Türk Telekom'da Yönetim Kurulu Değişikliği

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Türk Telekom'da Yönetim Kurulu Değişikliği

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Az önce Türk Telekom'un Ceo'su başta olmak üzere yönetim kurulunun değiştiği haberini okudum. Yeni Ceo bir Türk'tü ve zaten şirket artık tamamen Türkiye'de bulunan şirketlere ait. Bu değişikliğin ardından yeni yöneticilerin Sobee adına bir geliştirme çalışması yapabilme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Konu hakkında gelişmeler için birkaç ay beklememiz gerekecek. Belki oyunun kaderi tersine dönebilir.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
jrrtalkien
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Re: Türk Telekom'da Yönetim Kurulu Değişikliği

Mesaj gönderen jrrtalkien »

Hadi inş.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

TOLGARDA yazdı: 31 Tem 2019 08:25 Az önce Türk Telekom'un Ceo'su başta olmak üzere yönetim kurulunun değiştiği haberini okudum. Yeni Ceo bir Türk'tü ve zaten şirket artık tamamen Türkiye'de bulunan şirketlere ait. Bu değişikliğin ardından yeni yöneticilerin Sobee adına bir geliştirme çalışması yapabilme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Konu hakkında gelişmeler için birkaç ay beklememiz gerekecek. Belki oyunun kaderi tersine dönebilir.
Ya da tamamen kapatırlar oyunu :')
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

TT'nin yüzde ellibeşi şuan da üç bankaya ait biliyorum. Eski CEO bu bankalardan krediyi çekti ve geri ödeme yapmadı. Alacaklı olan birisi neden yatırım yapsın ki sorusu geliyor aklıma.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
sabitfikir
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen sabitfikir »

Sobee kapatılalı 1 yıl olmuş. Türk Telekom niye oyun yapmak gibi hiç alakası olmayan bir işe girişsin. Hadi girişti diyelim, niye ikv'yi kurtarmaya çalışsın.

Yeni CEO'nun önünde dağ kadar borç, personel maaşları, arızalar, şikayetler var. İkvyi ne yapsın. İkv'nin adamın dertlerine sunduğu bir çözüm var mı?
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Değişen bir şey olmaz gibi ya böyle şeylere pek bel bağlamamak lazım.
MaraSalvatrucha
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: MAN

Mesaj gönderen MaraSalvatrucha »

Oyunun eski ve yaşlı olan oyun motoru köklü değişikler yapmaya izin vermez. Oyunu baştan yapmakla eşdeğer bir şey bu
Kullanıcı avatarı
saglam
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Lonca: Hamidiye

Mesaj gönderen saglam »

MaraSalvatrucha yazdı: 31 Tem 2019 14:56 Oyunun eski ve yaşlı olan oyun motoru köklü değişikler yapmaya izin vermez. Oyunu baştan yapmakla eşdeğer bir şey bu
Valla ben KM'ye bile razıyım onu niye sessizce iptal ettiler hâlâ merak ediyorum
Sahira

Stodig

drNOVALGİN
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

MaraSalvatrucha yazdı: 31 Tem 2019 14:56 Oyunun eski ve yaşlı olan oyun motoru köklü değişikler yapmaya izin vermez. Oyunu baştan yapmakla eşdeğer bir şey bu
Hayır dediğin gibi değil..
Bir zamanlar "Bonoları geri getirmek, oyunu baştan yazmaktan daha zor" demişlerdi aran bir kaç ay geçti geldi. Yapılmayacak hiç bir şey yok. KM durumuna düşmesin gerisini boşver.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
FrenzyTR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen FrenzyTR »

Esadullah yazdı: 31 Tem 2019 17:01
Hayır dediğin gibi değil..
Bir zamanlar "Bonoları geri getirmek, oyunu baştan yazmaktan daha zor" demişlerdi aran bir kaç ay geçti geldi. Yapılmayacak hiç bir şey yok. KM durumuna düşmesin gerisini boşver.
Aslında aktör oyun motorunun tam kapasitesi hakkında tam fikrimiz yok. Yani geçen bunca yıldan sonra aktör hala ikv'nin ilk yayınlandığı güncelliğe sahipse bu oyunun altında, malesef en basitinden düşünülerek gerek grafiksel iyileştirmeler gerek oyun içi mekaniklerin iyileştirilmesi göz önüne alındığında gerçekten köklü bir geliştirme olması gerekir bu oyunun birkaç yıl da olsa çağ atlayabilmesi için. Hal böyleyken türk telekomun bu projeye ya sağlam destek vererek yeni jenerasyona taşıması gerekir, yada olduğu gibi bırakması gerekir ki bu şekilde oyun anca karaköy gibi farklı mekan ama herşeyin aynı olduğu güncellemeler ya alır ya almaz. Hayırlısı olsun diyelim.
Experienced Game Developer (Windows/Android/IOS) for 9 years.
MMORPG Projemiz.