim şeyi yapmış olsanız da buralarda bile açık açık söyleyebiliyorsanız takdir edilebilir bir durum. Bu hayatta, her şey çok daha güzeldir iki yüzlü ve kişiliksiz olmaktan. Söyledikleri ve yaptıklarıyla çelişip, hayatları boyunca ağızlarından doğru tek cümle çıkmayan o insanlar sığınını görmek, insanın midesini bulandırıyor. Büyük geçmiş olsun gerçekten umarım emeğinizin karşılığını alırsınız. İyi oyunlar ve forumlar dilerim 😊
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Göster
POLADERUC yazdı: 15 Eyl 2019 09:31 Forumda misafir olarak dolaşan, postları okuyan biriydim, bugüne kadar. Burada ki mod ve yöneticiler eleştiriye kapalı olduğu için hiç hesap açma gereği duymadım, nasıl anlatsam 2019 Ekşi Sözlük tadı var. Muhtemelen bu konu ve yorumlar dikkate alınmayacak. Türkiye'nin adalet sistemi ''gibi'' diyeceğim siz oradan anlayın. Dün forumda dolaşırken bu konuyu okudum ironiye bak ki bugün hesabım bloklanmış. Dün ticaret yaparken 3,4 adet, 3,4 çeşit maden sattım oyun geri sardı ardından zaten sunucuları kapattılar bu sabah açıldı. Yukarıda bir arkadaş rasgele olduğunu belirtmiş katılıyorum random bir şekilde olmasa neden 3 4 adet satış yaptım diye blok alacağım bunlar beni zengin mi yapacak?

Kaldı ki karakterim full denilebilecek şekilde ve kendi şahsi telefonuma kayıtlı. İnceleme yapan arkadaşlar isterse arayabilir iki lafın belini kıralım, tartışalım. Hangi gerizekalı şahsi telefonuna kayıtlı full hesap ile kopya yapmaya yeltenir ?

Sabah ceza itiramızı yaptım ama daha önce karambole giden arkadaşlardan farkım olmayacak sanırım.

İyi forumlar dilerim.

Söylediğim gibi karakterim 15.09.2019 da tekrar rastgele blok aldı ve çok büyük bir ihtimalle 13.09 veya 14.09 tarihinde arkadaşıma verdiğim bir kaç yüz iksir ve ana karakterimden aktardığım (çt döneminden birikmiş) dinazor iksirlerden kaynaklı olmuş olabilir. O hesabımda bulunan ve bir sefer dahi giriş yapmadığım 1 level karakter yüzünden, büyük bir olasılık ile bunlar başıma geldi. Açılır açılmaz o karakteri sileceğim şimdiye kadar hiç düşünemedim. Yukarıda da yazdığım üzere karakterimi başka hesaba aktarırken sorun çıkmasın diye 1 level karakter açmıştım 8 ay öcne falan. Aktardığım karakterde zaten ana karakterim sadece ana hesapta olmadığı için ana karakter diye anmıyorum.

Çok yüksek ihtimalle karakterinizin açılacağına inanıyorum. Karakteriniz açıldığı taktirde lütfen bilgilendirme amaçlı kısa bir yorum atın konuya. Ayarlanmış kodta hatalar mevcut bunu hemen düzeltmeleri gerekiyor. Yoksa gereksiz yere insanlar ban almaya devam edecekler.

YemeLik yazdı: 15 Eyl 2019 06:18 Yazdıklarınızdan da anlaşılacağı üzere banlar tamamen karambole, rasgele atılıyor. Kopyadan parayı vuranlar eminimki halen oyunda cirit atıyordur. Arada kim vurduya giden arkadaşlara sabır dilerim.

