Oyun Bizi Bırakmış

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Oyun Bizi Bırakmış

Mesaj gönderen Esadullah »

Üç talaktan bahsetmiş gibisin,
Her neyse.. zaten alış-veriş yapsakta ban oluyor. O yüzden uzaktan seyretmen en alası.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Esadullah yazdı: 26 Ağu 2019 20:11 Üç talaktan bahsetmiş gibisin,
Her neyse.. zaten alış-veriş yapsakta ban oluyor. O yüzden uzaktan seyretmen en alası.
Yaparsan ban yiyorsun yapmazsan hatta hiç bir şekilde o sunucudaki karakterini aktif kullanmazsan içinde 3 5m para olup 1 asa 1 zırhı 1 yılda anca üretmişsen üretim tarihi kopyaların çıkma tarihinden kat kat önce olsa bile sebebi belirsiz şekilde siliyorlar. neden silindi diye sorma 1 hafta bloktan başlıyor cezası...
sabitfikir
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen sabitfikir »

Adamlar 5 yıl güncelleme getirmedi, oyunu bırakmadınız. Güncelleme getirdi, direnç sistemini bozdu. Eski şefleri kesilemez hale getirdi. Hataların hiç birini düzeltmedi. Lagı gidermedi. Oyunu bırakmadınız. Her cumartesi oyun geri sarmaya başladı, millet kopyadan zengin oldu. Piyasa alt üst oldu. Oyunu bırakmadınız. Çaresiz yönetim artık yeni hesap açmayı engelledi ve oyunda gördüğünü banlamaya başladı. Hala bırakmıyorsunuz. Adamlar daha ne yapsın. Yazık, şu yönetime acıyın da bırakın oyunu artık. Onlar da insan.
Kullanıcı avatarı
OOoOO
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Azrailin Sesi

Mesaj gönderen OOoOO »

sabitfikir yazdı: 27 Ağu 2019 10:56 Adamlar 5 yıl güncelleme getirmedi, oyunu bırakmadınız. Güncelleme getirdi, direnç sistemini bozdu. Eski şefleri kesilemez hale getirdi. Hataların hiç birini düzeltmedi. Lagı gidermedi. Oyunu bırakmadınız. Her cumartesi oyun geri sarmaya başladı, millet kopyadan zengin oldu. Piyasa alt üst oldu. Oyunu bırakmadınız. Çaresiz yönetim artık yeni hesap açmayı engelledi ve oyunda gördüğünü banlamaya başladı. Hala bırakmıyorsunuz. Adamlar daha ne yapsın. Yazık, şu yönetime acıyın da bırakın oyunu artık. Onlar da insan.
Hakikaten çok doğru bir bakış açısı. Belki de adamlar biz oyunu bırakalım da sunucuların fişini çeksin diye uğraşıyorlar.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

sabitfikir yazdı: 27 Ağu 2019 10:56 Adamlar 5 yıl güncelleme getirmedi, oyunu bırakmadınız. Güncelleme getirdi, direnç sistemini bozdu. Eski şefleri kesilemez hale getirdi. Hataların hiç birini düzeltmedi. Lagı gidermedi. Oyunu bırakmadınız. Her cumartesi oyun geri sarmaya başladı, millet kopyadan zengin oldu. Piyasa alt üst oldu. Oyunu bırakmadınız. Çaresiz yönetim artık yeni hesap açmayı engelledi ve oyunda gördüğünü banlamaya başladı. Hala bırakmıyorsunuz. Adamlar daha ne yapsın. Yazık, şu yönetime acıyın da bırakın oyunu artık. Onlar da insan.
Cidden bunu ben de düşünüyorum bazen
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Yahu şahsen ben kopya işine karışmadığım halde ban yiyorsam nasıl bu kadar insan kopyayla item yapıyorlar aklım almıyor yatacak yeriniz yok ulan
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

saglam yazdı: 28 Ağu 2019 00:51 Yahu şahsen ben kopya işine karışmadığım halde ban yiyorsam nasıl bu kadar insan kopyayla item yapıyorlar aklım almıyor yatacak yeriniz yok ulan
Benim beta çar alışveriş yüzünden blok attılar 5 aydır cevap vermiyorlar.
Merandan maden getirdiğim ve sattığım tarihler açık ve belli ama kopya muamelesi yapıp 12 yıllık hesabımı bloke ettiler.
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

SeRRuh yazdı: 27 Ağu 2019 00:51
Yaparsan ban yiyorsun yapmazsan hatta hiç bir şekilde o sunucudaki karakterini aktif kullanmazsan içinde 3 5m para olup 1 asa 1 zırhı 1 yılda anca üretmişsen üretim tarihi kopyaların çıkma tarihinden kat kat önce olsa bile sebebi belirsiz şekilde siliyorlar. neden silindi diye sorma 1 hafta bloktan başlıyor cezası...
Alış-veriş konusunda çok aktif biri olarak bir örnekle açıklık getireyim;

5 Adet Isırgan Tohumu satın alıp, kasanda ki 100 adet Isırgan Tohumu ile birleştirdiğinde, eğer ki o satın aldığın 5 Isırgan Tohumu kopya ise karakterin ya silinir yada banlanır. Başka seçenek yok malesef!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Esadullah yazdı: 28 Ağu 2019 18:11

5 Adet Isırgan Tohumu satın alıp, kasanda ki 100 adet Isırgan Tohumu ile birleştirdiğinde, eğer ki o satın aldığın 5 Isırgan Tohumu kopya ise karakterin ya silinir yada banlanır. Başka seçenek yok malesef!
alışveriş yapılmadı hatta 2 ayda 10 dk 15dk girildi çıkıldı. Ne satış ne alış olmadı. Sadece bir arkadaşıma 3 4 tane tılsım vermek üzere oyuna girdiğimi hatırlıyorum. Ertesi gün tılsımları geri almak için girdiğimizde karakteri silmişlerdi. Hesabın ceza almadığına dair yetkili ağızdan bilgi aldım. Ceza yok ortada fakat karakter de yok. İşte burda destek ekibinin keyfi moderasyonu başlıyor.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

SeRRuh yazdı: 29 Ağu 2019 03:12
Esadullah yazdı: 28 Ağu 2019 18:11

alışveriş yapılmadı hatta 2 ayda 10 dk 15dk girildi çıkıldı. Ne satış ne alış olmadı. Sadece bir arkadaşıma 3 4 tane tılsım vermek üzere oyuna girdiğimi hatırlıyorum. Ertesi gün tılsımları geri almak için girdiğimizde karakteri silmişlerdi. Hesabın ceza almadığına dair yetkili ağızdan bilgi aldım. Ceza yok ortada fakat karakter de yok. İşte burda destek ekibinin keyfi moderasyonu başlıyor.
Çok iyi anlıyorum kardeşim. Benim başıma geldi