Ekiple Başladık :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Ekiple Başladık :)

Mesaj gönderen devq7 »

mikrocip yazdı: 13 Eyl 2019 23:11 Bazı arkadaşlar 600 dirençle junon ve çemberlitaşın zor olacağını hatta kesilmeyeceğini söylemişler sonuna kadar haklılar lakin imkansız değil yaptık. Baştan 4 büyücü 1 şifacı ve 1 savaşçı kasıp 0 migrat ve 0 sığınak itemiyle gaffara kadar gelebildik (en zoru yol savaşçısı oldu) büyücülerin kudret iksiri bitmeseydi gaffarı da keserdik lakin kudret rejerasyonu olmadığı için büyülerin kudreti dayanmadı ve çıkmak zorunda kaldık başka zaman iksir toplayıp denesek eminim ki keserdik ama deneyemedik şundan eminim ki imkansız değil her türlü kesilir.
Büyülerde ejder asa bile olsa keserdiniz galiba anlattıklarına göre.Ama hangi tılsımlarınız olduğunu yazmamışsın.Tılsım faktörü çok önemli.
Ricardo Quaresma #7
Eski, eskide mi kalıyor sahi ?
Kullanıcı avatarı
Guceoglu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Goodness Wil Win

Mesaj gönderen Guceoglu »

Hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum.
Teşkilat sunucusunda olsaydınız, lonca'm adına yardımcı olmaktan keyif alırdım. ;)
Teşkilat Sunucusu: Kuva İ Milliye Loncası, Başkan Yardımcısı Paşaxgençbozkurt, HüsamettinGÜCE
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Arkadaş imkansız değil demiş ama yaşadığı sinir krizinin bence haddi hesabı yoktur.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
mikrocip
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen mikrocip »

Haklısın tılsımları yazmayı unutmuşum 4 büyücüde 4m1, 4 m23, 3 met 3, 3 kons 13 vardı. Şifacı ve tank tılsımsız güneş asa faktörünü de hesaba katalım ama :)
mikrocip
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Sinir krizi felan da geçirmedik. Tam tersine çok eğleniyorduk, eğlenmediğimiz bir şeyi neden yapalım ki? Karaköy de hakir yada başka bir boss kesmekten çok daha eğlenceli.
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen devq7 »

Yani kardeşim öyle birşey yazmışsın ki sanki yeni başlayan herkes m1 m2 3 met 3 kons 1 3 ile başlıyor.Sen bi sıfırdan başla bakalım m1 e 5-6t çekiyorlar m2 3 ü söylemiyorum bile.Sen sıfırdan kastığınızı falan söylüyorsunda öyle sıfırdan başlamak olmuyor yalnız.Çabanız takdire şayan fakat kendinizi kandırmışsınız sadece.
Ricardo Quaresma #7
Eski, eskide mi kalıyor sahi ?
Lorry
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: SABBAH

Mesaj gönderen Lorry »

Arkadaşlar hepinize başarılar dilerim . Öncelikle tılsım muhabbeti açıp sizin gözünüzü korkutmasınlar . Bende oyuna sıfırdan ve tek başladım , oyundakilerdwn yardım alarak görevlerimi yaptım tabi birazda tecrübeli olduğum için kolay para kastım sürekli alışveriş yaptım. Yaklaşık 1 aydır oyuna zevkine giriyorum . Büyücüm ve şifacım 59 level. Büyümde m1 mavi m3 bb3 ve y2 tılsımım var sadece Çemberlitaş paketi ile 5500 akçe ile bunları yaptım siz ise birlikte çok daha kolay para kasarsınız . Şimdiden başarılar dilerim
Yardıma vs ihtiyacınız olursa Lucie adlı karakterime mesaj atabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Mountain
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Mountain »

hayırlısı olsun hepiniz için karaköyde boş kesimlerinizi de görürüz inşallah :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Geçenlerde biz de başlamıştık ama 45. seviyeden sonra falan bıraktık. Umarım siz kalıcı olursunuz
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
mikrocip
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

devq7 yazdı: 14 Eyl 2019 15:28 Yani kardeşim öyle birşey yazmışsın ki sanki yeni başlayan herkes m1 m2 3 met 3 kons 1 3 ile başlıyor.Sen bi sıfırdan başla bakalım m1 e 5-6t çekiyorlar m2 3 ü söylemiyorum bile.Sen sıfırdan kastığınızı falan söylüyorsunda öyle sıfırdan başlamak olmuyor yalnız.Çabanız takdire şayan fakat kendinizi kandırmışsınız sadece.
İyi de ben 0 dan başladık demedim? Sadece sıfırdan çar kastık güneş asalarla bunları yaptık dedim. Tılsımsız denemiş olsaydık da yol savaşçısı hariç hepsi çok rahat kesilirdi.