Durum neden böylee

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yesmi45
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Durum neden böylee

Mesaj gönderen yesmi45 »

Oyuna senelerini vermiş ve bırakmış biri olarak insanın yine aklından çıkmaması,unutamaması yine oyuna ara sıra bakmasına sebep oluyor aklıma geldi bakayım dedim tılsım fiyatları materyaller vb fiyatların uçmuş olması ve kitlenin azalması gibi sorun yeni başlamak isteyen arkadaşların oyunda hiç şansı olmaması fikrini oluşturdu.
karakteri kasmak bir yere kadar eskiden karaköy yokken en azından çemberli taş sürekli atılan ve oyun kitlesinin fazlalığı sebebiyle yardımlaşma olaylarının çok olması yeni başlayan arkadaşlara avantaj sağlıyordu şimdi çemberli taş'a girmek değil kenan miğrat imkansız hale gelmiş çok üzücü bir durum demem o ki yeni başlamak isteyen arkadaşların sıfırda başlıcaklarsa eğer işleri gerçekten çok zor
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Durum neden böylee

Mesaj gönderen Esadullah »

yesmi45 yazdı: 02 Eyl 2019 13:26 Oyuna senelerini vermiş ve bırakmış biri olarak insanın yine aklından çıkmaması,unutamaması yine oyuna ara sıra bakmasına sebep oluyor aklıma geldi bakayım dedim tılsım fiyatları materyaller vb fiyatların uçmuş olması ve kitlenin azalması gibi sorun yeni başlamak isteyen arkadaşların oyunda hiç şansı olmaması fikrini oluşturdu.
karakteri kasmak bir yere kadar eskiden karaköy yokken en azından çemberli taş sürekli atılan ve oyun kitlesinin fazlalığı sebebiyle yardımlaşma olaylarının çok olması yeni başlayan arkadaşlara avantaj sağlıyordu şimdi çemberli taş'a girmek değil kenan miğrat imkansız hale gelmiş çok üzücü bir durum demem o ki yeni başlamak isteyen arkadaşların sıfırda başlıcaklarsa eğer işleri gerçekten çok zor
Saygılar: https://www.youtube.com/watch?v=a1FhhWj2uDs
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
melihbaba
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen melihbaba »

49 lwl ful çarlarım var ben bile başlayamıyorum hol görevleri duruyor diye kimle yapacağım ki oyunda insan yok oda karaköyde göremiyoruz :(
Resim

Kod: Tümünü seç

"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."
- Artık Eminönün'de - Villian
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

melihbaba yazdı: 02 Eyl 2019 18:04 49 lwl ful çarlarım var ben bile başlayamıyorum hol görevleri duruyor diye kimle yapacağım ki oyunda insan yok oda karaköyde göremiyoruz :(
Eminönü sunucusunda aslında saat yolcuları oluyor ilaveten hol görevi de olan oyuncularda mevcut,arada denk geliyordum,sen de denk gelebilirsin diye düşünüyorum akşam vakti gibi.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen therose »

melihbaba yazdı: 02 Eyl 2019 18:04 49 lwl ful çarlarım var ben bile başlayamıyorum hol görevleri duruyor diye kimle yapacağım ki oyunda insan yok oda karaköyde göremiyoruz :(
Yabancı ve yalancı devasa rol yapma oyunları yerine üşenmeyip tekrar başlaman gereken bir İstanbul Kıyamet Vakti var.
Başlamak bitirmenin yarısıdır.