Sadece o değil, ya şimdi diyelimki adam yıllar önce 3t kasmış parayı kasasına koymuş siz bu adamların da emeklerini hiç ettiniz.
Bir haftadır oyunda aktifim ve kesinlikle kopyadan oyunda cirit atanlara şahit oldum sayılır. Olay tamamen bu şekilde. İnsanların bu kadar çok üretimi, çok hızlı bir şekilde yapabilmesi neredeyse imkansız. Benim toplamda 1 asa 1 zırh, ve 2 gün önce abimin karakterine ürettiğimiz 1 adet halley asa dışında üretim yapamadık. Aşırı aktif değildim fakat yine de üretimlerin çok zor olduğunu söyleyebilirim. Kaldı ki eski oyuncularız yani hidrojen vb gibi materyallere sahip insanlarız fakat yine de üretim yapamıyoruz kolay kolay. Abime destek amaçlı bir haftadır takılıyorum en kısa sürede yine ara vereceğim.
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Thaliaa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Thaliaa »

Arkadaşlar yukarıda bir arkadaş da belirtmiş sanırım karakterde yüklü bono olduğunda karakter inceleniyor . Geçenlerde bende makine attığımda karakterimde 123 yetenek puanı vardı bunu fark etmedim en başında bi arkadaşıma çarımı göstermek için çektiğim fotoğraftan anladım fazla puan olduğunu fakat oyuna ertesi gün girdiğimde yetenek puanları sıfırlanmış durumda idi bunun hakkında kimseye bilgi vermeden şifre paylaşmadan sıfırlanmış olmasını sanırım bonoları incelemek için girdiklerinde gördüler aluşverişlerinizi karşılıksız yapmayın ben kendi adıma o şekilde yapıyorum .
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Göster
Yanlış anlamızı istemem fakat insanların emek ve uğraş içerisinde zamanlarını ayırıp belki de bir çok şeyden ödün vererek yaptıkları veya yapacakları boss kesimlerine bilinçli bir şekilde engel olmak, aylarını belkide yıllarını vererek emek harcayıp biriktirdiğiniz veya ürettiğiniz şeylerin bilinçli bir şekilde birileri tarafından silinmesi; sizin başkalarına yaptığınız ile bire bir aynı kefede tutmaktayım. Hak ettiğinizi kesinlikle vurgulamıyorum bu benim bilebileceğim veya karar vereceğim bir durum değil ne olursa olsun yine de yaşadığınız durum için üzüntü duymaktayım. Bu olay için mutlaka belirli sebepleriniz vardır. Çünkü oyun ve oyuncular adeta bir khaos ortamı yaratmak için sanki yapılmış bir ortam. Oyuncu kesiminin genel kısmını iyi niyetli insanlar olarak görüyorum fakat oyun sistemi o kadar kötü ki insanlar inanılmaz düzeyde huzursuz olmuş durumdalar, her konu için böyle. Önceden eğlenerek savaşırdık, birbirimizi öldürdüğümüzde gülümser hatta kahkaha atardım (k). Şimdileri için ise yazılacak yığınla şey bulabilirim fakat ne anılmaya ne konuşmaya değer şeyler. Boss’ları dışarı almakla İKV tarihinin en büyük yanlışını yaptılar sanki bir masada oturup konuşmaya değmeyecek bir konuymuş gibi karar verilmiş bir şey. En azından bir ses programında konferans düzenleyebilirlerdi.
Son olarak, evet ne yazık ki herkes cesur, onurlu ve gurulu bir şekilde yaptıklarını açık açık söylemiyor. Bundan ötürü ise her ne kadar en çok nefret ettiğim şeyi yapmış olsanız da buralarda bile açık açık söyleyebiliyorsanız takdir edilebilir bir durum. Bu hayatta, her şey çok daha güzeldir iki yüzlü ve kişiliksiz olmaktan. Söyledikleri ve yaptıklarıyla çelişip, hayatları boyunca ağızlarından doğru tek cümle çıkmayan o insanlar sığınını görmek, insanın midesini bulandırıyor. Büyük geçmiş olsun gerçekten umarım emeğinizin karşılığını alırsınız. İyi oyunlar ve forumlar dilerim 😊
Temennilerin için teşekkür ediyorum. Aynı kefede tuttuğun insanları aşağıda paylaşıyor ve altını çiziyorum " boss kaçırmak için değil bugları kesmek için giriyordum " videoyu izlediğinde daha iyi anlayacaksın. Herifler organize 2 grup kurarak bizim bossları kaçırıyordu. Düzeltiyorum kaçıramıyorlardı

