Bono kullanımı yasak mı ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Re: Bono kullanımı yasak mı ?

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Bono kullanımı yasak değil tehlikelidir. Alışverişlerde bono kullanmayın.
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

lARZl yazdı: 18 Ağu 2019 00:03
saglam yazdı: 17 Ağu 2019 22:21 Valla aylar önce bono karşılığı hidro sattım ve o yüzden ban yedim bulaşma yani
Valla hocam her ticaretimin ss ini alarak ve 59 lv ful itemli hesabı olmayan kişilerle ticaret yapmayarak kendimi güvence altına alıyorum forumda bu konu hakkında moderetörler öyle yazmışlar bir durum olursa ssleri yollarım.
Benim kopyadan bilmemneden haberim bile yoktu sattığımda. 40 yılda bir oyuna girip geziyodum (zaten en yüksek çarım 57 leveldi) girdim baktım ki adamın biri 15mden hidro alıyo aha dedim fırsat-ama sonuçta gaffar kesimi zorlaşmış tabi artar diye düşünerekten- 9 tane hidrom vardı gittim sattım yine 1 ay falan girmedim oyuna sonra bi girip bakiyim dedim blok yemişim. Hatta insanlar diyodu 15e ucuza satmışsın daha artacak falan diye
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
lARZl
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Kasvet

Mesaj gönderen lARZl »

saglam yazdı: 28 Ağu 2019 00:56
lARZl yazdı: 18 Ağu 2019 00:03
saglam yazdı: 17 Ağu 2019 22:21 Valla aylar önce bono karşılığı hidro sattım ve o yüzden ban yedim bulaşma yani
Valla hocam her ticaretimin ss ini alarak ve 59 lv ful itemli hesabı olmayan kişilerle ticaret yapmayarak kendimi güvence altına alıyorum forumda bu konu hakkında moderetörler öyle yazmışlar bir durum olursa ssleri yollarım.
Benim kopyadan bilmemneden haberim bile yoktu sattığımda. 40 yılda bir oyuna girip geziyodum (zaten en yüksek çarım 57 leveldi) girdim baktım ki adamın biri 15mden hidro alıyo aha dedim fırsat-ama sonuçta gaffar kesimi zorlaşmış tabi artar diye düşünerekten- 9 tane hidrom vardı gittim sattım yine 1 ay falan girmedim oyuna sonra bi girip bakiyim dedim blok yemişim. Hatta insanlar diyodu 15e ucuza satmışsın daha artacak falan diye

geçmiş olsun kardeş piyasa çok uçtu hıdroya 200 300m çekenler var şuan eminönünde
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

bono kullanmak yasak değil. eminönü sunucusunda agopta satılmıyor olabilir diğer sunucularda satılıyor.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

lARZl yazdı: 13 Ağu 2019 20:41 Acil forum yetkılısı bır cevap atabılırmı nasıl ticaret yapıcaz ?
Şu soruya mantıklı cevap verebilecek bir yetkili görmedim. Kopyala yapıştır yapmadan izah edebilecek yetkili varsa buyursun denesin. Ben de merak ediyorum saçma sapan ceza almadan nasıl ticaret yapılabilir? tılsım satan adam 12t olan piyasada nasıl sağlıklı bir ticaret yapabilir?
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

Bono kullanıyoruz, kullanmakta artık sakınca görmüyoruz çünkü Cumartesi günleri sunucu kapanıyor ve kopyalar siliniyor. Tüm gün boyunca giremediğimizi biliyorsunuz. O yüzden bu konuda çözüm bulmuş olduklarını düşünüyoruz ve bu olay en kısa zamanda yöneticiler tarafından çözüme ulaştırılacaktır. (Kişisel Fikrim.)
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

therose yazdı: 30 Ağu 2019 16:42 Bono kullanıyoruz, kullanmakta artık sakınca görmüyoruz çünkü Cumartesi günleri sunucu kapanıyor ve kopyalar siliniyor. Tüm gün boyunca giremediğimizi biliyorsunuz. O yüzden bu konuda çözüm bulmuş olduklarını düşünüyoruz ve bu olay en kısa zamanda yöneticiler tarafından çözüme ulaştırılacaktır. (Kişisel Fikrim.)
Riske gerek yok. Başka sunucuda yapıp gelenler var.
Kullanıcı avatarı
lARZl
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Kasvet

Mesaj gönderen lARZl »

CHAPPIE yazdı: 30 Ağu 2019 17:57
therose yazdı: 30 Ağu 2019 16:42 Bono kullanıyoruz, kullanmakta artık sakınca görmüyoruz çünkü Cumartesi günleri sunucu kapanıyor ve kopyalar siliniyor. Tüm gün boyunca giremediğimizi biliyorsunuz. O yüzden bu konuda çözüm bulmuş olduklarını düşünüyoruz ve bu olay en kısa zamanda yöneticiler tarafından çözüme ulaştırılacaktır. (Kişisel Fikrim.)
Riske gerek yok. Başka sunucuda yapıp gelenler var.
bonolar belirli sunucularda var yalnız olan sunucularda neden kaldırmadılar o zaman? çözümü bulmuş olabilirler.
Resim
Resim