PROJECT: İ S T A N B U L

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: PROJECT: İ S T A N B U L

Mesaj gönderen devq7 »

Merhaba,
lovenheart yazdı: 19 Eki 2019 11:07 Verdiğin emekler için teşekkürler low poly şehir modelleme ve yeni binalar eklemek için destek olabilirim.
Yorumun ve desteğin için teşekkür ederim, fakat bu konuda yardıma ihtiyaç duymuyorum.Animasyonlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim :)
DavuTT yazdı: 22 Eki 2019 13:47 Hocam bu dosyaları hangi programla açabiliyorsunuz?
Mesele dosyaları açmak değil ki, onları kullanabilmek :) İnternette doğru araştırma yapan herkes dosyalara erişebilir yani bu bir marifet değil :)
zikirmatik yazdı: 22 Eki 2019 21:29 bu faydalı konuya bir faydalı bilgi de ben ekliyim:
karaköy güncellemesiyle arz lodos güncellemesi arasındaki zaman farkı= 5 yıl 2 ay 5 gün
Bu bilgiyle napabiliriz bilmiyorum ama, yine de teşekkür ederiz :)
KraToSs yazdı: 24 Eki 2019 10:34 Biraz ilerisi için konuşacağım ama bunun seviye sınırı ne olacaktır?
Aklımda bir seviye sınırı yok.Şu an için tek amacım birkaç tane fare kesebilmek tabi singleplayer değil :)

Çalışmalarım devam ediyor, şu sıralar işlerim biraz yoğun eve gece 3 4 lerde geliyorum.Foruma girmeyeli bile baya bir zaman olmuş.

Kardeşlere selam, abilere RESPECT :crown:
Ricardo Quaresma #7
Eski, eskide mi kalıyor sahi ?
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Mustafaxbuken »

Dostum ilk günden bu zamana çalışmalarını takdir ediyorum ve devamının gelmesini dört gözle bekliyorum umarım güzel neticeler alır.
---Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir.-ZAHİR
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

devq7 yazdı: 12 Eki 2019 18:41 Merhaba,

Resim

Dosyalarda gezinirken Komutan'a denk geldim.Karakteri biraz inceleyip,bazı hatalarını giderdim.Tasarımı değiştirme taraftarı olmadığım için sadece topolojideki hatalara yoğunlaştım.Hataları giderdikten sonra,kemik sistemini giydirip animasyon işlemlerine geçtim.Ufak bir kemik sistemi testi yapmayı da ihmal etmedim.İlerleyen günlerde, tabi işten vakit buldukça hem Youtube kanalım üzerinden videolara hem de buradan paylaşımlara devam edeceğim.Herkese vakit ayırdığı için teşekkür ederim.

Şu oyunda en sevdiğim karakterdir kendileri. Bu çalışmanın sonucunu görmek nasip olur umarım bizlere.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Bitsede oynasak ya canım çekti. Oynadığım bir pc oyunu yok artık. Bunu bekliyorum sadece
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

KraToSs yazdı: 15 Kas 2019 11:29 Bitsede oynasak ya canım çekti. Oynadığım bir pc oyunu yok artık. Bunu bekliyorum sadece
Ciddi ciddi oynanabilir birşey bekliyor musun bu konudan ?
Resim
Kullanıcı avatarı
MERTMUSAB
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

PROJECT: İ S T A N B U L

Mesaj gönderen MERTMUSAB »

Merhaba hala devam ediyor musun?
Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen devq7 »

Çalışmalarım devam ediyor.Herkese yorumları ve destekleri için teker teker teşekkür ederim.
Dawnguard yazdı: 15 Kas 2019 23:29 Ciddi ciddi oynanabilir birşey bekliyor musun bu konudan ?
Tamam sen oynanabilir birşey beklemiyorsun eyvallah. E peki güzel kardeşim niye konunun sıkı takipçisisin ? Neden yorumlarını sildiğim halde sürekli yorum atıyorsun ? Diyelim ki başarısız oldum, yapamadım yada beceremedim vs. Başkasının başarısızlığından keyif alacak kadar yıkık mısın ya da aciz ?

Ricardo Quaresma #7
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Mesaj gönderen Dawnguard »

devq7 yazdı: 17 Kas 2019 01:29 Çalışmalarım devam ediyor.Herkese yorumları ve destekleri için teker teker teşekkür ederim.
Dawnguard yazdı: 15 Kas 2019 23:29 Ciddi ciddi oynanabilir birşey bekliyor musun bu konudan ?
Tamam sen oynanabilir birşey beklemiyorsun eyvallah. E peki güzel kardeşim niye konunun sıkı takipçisisin ? Neden yorumlarını sildiğim halde sürekli yorum atıyorsun ? Diyelim ki başarısız oldum, yapamadım yada beceremedim vs. Başkasının başarısızlığından keyif alacak kadar yıkık mısın ya da aciz ?

Sana bir garezim yok sakin ol.Konudaki arkadaşların çoğu ikv ayarında bir oyun bekliyorlar.Senin öyle bir iddian var mı bilmiyorum ama istersen kojimayı getir tek başına çıkaramaz öyle bir işi.Bahsettiğim o.He 2 boyutlu platform oyunu yaparsın ikv konseptli tamam derim ama sende biliyosundurki çoğu arkadaş ne beklediğinin farkında değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen devq7 »

Dawnguard yazdı: 17 Kas 2019 18:11 Sana bir garezim yok sakin ol.Konudaki arkadaşların çoğu ikv ayarında bir oyun bekliyorlar.Senin öyle bir iddian var mı bilmiyorum ama istersen kojimayı getir tek başına çıkaramaz öyle bir işi.Bahsettiğim o.He 2 boyutlu platform oyunu yaparsın ikv konseptli tamam derim ama sende biliyosundurki çoğu arkadaş ne beklediğinin farkında değil.
Bak ben ne sormuşum sen ne anlatmışsın.Yav kardeşim yaparım yapamam o benim sorunum yada buradaki arkadaşlar birşeyler beklerler beklemezler bak bu da onları ilgilendiren bir durum.Madem birşey beklemiyorsun, niye bu konunun sıkı takipçisisin diye soruyorum sana ? Çok basit bir soru, birşey beklemiyorsan niye bu konudasın ?

Çalışmalarım devam ediyor.Kusura bakmayın arkadaşlar da bu ve bunun gibi kişilerin amacını anlamaya çalışıyorum.Konunun tartışma ortamı yaratmasını da istemiyorum.

Ricardo Quaresma #7
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

FiratCakiroglu'nun da dediği gibi: Resim

Bu konu açıldığından beri buradayım ve çalışmaları severek takip ediyorum. Oynanacak hale gelir veya gelmez biz burayı başarı ve emekten dolayı takip ediyoruz.
Tartışmanız mesajımın başında verdiğim mesajla son bulsun ve herkes işini yapsın lütfen.
Resim
Kilitli