Dipnot: Şu videodaki kaosun zirvesini yaşadığımız günleri şimdiden özledim....

kaptanpuroxx
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen kaptanpuroxx »

Eminönü sunucusunda Ilkaptanlll nickli karekterimin hiçkimsenin şifresini bilmediği halde soyulmuştur bu nasıl oluyor hala anlamış değilim bundan öncede Ilkaptanll adlı karekterim silinmişti bilmiyorum yani nasıl oluyor nası yapabiliyorlar nası bi sistem kuruyorlar aklım hayalim almıyor
POLADERUC
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen POLADERUC »

LinkiNParkK yazdı: 15 Eyl 2019 12:18
Göster
POLADERUC yazdı: 15 Eyl 2019 09:31 Forumda misafir olarak dolaşan, postları okuyan biriydim, bugüne kadar. Burada ki mod ve yöneticiler eleştiriye kapalı olduğu için hiç hesap açma gereği duymadım, nasıl anlatsam 2019 Ekşi Sözlük tadı var. Muhtemelen bu konu ve yorumlar dikkate alınmayacak. Türkiye'nin adalet sistemi ''gibi'' diyeceğim siz oradan anlayın. Dün forumda dolaşırken bu konuyu okudum ironiye bak ki bugün hesabım bloklanmış. Dün ticaret yaparken 3,4 adet, 3,4 çeşit maden sattım oyun geri sardı ardından zaten sunucuları kapattılar bu sabah açıldı. Yukarıda bir arkadaş rasgele olduğunu belirtmiş katılıyorum random bir şekilde olmasa neden 3 4 adet satış yaptım diye blok alacağım bunlar beni zengin mi yapacak?

İyi forumlar dilerim.

Söylediğim gibi karakterim 15.09.2019 da tekrar rastgele blok aldı ve çok büyük bir ihtimalle 13.09 veya 14.09 tarihinde arkadaşıma verdiğim bir kaç yüz iksir ve ana karakterimden aktardığım (çt döneminden birikmiş) dinazor iksirlerden kaynaklı olmuş olabilir. O hesabımda bulunan ve bir sefer dahi giriş yapmadığım 1 level karakter yüzünden, büyük bir olasılık ile bunlar başıma geldi. Açılır açılmaz o karakteri sileceğim şimdiye kadar hiç düşünemedim. Yukarıda da yazdığım üzere karakterimi başka hesaba aktarırken sorun çıkmasın diye 1 level karakter açmıştım 8 ay öcne falan. Aktardığım karakterde zaten ana karakterim sadece ana hesapta olmadığı için ana karakter diye anmıyorum.

Çok yüksek ihtimalle karakterinizin açılacağına inanıyorum. Karakteriniz açıldığı taktirde lütfen bilgilendirme amaçlı kısa bir yorum atın konuya. Ayarlanmış kodta hatalar mevcut bunu hemen düzeltmeleri gerekiyor. Yoksa gereksiz yere insanlar ban almaya devam edecekler.

YemeLik yazdı: 15 Eyl 2019 06:18 Yazdıklarınızdan da anlaşılacağı üzere banlar tamamen karambole, rasgele atılıyor. Kopyadan parayı vuranlar eminimki halen oyunda cirit atıyordur. Arada kim vurduya giden arkadaşlara sabır dilerim.

İki defa mail yolladım ayrıyeten yetkili birine mesaj attım, kimse kimseyi takmıyor samimiyet sıfır. :relaxed: Cezaların random olarak atıldığı bariz ortada ceza süresi hakkında bilgilendirme bile gelmemiş. Hızlı destek diyor ki '' yoğunluk '' ortada yaptığınız bir hata var. Etkinlik için zaman ayırıp oyuna girebiliyorsanız bence benim mesajıma bakmanız da bir sakınca yok.
Kilitli