Bono kullanımı yasak mı ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
lARZl
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Kasvet

Bono kullanımı yasak mı ?

Mesaj gönderen lARZl »

Beyler oyunda biliyorsunuz ki kopyalama vesaile bi dünya şey yaşandı maden satıcam bono vereyım dıyenler oluyor almıyorum alırsam ban yer miyim karşı taraf kopyacımıdır belli değil m1 alıcam bono vermek ıstıyorum baska sekılde nakıt para 200m den fazla verılmıyor nasıl bir ticaret sistemi oturtucaz ?
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
candal1233
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: <Dont Come Back>

Re: Bono kullanımı yasak mı ?

Mesaj gönderen candal1233 »

lARZl yazdı: 13 Ağu 2019 15:28 Beyler oyunda biliyorsunuz ki kopyalama vesaile bi dünya şey yaşandı maden satıcam bono vereyım dıyenler oluyor almıyorum alırsam ban yer miyim karşı taraf kopyacımıdır belli değil m1 alıcam bono vermek ıstıyorum baska sekılde nakıt para 200m den fazla verılmıyor nasıl bir ticaret sistemi oturtucaz ?

kardeşim sana katılıyorum ben bu yüzden 3 farklı hesabımı bloklu buldum ticaret yapmaktan korkulur oldu desteğe ticket attığımda kopyala yapıştır cevap vermekten başka bir şey yapmadılar 3 haftadır 1 hesap inceleyemediler sen sen ol ticaretini düşük fiyatlı eşyalarla yap haksız blok alma
<DONT COME BACK>
Kullanıcı avatarı
lARZl
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen lARZl »

Acil forum yetkılısı bır cevap atabılırmı nasıl ticaret yapıcaz ?
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen BlueGate »

lARZl yazdı: 13 Ağu 2019 15:28 Beyler oyunda biliyorsunuz ki kopyalama vesaile bi dünya şey yaşandı maden satıcam bono vereyım dıyenler oluyor almıyorum alırsam ban yer miyim karşı taraf kopyacımıdır belli değil m1 alıcam bono vermek ıstıyorum baska sekılde nakıt para 200m den fazla verılmıyor nasıl bir ticaret sistemi oturtucaz ?
Merhaba IARZI.,

Bono karşılığı yapmış olduğunuz alışverişlerinizde sistem üzerinden şüpheli bir durum görülürse hesabınıza moderasyon uygulanır. İletişim destek formu üzerinden yapmış olduğunuz itirazlarda ise sıralama dikkate alınarak tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilir. İvedilikle yapılan inceleme sonucu hesabınızda kopya maden, bono vb. materyaller tespit edilmezse hesabınızın moderasyonu kaldırılır. Yapmış olduğunuz alışverişlerde kopya tespiti olur ise kopya olduğu tespit edilen bono, materyal, eşya vb. kayıplara uğrayabilirsiniz. Alışverişte kopya nesneleri size satan kişiyi, alışveriş esnasında print aldığınız taktirde bu tarz bir olay yaşadığınız zaman destek birimine gönderirseniz gerekli incelemeler sonucu o kullanıcının hesabına moderasyon uygulanacaktır fakat yinede almış olduğunuz kopya materyal, bono vb. nesneleri kaybedebilme ihtimaliniz bulunmaktadır.

İyi bayramlar, iyi forumlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

BlueGate yazdı: 13 Ağu 2019 20:53
Merhaba IARZI.,

Bono karşılığı yapmış olduğunuz alışverişlerinizde sistem üzerinden şüpheli bir durum görülürse hesabınıza moderasyon uygulanır. İletişim destek formu üzerinden yapmış olduğunuz itirazlarda ise sıralama dikkate alınarak tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilir. İvedilikle yapılan inceleme sonucu hesabınızda kopya maden, bono vb. materyaller tespit edilmezse hesabınızın moderasyonu kaldırılır. Yapmış olduğunuz alışverişlerde kopya tespiti olur ise kopya olduğu tespit edilen bono, materyal, eşya vb. kayıplara uğrayabilirsiniz. Alışverişte kopya nesneleri size satan kişiyi, alışveriş esnasında print aldığınız taktirde bu tarz bir olay yaşadığınız zaman destek birimine gönderirseniz gerekli incelemeler sonucu o kullanıcının hesabına moderasyon uygulanacaktır fakat yinede almış olduğunuz kopya materyal, bono vb. nesneleri kaybedebilme ihtimaliniz bulunmaktadır.

İyi bayramlar, iyi forumlar dilerim.
yetkililer tarafından gizli tutulan forum moderatör adayı mısın sen acaba :d ? ve ek olarak sorayım , bu incelemeler kaç ay sürüyor peki ?
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen BlueGate »

yetkililer tarafından gizli tutulan forum moderatör adayı mısın sen acaba :d ? ve ek olarak sorayım , bu incelemeler kaç ay sürüyor peki ?
Hayır öyle bir durum söz konusu değil sıradan bir oyuncuyum, incelemeler bir önceki mesajımda belirttiğim gibi sıra numarası ile yapılıyor. Daha önce yapmış olduğunuz itiraz için belkide çoktan tarafınıza dövüş yapılmış olabilir gönderilen mail spam olarak mail kutunuza düşmüş olabilir ya da incelemelerin yapılması için işlem sırasına alınmış olabilir bunlar hep varsayımdan ibaret.. Mail kutunuzu kontrol edip özellikle spam kısmına bakmanızı tavsiye ederim.
sabitfikir
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen sabitfikir »

"...ivedilikle..."

Değerinin çok altında alışveriş yapmadığınız sürece size verilen para kopya bile olsa elinizden alınmaz. Uydurmayalım.
Kullanıcı avatarı
Berat081
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Berat081 »

Arkadaşlar selamlar öncelikle. şuan benim hesabımda 2 gündür blokeli kesinlikle hiç bir kopya bug olaylarına kalkışmadım bu kopya işini çıkaranlarıda Allaha havale ediyorum aylarca emek vererek gece gündüz kasarak kasamı doldurdum 15 t para bi o kadar da ederi olacak materyal maden vardı peki sorarım size bunları hesabımda saklamak şüpheli durum mu oluyor yani emek vererek bisürü maden parası olan her oyuncuya ban atarlarsa oyuncu kalmaz inanın çok kötü bir durum yapmadığınız halde karakterinize giremiyorsunuz bu insana çok koyuyor şunuda belirtmek isterim bu işi yapan insan zaten hiç bir yere ne itiraz eder nede içini döker yazık oldu emeğimize inşallah ellerini vicdanlarına koyarlarda açarlar
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

Valla aylar önce bono karşılığı hidro sattım ve o yüzden ban yedim bulaşma yani
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Kullanıcı avatarı
lARZl
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen lARZl »

saglam yazdı: 17 Ağu 2019 22:21 Valla aylar önce bono karşılığı hidro sattım ve o yüzden ban yedim bulaşma yani
Valla hocam her ticaretimin ss ini alarak ve 59 lv ful itemli hesabı olmayan kişilerle ticaret yapmayarak kendimi güvence altına alıyorum forumda bu konu hakkında moderetörler öyle yazmışlar bir durum olursa ssleri yollarım.
Resim
Resim