Ekiple Başladık :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
hewlet57
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: FireNation

Ekiple Başladık :)

Mesaj gönderen hewlet57 »

Resim

Daha gelicek 2-3 arkadaşımız var

2 Kişi önceden oynadı diğer arkadaşlarımız IKV ye yeni.
Hadi hayırlısı olsun görünce Bot filan yazmayında :D
Oyun için yardıma açığız
hepinize iyi oyunlar :)
Server :Eminönü
Nick : Hewlet
Lonca : FireNation
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: Ekiple Başladık :)

Mesaj gönderen devq7 »

Biriniz şifa, biriniz de savaşçı açaydınız bari :) Grup bölgesi atardınız istediğiniz gibi :) Hadi hayırlısı
Ricardo Quaresma #7
Eski, eskide mi kalıyor sahi ?
Kullanıcı avatarı
pegasusejder2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen pegasusejder2 »

Üstteki arkadaşa katılıyorum en azından biri şifa olsaydı :grin: Eğlenmenize bakın derim. Bu arada hangi sunucudasınız?
jrrtalkien
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen jrrtalkien »

12 yıl önce anka büyücülerini hatırlattı ;) 6 büyücü eminönünün nadide insanlarını ;)
Kullanıcı avatarı
melihbaba
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen melihbaba »

Hayırlı olsun oyuna yeni başmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum ama arkadaş ortamıyla oynanacağı için muhhabettiniz bile keyif verir başarılar

Tamamen yönetim için bir eleştiri yapıcam ' bu adamlar bi hevesle oyuna başladılar vakit harcıyacaklar ' grup bölgelerindeki görevleri yapmaları gerektiğinde 600 direnc ile bossları nasıl kesicekler ki kenan junon bi şekilde halloldu diyelim
çemberlitaşdaki bossları nasıl kesicekler ? Biz ilk geldiğinde bölgeler ' güneş asalarla bile kenan 2 saat sürüyordu direnc 1000 oldugu halde ?? zorla millete oyunu başlatmayıp bide bıraktıran sistem kurup bıraktı adamlar
Resim

Kod: Tümünü seç

"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."
- Artık Eminönün'de - Villian
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Başlarda seri seviye atlamak için herkes büyü açmış ama arkadaşın da dediği gibi 1 şifa ve 1 savaşçı olsaydı daha güzel olurdu. Başarılar :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

melihbaba yazdı: 08 Eyl 2019 21:04 grup bölgelerindeki görevleri yapmaları gerektiğinde 600 direnc ile bossları nasıl kesicekler
:pensive:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen snapdragon »

melihbaba yazdı: 08 Eyl 2019 21:04 Hayırlı olsun oyuna yeni başmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum ama arkadaş ortamıyla oynanacağı için muhhabettiniz bile keyif verir başarılar

Tamamen yönetim için bir eleştiri yapıcam ' bu adamlar bi hevesle oyuna başladılar vakit harcıyacaklar ' grup bölgelerindeki görevleri yapmaları gerektiğinde 600 direnc ile bossları nasıl kesicekler ki kenan junon bi şekilde halloldu diyelim
çemberlitaşdaki bossları nasıl kesicekler ? Biz ilk geldiğinde bölgeler ' güneş asalarla bile kenan 2 saat sürüyordu direnc 1000 oldugu halde ?? zorla millete oyunu başlatmayıp bide bıraktıran sistem kurup bıraktı adamlar
Katılıyorum. Yönetimin amacı oyunu kapatmak, oyunu tamamen oyunculardan arındırmak, boşaltmak. Karaköy, görev zorunluluğu, direncin 600 e düşmesi vs. hepsi mevcut oyunculara oyunu bıraktırmak ve yeni oyuncu akışını kesmek için yapılmış bir hareket. Tebrik ederim başarılıda oldular. Oyun tamamen bitti bitecek. Çemberlitaş zamanında olan oyuncu sayısının 10 da 1 i bile yok şu an.
Kullanıcı avatarı
hewlet57
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: FireNation

Mesaj gönderen hewlet57 »

5 büyücü - 1 şifacı - 2 savaşcı olduk an olarak.Eskilerden 1 arkadaşımız da yardıma katıldı
Zaten gören herkes değişik tepkiler verip yardım etmek ıstıyor :)
Server :Eminönü
Nick : Hewlet
Lonca : FireNation
PetrichoR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen PetrichoR »

Beyazköşk sunucusunda oynamak isterseniz A"dan Z"ye tum görevlerinize yardim ederim.
Beklerim.