Gözlük

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
WeYCeL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Gözlük

Mesaj gönderen WeYCeL »

Biraz klişe olacak aslın da ama bir çoğumuzun da merak konusu., Karaköy geldi o kadar tasarım yapıldı gözlükler ve Maraton ayakkabı muamması hiç kimse tarafından cevaplanmadı.
ENFAL

ENFALII

TOXİC

GÖLGE HARAMİLERİ
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Re: Gözlük

Mesaj gönderen BlueGate »

Takılarla ilgili bir güncelleme gelirse muhtemelen gözlük ve Maraton Ayakkabı gibi bir ayakkabıda o zaman gelir diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Aslında bu diğerleri kadar karmaşık bir güncelleme olmadığı için yapılması en mümkün olan yenilik. Yani arkadaş doğru bir konuya el atmış.

He yenilik yapılır mı derseniz *şu şartlar altında* pek ihtimal vermiyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
iautr
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen iautr »

Oyunda "Derindeki Sır" güncellemesi ilk gelen bölgelerden. İlk maraton ayakkabı burada geldi. Mor maraton gözlük (bu gözlük kısmının ne zaman geldiği tam hatırlamıyorum) Arz ve Lodos eklentisinde geldi. Ama büyücü max hasarları "Azat" iteminden öteye geçmiyordu. Sonra "Çemberlitaş" Ve "Arz ve Lodos" eklentisi gelince hem hasarlar arttı hemde "Yıldırım 2" tılsımı ile Kenan'ı Tek bir büyücü 15 dakikada kesebilir oldu. Bu durumu sanırsam oyun developer ekibi istemedi. Yıldırım 2 tılsımı sadece Büyük holde kullanılmak için tasarlandı galiba. Şu anda Karaköy ile gelen yeni özelliklere baktığımızda, 1. olarak drençler 600'e çekildi yani Kenan, Junon ve Gaffar deli gibi hasar veriyor. 2. slotların hızları arttırıldı bu yüzden maratonlar bir işe yaramıyor (49 seviyede bile). 3. olarak Karaköy'e baktığımızda Hiçbir yaratık elektirik büyüsüyle kesilmiyor. Buz yada fiziksel ile kesiliyor. Bu durumda Yıldırım 2 tılsımı ve tank ve büyü ile kolayca birçok slot keserek tecrübe, item ve görev kasmanın önüne geçilmiş.

Sonuca gelirsem, Oyunda sanki bir sürü oyuncu, bir sürü oyuncuyu geçtim yeni oyuncu varmış gibi (kayıt sistemide kapalı :grinning: ) yeni gelenlerin topluluk oluşturup kenan, junon, gaffar item toplayıp ardından karaköy'e geçmeleri istenmiş. Ama işte o topluluk yok oyunda. Kimse kimseye yardım etmiyor. Aslında bakarsan etmez zorunda değil kendi topluluğu varsa oyuncunun.

Aslında tüm bunlara bakılarak Türk oyunlarının neden gelişemediğinin bir özeti hakkında bir makalede çıkarırım ama okunmayacağı için gerek duymuyorum. Zaten twitch gibi platformda fenomenlerin neden bu tarz oyun oynamadıkları özetliyor. Onlarda bolca anlatıyor zaten.
Kullanıcı avatarı
Producer
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Producer »

Kızılötesi lazeri olan, en yakın düşmanı otomatik olarak tespit edebilen (yakın düşmanı " tuşuna basmadan kendisi seçecek) gözlük isterdim. B-)
Resim
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Producer yazdı: 12 Ağu 2019 16:09 Kızılötesi lazeri olan, en yakın düşmanı otomatik olarak tespit edebilen (yakın düşmanı " tuşuna basmadan kendisi seçecek) gözlük isterdim. B-)
Salonuda balkona katalım mı? :')
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Producer yazdı: 12 Ağu 2019 16:09 Kızılötesi lazeri olan, en yakın düşmanı otomatik olarak tespit edebilen (yakın düşmanı " tuşuna basmadan kendisi seçecek) gözlük isterdim. B-)
Çok şey mi istedi?
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
BlueGate
İskele Babası
İskele Babası

Çok şey mi istedi?

Füze takip sistemi ve radar menzili üzerinde çalışmalar yapılıyormuş. S-karaköy koyacaklarmış adını. :') :')
Kullanıcı avatarı
Producer
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Producer »

BlueGate yazdı: 12 Ağu 2019 17:13
Salonuda balkona katalım mı? :')
Yok, sadece önümdeki düşmanı oto. seçme özellikli bir gözlük "isterdim" :thinking_face:

Oyuna savaşçılar için Ayı geleceğini söylesem, görmeden inanmazdın değil mi? İKV teknolojik gözlükleri sever ;)
Resim
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Ayı ve teknolojik gözlük.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU