WOW Classic gibi İKV Klasik Olmaz mı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Re: WOW Classic gibi İKV Klasik Olmaz mı

Mesaj gönderen Plafect00 »

devq7 yazdı: 10 Eyl 2019 01:42
LinkiNParkK yazdı: 10 Eyl 2019 00:23
Plafect00 yazdı: 31 Ağu 2019 11:35 Yaklaşık 50 gün önce açtığım ancak forumdaki bazı tuhaf arkadaşların bana hakaret etmesiyle sonuçlanmış konu. Evet, artık ben de ötesine gidilemeyeceğini düşünüyorum.
Evet bu konuyu hatırlıyorum, tam konuya katılıp yorum attıktan 10 dakika sonra kapanan konuydu sanırım. Üzücü ama yapacak bir şey yok oyundaki insanların fikirlerinin buralara yansımamasını beklemek saçmalık olurdu sanırım :)
Anlamsız şekilde hakaret edip saldırmaya başlıyorlar.Noluyor bitiyor kendimi aşırı gereksiz bir tartışmanın içinde buluyorum.Memati, bu forum girdap gülüm dediğinde keşke onu dinleseydim. Böyle mi demişti ki ya, işte dinlemediğim için tam bilmiyorum :)
Resim
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
devq7
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen devq7 »

Plafect00 yazdı: 10 Eyl 2019 07:21 Resim
Az önce oyuna girdim 2 dakikada sıkılıp geri çıktım.Ben bu oyunda tüm gece maden çekip, sabah uyumadan okula giderdim lisedeyken :) Ne duruma geldiğini az buçuk özetleyebilmişimdir umarım.Çemberlitaşa kadar herşey o kadar güzeldi ki.Çemberlitaş tasarım olarak güzeldi sadece.Defansif ve ofansif ayrımının geldiği gün oyun yavaş yavaş öldü.Benim gözlemim bu şekilde.

Kardeşlere selam, abilere RESPECT :crown:
Ricardo Quaresma #7
Eski, eskide mi kalıyor sahi ?
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Plafect00 yazdı: 10 Eyl 2019 07:21
devq7 yazdı: 10 Eyl 2019 01:42
LinkiNParkK yazdı: 10 Eyl 2019 00:23
Plafect00 yazdı: 31 Ağu 2019 11:35 Yaklaşık 50 gün önce açtığım ancak forumdaki bazı tuhaf arkadaşların bana hakaret etmesiyle sonuçlanmış konu. Evet, artık ben de ötesine gidilemeyeceğini düşünüyorum.
Evet bu konuyu hatırlıyorum, tam konuya katılıp yorum attıktan 10 dakika sonra kapanan konuydu sanırım. Üzücü ama yapacak bir şey yok oyundaki insanların fikirlerinin buralara yansımamasını beklemek saçmalık olurdu sanırım :)
Anlamsız şekilde hakaret edip saldırmaya başlıyorlar.Noluyor bitiyor kendimi aşırı gereksiz bir tartışmanın içinde buluyorum.Memati, bu forum girdap gülüm dediğinde keşke onu dinleseydim. Böyle mi demişti ki ya, işte dinlemediğim için tam bilmiyorum :)
Resim

Çok doğru şeyler yazmışsınız :)
Ayrıca şu karikatürü bir sefer daha görmüştüm forumda ve acayip gülmüştüm ya çok hoş yapılmış :)
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW