İkv hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

İkv hk.

Mesaj gönderen scorper »

Oyunda son dönemde kaos ve hırsızlıklar artmış durumda biz herzaman eskiler olarak eski zamanlardaki ikvyi özledik bir oyun bu kadar zaman almamalı. Şu an kazanılan paraya bakılıyor sadece. Ama emin olun item mataryel niyetine şu oyunda neler yapanlar var bir oyun için bunlar yaşanmamalı. Saygıdeğer yöneticilerim büyüklerim küçüklerim apaçık dobra dobra sölüyorum millet tılsım üretemiyor yıllardır tek tük kullananlar var madem bu iş reelde paraya döndü bunun önüne geçin ikv dükkana tılsım koyun herkes oradan akçesiyle alsın her şey pahalı her şey zor düşüyor karaköy zaten sinir sitres bos kaçıranlar ayrı bir dert millet bu oyunu eskiden işten gelince keyifle oynardı noldu bu oyuna cidden ? SAYGILARIMI HÜRMETLERİMİ SUNARIM
Fuzulininkankasi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: İkv hk.

Mesaj gönderen Fuzulininkankasi »

Kardeşim yeter artık şu yan hesabınla oyuna muhalefet oluyomuş numarası yapma, eleştiriyomuş gibi yapmak zorunda değilsin, şikayetin varsa yan hesabına geçme asıl hesabına geç de yaz şunları merak etme kimse yuhlamaz seni...
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

Fuzulininkankasi yazdı: 03 Ağu 2019 04:10 Kardeşim yeter artık şu yan hesabınla oyuna muhalefet oluyomuş numarası yapma, eleştiriyomuş gibi yapmak zorunda değilsin, şikayetin varsa yan hesabına geçme asıl hesabına geç de yaz şunları merak etme kimse yuhlamaz seni...
Oyunun halini anlatıyorum kardeşim. Hırsızlıklar artmış durumda bos kaçıranlar çok nasıl bu hale geldik ? Her şey adım atıyorsun para demek. Her şey çok iyi galiba siz mükemmelsiniz iyi günler.
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

scorper yazdı: 20 Şub 2019 23:54 Verebilceğim en doğru karar artık tamamen bitti artık öle bir girip bakayım yok veda... Bu oyunda insanlık ne zaman geri dönerse ozaman tekrar dönebilirim diğer türlü kişisel para zevk hırsla devam etiği sürece devam.
:thinking:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

IIASiLKANII yazdı: 03 Ağu 2019 17:59

Yazıyı okurken bende bu emoji gibi düşündüm hocam. Bir yazıya baktım, bir kullanıcı adına baktım, sonra geçmişe gittim. :grinning:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

SalurBeyi yazdı: 03 Ağu 2019 21:32

Yazıyı okurken bende bu emoji gibi düşündüm hocam. Bir yazıya baktım, bir kullanıcı adına baktım, sonra geçmişe gittim. :grinning:
Biz boşuna gidiyoruz geçmişe..
Baksana, adam hergünü farklı biri gibi yaşıyor. :relaxed:
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

scorper yazdı: 20 Şub 2019 23:54 Verebilceğim en doğru karar artık tamamen bitti artık öle bir girip bakayım yok veda... Bu oyunda insanlık ne zaman geri dönerse ozaman tekrar dönebilirim diğer türlü kişisel para zevk hırsla devam etiği sürece devam.
Söylediklerine aynen katılıyorum kardeşim benim. Teşekkürler böyle oyuncular olduğu sürece biz varız. Oyunun her milimi inanın ücret akçe olmuş durumda yıllardır aynı karakteri oynayan çok tanıdığım var bu demek oluyorki parası olanın çarı çok tılsımı çok madem herkes yapabilsin ikv dükkana koyun bazı şeyleri ticaret orda dönsün millet tılsım item satışı gerçekte yapa yapa neler kaybedildi neler kazanıldı ? Saygılarımı sunarım ve inanın hırsızlık çoğaldı
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

neyse en azından kendi görüşlerine katılacak kadar tutarlı çıktı arkadaş, daha da kötü olabilirdi :D